PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پک گرافیکی فوق العاده ویستا ادیت شده توسط roostaamir

MoniSoft
15th February 2011, 03:30 PM
با سلام به همه ی دوستان.

این پک یکی از زیباترین پک های ویستا می باشد که توسط من ادیت شده و آیفون/آیپاد تاچ/آیپد شما را به یک ویندوز ویستای تمام عیار تبدیل میکند.

http://upload.ir-tci.org/files/98/IMG_001a.png

ویژگی های این پک:

- محیطی کاملا شبیه ویندوز ویستا
- واپیپر ویستا
-داک با استایل ویستا
- آیکون های ویستا برای برنامه های مختلف
- آیکون های ویستا برای داک شامل ipod ,mail,text برای آیفون و mail,music,videos برای آیپاد تاچ
- آیکون برای category های مختلف
- بک گراند برای category های مختلف
- تعویض بک گراند لاک اسکرین به بک گراند لاگین ویستا
- متد تشخیص اثر انگشت جهت باز شدن قفل
- تعویض محیط ماشین حساب
- تعویض محیط موزیک پلیر
- تعویض محیط ویدیو پلیر
- تعویض محیط telephony برای آیفون
- تعویض تب های آیپاد
- تعویض محیط notes
- تعویض صدا های دستگاه به لاگ آن و لاگ آف ویستا
- تعویض آیکون افزایش صدا
- ساعت ویستا

نحوه نصب:

دوستان از اونجایی که این پک یک تم خالی نیست خودتون باید یه کم روش زحمت بکشید.
من تغییرات رو روی تم قرار دادم تا شما دیگه نخواید روی تم دستکاری کنید ولی باز هم یه کار هایی رو باید خودتون انجام بدید.

برنامه هایی که حتما بهشون احتیاج دارید:

- sbsettings
- winterboard
- iblinks
- categories
- ifile

همه ی این برنامه ها رو میتونید از cydia بگیرید.بعد از نصب همه ی این برنامه ها به کارمون ادامه میدیم
قبل از هر چیز باید بگم که اگه از ios4 استفاده میکنید قبل از هر کاری به winter board برید و تم no icon shadows رو فعال کنید

خب بریم سر آموزش:

ببینید دوستان الان اسکرین شاتی که اون بالا میبینید(و خواهید دید) سلیقه ی منه یعنی من دوست داشتم چیدمان منو اینجوری باشه.شما هیچ محدودیتی در استفاده از این پک ندارید.من کلیات رو به شما میگم(و البته یه سری پیشنهاد)شما هرجور دوست داشتید میتونید اون رو کاستومایزکنید
فکر کنم بدونید برنامه category چکار میکنه.فلدر سازی میکنه و ما هم توی این تم آیکون فلدرهایی رو داریم که باید با همین برنامه ساخته بشن.فلدر هایی که الان بهتون میگم توی این تم آیکون دارند و شما باید فلدر ها رو با همین اسم ها بسازیدhttp://www.forum.ir-tci.org/images/smilies/mark/sad.gifبه حروفکوجک و بزرگ توجه کنید)

- Computer (که میتونید توشبرنامه هایی مثل ifile ,category رو توش بذارید)
- Games (بازیهاتون)
- Downloads
- Documents (برنامه های کاربردی)
- Recycle (برنامه های که خیلی استفاده نمیکنید یا باید روی دستگاهتون باشه رو اینجا بذارید مثل iblank یا multiflow)
- Start (اینو حتما بسازید چون این درواقع همون آیکون استارت ویندوزه.میتونید برنامه های صفحه اصلی رو توش بریزید)
پیشنهاد: من خودم یه فلدر دیگه ساختم به نام media (چون واقعا بهش نیاز داشتم)متاسفانه آیکون درست و حسابی پیدا نکردم براش.به همین خاطر کلاشکل منو رو بهم میزد.منم اومدم این فلدر رو گذاشتم توی فلدر computer.قشنگ هم شد.کلا میخوام بگم اگه دیدید فلدری باید بسازید که آیکونش موجود نیست میتنید اونو بذارید توی یه فلدری که آیکون داره

حالا میتونید برای هر کدوم از این category ها بک گراند تعریف کنید.من بک گراند های ویندوزی رو براتون توی پوشه ی category توی قسمت بک گراند گذاشتم که به سلیقه خودتون میتونید هرکدوم رو برای هر category انتخاب کنید(که البته هر بک گراند مخصوص یک قسمتیه.ولی شما برای هر category دو انتخاب دارید)

حالا نحوه ی عوض کردن بک گراند چه جوریه:
شما اول از همه باید آدرس هر category رو بدونید.برای این کار باید از برنامه sbsettings کمک بگیرید.به این صورت که به بخش more میرید و بعدش از توی app folders اسم category مورد نظر رو پیدا کنید و روش کلیک کنید بعدش آدرس رو بهتون میده.حالا فقط کافیه بک گراند مورد نظر رو با اسم Background به پوشه category ورد نظر ببرید و اون رو overwrite کنید.یک مرحله یدیگه میمونه.به برنامه categories برید و گزینه ادیت رو اون بالا بزنید.بعد روی اون فلش آبی جلوی category ورد نظر کلیک کنید.حالاتوی این صفحه background image رو on کنید.

نحوه ی عوض کردن لودینگ هر category:
توی پوشه loading یه فایل به نام default هست.فقط کافیه اون رو به مسیر category مورد نظر ببرید و overwrite کنید

نحوه ی راه اندازی تم:
شما فقط کافیه vista perfection.theme و vista clockرو بریزید توی :
VAR\Stash\Themes
وبعدهر کدوم رو از طریق winterboard فعال کنید

و در آخر:
حتما شما هم الان تم رو فعال کردید و میگید عجب بیریخت شد ولی صبرکنید.فلدر بندی ها رو منظم کنید.برنامه هایی رو که میبینید استفاده ندارند رو با sbsettings هاید کنیدیا توی پوشه recycle که ساختید قرار بدید.بیشتر از 8 تا برنامه توی start نذارید.
ولی بازم مونده.میدونیدکه آیکون های آیفون 4*4 هستند و هیچ جوری نمیشه بینشون فاصله گذاشت.ولی ما میخوایم این کار رو شدنی بکنیم و در واقع چشم خودمون رو گول بزنیم.iblank میاد برنامه های خالی با آیکون های نمرئی میسازه.هر چقدر آیکون نامرئی که میخواید درست کنید و اون وسط مسطا بذارید.یه دونه هم حتما روی ساعت بذارید.به همین سادگی .

نکته ای راجع به vista clock و clock خود دستگاه:
vista clock یه ویدجت هست و از سر جاش تکون نمیخوره پس شما باید با اون همکاری لازم رو به عمل بیارید و روی اون به جز یه آیکون خالی چیزی نذارید.ولی یه باگ که این ساعت داره اینه که یک تقویم هم اون زیر میاد که هیچ چی رو نشون نمیده.دارم روشکار میکنم ولی میتونید رو ی این تقویم رو با کلندرخود دستگاه بپوشونید که نتیجه میشه اسکرین شات هایی که گذاشتم و میبینید قشنگ هم شده.clock خود تم آیکون قشنگی داره ولی ساعتش تکون نمیخوره.پیشنهاد میکنم اون رو توی فلدر استارت قرار بدید که با بقیه ی آیکون ها قشنگ هم میشه.

آیکون های اضافه:
یک سری آیکون های اضافه براتون گذاشتم (alternative icones)که اگه دلتون خواست میتونید اونا رو جابگزین آیکون های اصلی بکنید.روشش هم راحته.باید آیکون مورد نظرتون رو به پوشه icons تم ببرید و اون رو با اصلی جایگزین کنید.

دانلود

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد