PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال نقشه کشی و دیزاین ساختمان

ashkan
28th May 2011, 03:36 PM
سلام

من بصورت شخصی قبلا یه ساختمون نقشه کشی کردم و ساختیم ، زیر بنا 100 متر بفاصله هر 3.5 متر یک ستون ، جمعا 16 ستون .
فونداسیون خیلی قوی هست و سقف کاملا یونولیت و تیرچه هست . راه پله نداره ، حالا میخوام برای طبقه دوم یه طرح دوبلکث بریزم ، راه پله رو از بیرون طراحی کردم و اصلا داخل ساختمان قرار نمیگیره .

تفاوت بنای چند طبقه و دوبلکث از نظر من ، سیم کشی ، لوله کشی گرمایش و سرمایش هست . اصول مهندسی فونداسیون و استحکام بنا حتی بیشتر از حد نرمال رعایت شده پس الان مشکل من فقط نحوه نصب این موارد که گفتم هست .

دوست ندارم مهندس بکشه ، برای تایید چرا ، اما برای طراحی خیر ، پس راهنمایی کنید طرحی رو پیاده کنم که مهندس تایید کنه .

یک نرم افزار هم نیاز دارم که دیزاین انجام بده ، نرم افزار نقشه کشی مهندسی نباشه ، چیزی مثل بازی سیمز که خونه رو مثل پازل کنار هم میچینه .

پیشاپیش از لطف و توجهتون تشکر میکنم

ashkan
4th June 2011, 03:35 PM
یعنی ما مجبوریم با کتیا کار کنیم ؟!

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد