PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرافات در کشاورزی

*مرتضی
9th July 2010, 06:26 PM
سلام خدمت همه مهندسان عزیز امروز میخواستم در مورد یک موضوعی بحث رو آغاز کنم که شاید شما هم گریبانگیرش باشید یا حداقل دیده باشید.
بله بحث امروز در مورد خرافاتیه که در بین کشاورزان بوده و در کنارشم یک عده سوء استفاده میکنند.
یک عکسی بود که من خیلی دوست داشتم یک هفته پیش از مزرعه کنار راه بگیرم و امروز گرفتم،عکس راجع به یک مزرعه برنج است که زارع با دیدن علائم بیماری بلاست 2تا مترسک درست کرده تا این بیماری رو از بین ببره،قبل از اینکه بفهمم علت گذاشتن این مترسک قبل از خوشه دهی چیه که از چند تا کشاورز قدیمی علتشو فهمیدم، یک هفته پیش علائم بلاست خیلی زیاد بود ومزرعه رو قرمز کرده بود حالا با حاشیه ای که روی عکس نوشتم منطقه رو مشخص کردم.http://up.iranblog.com/Files/c7df155214bd41009961.JPG
حالا دوست دارم اگه کسی عکسی، خاطره ای، پیغامی ،مطلبی که به خرافات کشاورزی بخوره و بحث رو داغ کنه داره بزاره.
اگه راجع به همین بحث هم سوالی دارید بپرسید.

tak par
3rd November 2010, 10:13 PM
سلام مهندس عزیر.می خواستم بدونم این عکس متعلق به کجاست.البته دقیق .ممنون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد