PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : " عجایب هفتگانه ی جهان "

تووت فرنگی
3rd February 2011, 02:32 PM
معلمی از دانش آموزان خواست تا عجایب هفتگانه ی جهان را فهرست وار بنویسیند . دانش آموزان شروع به نوشتن کردند .

معلم نوشته های آنها را جمع آوری کرد . با آن که همه جواب ها یکی نبودند اما بیشتر دانش آموزان به موارد زیر اشاره کرده بودند:اهرام مصر، تاج محل ، فانوس اسکندریه ، دیوار بزرگ چین و ....

در میان نوشته ها کاغذ سفیدی نیز به چشم می خورد .

معلم پرسید : این کاغذ سفید مال چه کسی است ؟

یکی از دانش آموزان دست خود را بالا برد .

معلم پرسید : دخترم چرا چیزی ننوشته اید ؟

دخترک جواب داد : عجایب موجود در جهان خیلی زیاد هستند و من نمی توانم تصمیم بگیرم که کدام را بنویسم . معلم گفت : بسیار خوب ، هر چه در ذهنت است به من بگو ، شاید بتوانم کمکت کنم

در این هنگام دخترک مکثی کرد و گفت :

به نظر من عجایب هفتگانه جهان عبارتند از : لمس کردن ، چشیدن ، دیدن ، شنیدن ، احساس کردن ، خندیدن و عشق ورزیدن

پس از شنیدن سخنان دخترک ، کلاس در سکوتی محض فرو رفت . آری عجایب واقعی همین نعمتهایی هستند که ما آنها را ساده و معمولی می انگاریم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد