PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استیو جابز: لطفا آیفون جدید را در دست چپ خود نگیرید!

آبجی
27th June 2010, 01:35 AM
به گزارش فارنت و به نقل از سی‌نت پس از افزایش اعتراضات عمومی خصوصا در اینترنت مبنی بر مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه “آیفون ۴″ شرکت اپل که تنها دو روز از عرضه آن می‌گذرد، استیو جابز مدیرعامل شرکتت اپل در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام کرد که مشکل ناشی از عدم آنتن‌دهی این تلفن همراه به خاطر درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی کاربران است.

http://www.geeky-gadgets.com/wp-content/uploads/2010/06/iphone-4-reception-issues_21.jpg

پیش از این در خبری اعلام کرده بودیم که کاربرانی که آیفون ۴ را خریداری کرده‌اند با مشکل بی‌سابقه عدم آنتن‌دهی تلفن همراه خود روبرو شده‌اند و مشکل آنتن‌دهی آیفون ۴ به یک بحث داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است و عده‌ای از کاربران نیز گزارش داده‌اند که در هنگام گذاشتن انگشتان دست در یک منطقه خاص آیفون تلفن همراه آنان مشکل آنتن‌دهی پیدا می‌کند.
اکنون استیو جابز با پاسخ خود به این ایمیل و با بیانیه رسمی شرکت اپل در این خصوص اگر چه در واقع این شرکت به این مشکل اذعان داشته، اما باز هم در واقع آن را از سر خود باز کرده و به درست در دست نگرفتن این تلفن همراه از سوی مشتریان نسبت داده است.
استیو جابز در پاسخ به ایمیل یکی از مشتریان این شرکت در این خصوص اعلام داشته است که تنها راه حل این مشکل آن است که شما تلفن همراه خود را این گونه در دست نگیرید.

http://i.neoseeker.com/n/1/jobs.jpg

این مشتری شرکت اپل دوباره پس از دریافت این پاسخ در ایمیل دیگری به استیو جابز که معمولا پاسخ‌هایی کوتاه و مختصر به نامه‌های خود می‌دهد، می‌نویسد:
“آهان من فهمیدم، خوب پس این اون چیزیه که من باید انجام بدم، شما به من یک راه‌حل ارائه دادید اما من فکر می کنم که به طور معمول من نباید محدودیتی برای چگونه در دست گرفتن یک گوشی داشته باشم.
“من این گوشی رو چال می‌کنم، این واقعا شگفت‌انگیزه، من فکر می کنم چیزی که بیشتر بشه اسم اینو گذاشت نقص در طراحیه..”
استیو جابز در پاسخ به این نامه می‌نویسد:
“مطمئنا در هر گوشی تلفن همراهی نقاط حساسی وجود دارد که بر روی آنتن تاکید شده است. برخی شرکت‌ها هنگام فروش با الصاق برچسب‌هایی به مشتری خود می گویند که این منطقه را با دستان خود نپوشانند.”

http://images.techtree.com/ttimages/story/111999_iphone4-antennas.jpg

این اظهارات استیو جابز در حالی مطرح می‌شود که زمان زیادی از کنفرانس اپل نگذشته است که جابز در آن کنفرانس با اطمینان خاصی از آنتن آیفون ۴ با عنوان “Brilliant Engineer” یاد کرد، عنوانی که پروفسور “Gert Frolund Pedersen” استاد دانشگاه معروف” Aalborg”چندان به آن اعتقاد نداشت و قبل از عرضه آیفون ۴ تاکید داشت که لمس آنتن آیفون جدید توسط انگشتان دست، موجب ایجاد تداخل مغناطیسی و در نتیجه مشکل آنتن‌دهی این تلفن همراه خواهد شد.

dodor
27th June 2010, 09:02 AM
سلام
اسم تاپیک رو خیلی بد انتخاب کرده اید هر که اول بخونه فکر میکنه واقعا درسته . به نظر من عنوانش رو عوض کنید. همچنین در متن هیچ اشاره به اینکه آن را نباید در دست چپ گرفت نشده است. حالا نمی دونم این موضوع دست چپ از عکس برداشت شده یا نه .
فقط به نحوه ی صحیح گرفتن اون اشاره شده . متن رو یه نگاه دیگه بندازید بد نیست.

آبجی
27th June 2010, 02:55 PM
سلام
اسم تاپیک رو خیلی بد انتخاب کرده اید هر که اول بخونه فکر میکنه واقعا درسته . به نظر من عنوانش رو عوض کنید. همچنین در متن هیچ اشاره به اینکه آن را نباید در دست چپ گرفت نشده است. حالا نمی دونم این موضوع دست چپ از عکس برداشت شده یا نه .

درسته اما خوب بود که به این نکته هم توجه میکردید که انتن گوشی های موبایل در کدام سمت قرار دارند ؟؟؟

در سمت چپ

قبل از عرضه آیفون ۴ تاکید داشت که لمس آنتن آیفون جدید توسط انگشتان دست، موجب ایجاد تداخل مغناطیسی و در نتیجه مشکل آنتن‌دهی این تلفن همراه خواهد شد

پس این دلیل این میتونه نشون دهنده این باشه که چرا عنوان خبر

لطفا آیفون جدید را در دست چپ خود نگیرید!

گذاشته شده موفق باشید .

آبجی
27th June 2010, 11:10 PM
سلام

پست قبلی براتون کاملا توضیح دادم اما این هم متن کاملش دوست گرامی :

انجمن چپ‌دست‌های جهان شرکت اپل را به اعمال تبعیض متهم کرد (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=68139)

dodor
28th June 2010, 01:18 AM
پست قبلی براتون کاملا توضیح دادم اما این هم متن کاملش دوست گرامی :

انجمن چپ‌دست‌های جهان شرکت اپل را به اعمال تبعیض متهم کرد (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=68139)

دوست من
البته من در چند سایت معتبر متن کامل آیفون رو خوندم در اون اشاره ای به سمت چب بودن آنتن نکرده بود . در یکی از اون ها قسمت آنتن در کف گوشی قرار دارد و در ایده ی دیگه در سمت چپ پایین .

می خواستم لینک های اون را با توضیح انگلیسی قرار بدم ولی منصرف شدم . حتی کل review ها مربوط به اون رو هم مطالعه کردم.

آبجی
28th June 2010, 05:25 PM
«آی فون» نسل چهارم دچار یک نقص بزرگ برای کاربران چپ دست خود است به طوری که اگر کاربران این تلفن همراه اپل را با دست چپ بگیرند جلوی آنتن گرفته می شود و سیگنال های موبایل از بین می روند.
چپ دست ها ۱۰ درصد از جمعیت جهانی را تشکیل می دهند. این افراد آموخته اند که برای بقا باید مبارزات سختی را با دنیایی مملو از راست دست ها انجام دهند.
اکنون در شرایطی که بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا در حال ارائه ابزارهای ویژه چپ دست ها هستند، شرکت استیو جابز کاربران چپ دست خود را که ساعت ها صف طولانی را برای خرید محصول جدید اپل در مقابل فروشگاه های این شرکت صف کشیده بودند مایوس کرد.
در حقیقت «آی فون» جدید که از چند روز قبل رسما وارد بازار آمریکا شد دچار نقص پیش بینی نشده ای است که شرکت اپل را به شدت سردرگم کرده است.
ماجرا از آن آغاز شد که پس از فروش موفقیت آمیز «آی فون» نسل چهارم در اولین روز عرضه رسمی، بسیاری از مشتریان با دفاتر نمایندگی این شرکت تماس گرفتند و اطلاع دادند که با آنتن دهی این تلفن همراه مشکل دارند.
پس از بررسی ها مشخص شد بیشتر کاربران شاکی، چپ دست بوده اند و زمانی که با دست چپ تلفن همراه را می گرفتند آنتن خود را از دست می دادند بنابراین استیو جابز شخصا وارد میدان شد و ضمن تائید این مشکل پیش بینی نشده و شگفت انگیز توضیح داد:«آنتن آی فون جدید در موقعیتی قرار گرفته است که وقتی کاربر این دستگاه را از طرف چپ می گیرد روی آن پوشیده می شود و بنابراین سیگنال های موبایل از بین می رود».
رئیس اول افزود:«تمام تلفن های همراه فضاهای حساسی دارند. ما از کاربران می خواهیم که همیشه این تلفن همراه را از طرف راست بگیرند».
اپل با این نقص گیج کننده می تواند بسیاری از کاربران چپ دست خود را از دست بدهد.

جام‌جم آنلاین (www.jamejamonline.ir)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد