PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متولد شانزدهِ 3 هفتاد

AreZoO
26th September 2010, 06:40 PM
مي گويند متولد شانزدهِ 3 هفتاد پسركي است ساده؛ عاشق رنگ آبي و هر چه آبي است هر چند به رسنري هاي شهر ميلان نيز عشق مي ورزد. او را عارف نام نهادند،عارف، او درد و رنج هاي بسياري را متحمل شده خانواده اش چه دردها و چه مشقت هايي را كه براي بزرگ كردنش نكشيده اند. او اينك 16 سال سن دارد. در روز بي تاب است و در شب بي خواب . زندگي كردن را دوست دارد در حالي كه از آن خسته است. او دنبال آرامشي است كه آن را در زمين نمي يابد .آيا محكوم به فناست ؟ يا شايدم به ادامه ي زندگي در اين دنيا محكوم شده است. آيا اين حبس ابد نيست؟ اي كاش تنها حبس بود در اين دنيا عشقش را از او گرفته اند و مي گويند :خاموش . آيا نبايد فرياد زد!؟ او خسته است از اين بي تلاطمی ها از اين نا جوان مردي ها از اين ياران بي وفا.
خورده نمي گيرم . شما هم به دنيا آمديد تا زندگي كنيد اما به اين فكر نكرديد كه زندگي در اين دنيا به چه قيمتي ؟ به قيمت شكستن قلبي به قيمت خراب كردن زندگي هم نوع ديگري.
پسرك گاهي اوقات مي انديشد مال اين دنيا نيست! او به قمر و سياره اي ديگر فكر مي كند امّا افسوس كه همه وهم و خيال است واقعيت همين است كه مي بيند او نمي تواند خود را قانع كند كه صبور باش تا كي تاكي آرام گيرد؟
او از افرادي گله دارد نمي گويمشان. مي گذارم آرام زندگي كنند ولي بدانند كه من هم خدايي دارم من هم كسي را دارم كه مرا دوست دارد من هم انسانم . و من هم بنده اي هستم كه مرا مي آزمايد اي خدا مرا از اين امتحان سر بلند بدار . آه وقت تنگ است و سخن بسيار پس من هم:
بنشينم و صبر پيش گيرم
دنباله ي كار خويش گيرم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد