PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث چگونه فضانورد شویم؟

hacker99
5th July 2010, 08:13 PM
این بحث برای خیلی ها هست که واقعا چه طور فضانورد بشیم.
تا جایی که من می دونم اول باید حداقل مدرک کارشناسی از رشته ریاضی یا علوم پایه داشته باشیم بعد باید حداقل مدرک کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مرتبط با فضاوردی داشته باشیم در ضمن باید اطلاعات عمومی وسیع داشته و قدرت تجزیه و تحلیل مسائل ریاضی را داشته باشیم و اینکه بدنمان باید دارای قامت بلند بوده و حسابی ورزش کرده باشد.اعصاب ما نیز باید قوی باشد.

hacker99
5th July 2010, 08:15 PM
من واقعا نمی دونم چه طور فضا نورد بشم

Admin
5th July 2010, 08:30 PM
به نظر و با اطلاعاتی که من دارم.

در قدم اول باید زمینه برای تربیت فضا نورد در کشور محیا باشه.

مثلا در ایران فعلا تازه به عرصه فعالیت های فضایی گذاشتیم و هنوز ارسال فضا نورد به فضا زوده.

اما در آینده نیز با قوی تر شدن ایران در این علم می توان فضا نورد تربیت کرد.

تربیت فضا نورد جهت نیازمندی های مختلف به گونه های متفاوت صورت می گیره.

ممکنه فضا نوردی نیاز باشه که علم فیزیک ، اختر شناسی و ... داشته باشه.

ممکنه فضا نوردی نیاز باشه که علوم فنی و مهندسی قوی داشته باشه که این فضا نوردان در کنار هم گروهی رو تشکیل داده و به فضا پرتاب می شوند.

همچنین مرحله تربیت بدنی فضا نوردان جدای از مراحل علمی گذرانده توسط فضا نوردان می باشد.

موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد