PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث داروسازان قابل اعتمادند؟!

AvAstiN
7th May 2010, 10:06 PM
آيا می دانيد که طبق نظر سنجی ها در آمريکا داروسازان جزء گروههای قابل اعتماد در جامعه به حساب می آيند و غير قابل اعتماد ترين افراد را سياستمداران تشکيل ميدهند؟
اما در ايران داروسازان در نظر مردم چگونه اند و چه عواملی باعث عدم اعتماد مردم به داروسازان شده است؟

در چه مواردی به داروسازان اعتماد دارند در ایران و چرا؟

LaDy Ds DeMoNa
8th May 2010, 08:54 PM
خوب به نظر من چون داروسازان حافظ سلامت انسانها هستند و تمام هدف شون پیدا کردن داروهای جدید برای بیمارها ست
واسه همین قابل اعتماد ترین انسانها هستند

سیاستمداران هم برای اینکه دورغ گو های بزرگی هستند و فقط به منافع خودشون فکر می کنن واسه همین غیرقابل اعتمادند

AvAstiN
8th May 2010, 09:02 PM
خوب به نظر من چون داروسازان حافظ سلامت انسانها هستند و تمام هدف شون پیدا کردن داروهای جدید برای بیمارها ست
واسه همین قابل اعتماد ترین انسانها هستند

سیاستمداران هم برای اینکه دورغ گو های بزرگی هستند و فقط به منافع خودشون فکر می کنن واسه همین غیرقابل اعتمادند

چقدر به داروساز محلتون اعتماد داری؟
از پزشکا بیشتر یا کمتر؟

LaDy Ds DeMoNa
8th May 2010, 09:27 PM
خوب راستش ما دوتا داروساز داشتیم تومحله مون یکش خیلی خوب که رفت
ولی الان یکی دیگه هست تو درمانگاه محله مون می شه اصلا هوش و حواس درست وحسابی نداره
داروها رو اشتباهی می ده چند بار تکرار شد این قضیه
حالاخوبه من خودم دکتری خوندم {big green} زود متوجه می شدم و به دکتر نشون می دادم دکتر هم اینجوری می شد:-o
دیگه الان از اونجا خرید نمی کنیم می ریم یه جای دیگه حتی اگر عجله ای باشه

AvAstiN
8th May 2010, 09:32 PM
خوب راستش ما دوتا داروساز داشتیم تومحله مون یکش خیلی خوب که رفت
ولی الان یکی دیگه هست تو درمانگاه محله مون می شه اصلا هوش و حواس درست وحسابی نداره
داروها رو اشتباهی می ده چند بار تکرار شد این قضیه
حالاخوبه من خودم دکتری خوندم {big green} زود متوجه می شدم و به دکتر نشون می دادم دکتر هم اینجوری می شد:-o
دیگه الان از اونجا خرید نمی کنیم می ریم یه جای دیگه حتی اگر عجله ای باشه

:-o:-o
حالا داروساز محلتون رو بیخیال {big green}
کلا به داروسازا اعتماد داری یا نه؟ http://www.daneshju.ir/forum/images/smilies/Behnam.gif{big green}

LaDy Ds DeMoNa
8th May 2010, 09:34 PM
:-o:-o
حالا داروساز محلتون رو بیخیال {big green}
کلا به داروسازا اعتماد داری یا نه؟ http://www.daneshju.ir/forum/images/smilies/Behnam.gif{big green}

به غیر از دوتاشون آره به همشون اعتماد دارم{big green}

Helix
8th May 2010, 09:47 PM
آيا می دانيد که طبق نظر سنجی ها در آمريکا داروسازان جزء گروههای قابل اعتماد در جامعه به حساب می آيند و غير قابل اعتماد ترين افراد را سياستمداران تشکيل ميدهند؟
اما در ايران داروسازان در نظر مردم چگونه اند و چه عواملی باعث عدم اعتماد مردم به داروسازان شده است؟

در چه مواردی به داروسازان اعتماد دارند در ایران و چرا؟

سلام
ما كه يكي از دوستان هستند دكتر داروساز هستند و واقعا هم تو كارشون خبره اندو ما خيلي بهشون اعتماد داريم.
به نظر من اين اعتماد بايد وجود داشته باشه.ونمي فهمم چرا وجود نداره؟!

AvAstiN
8th May 2010, 10:06 PM
سلام
ما كه يكي از دوستان هستند دكتر داروساز هستند و واقعا هم تو كارشون خبره اندو ما خيلي بهشون اعتماد داريم.
به نظر من اين اعتماد بايد وجود داشته باشه.ونمي فهمم چرا وجود نداره؟!

مگه اعتماد ندارند؟:-/

Helix
8th May 2010, 10:27 PM
شما مي گين تو ايران اينجوريه!
به نظر من داروسازان نقش حساس ومهمي تو جامعه دارن و مردم هم بايد بهشون اعتماد داشته باشند .
فكر ميكنم بي توجهي بعضي كاركنان داروخانه در بعضي موارد باعث شده مردم يه چنين ديدي نسبت به حتي خود داروسازان پيدا كنن كه اصلا درست نيست!

kamanabroo
8th May 2010, 11:59 PM
سلام
درستش اینه که اگه اعتمادی نباشه چرخه ای هم درکار نیست.

مسلما اعتماد هست و من هم اعتماد دارم.
مگه اینکه یه ضعفی ببینم.

sorati
9th May 2010, 10:02 AM
خب ميدونين فكر ميكنم هميشه كساني كه يه جورايي با بودن و نبودن ادما سرو كار دارن مهم و محترم اند
از جمله داروسازان عزيز

امير آشنا
9th May 2010, 02:22 PM
نمی تونم حکم کلی بدم ولی اون چیزی که خودم تجربه کردم رو خدمتتون عرض می کنم .
تا زمانی که مسایل علمی با مسایل اقتصادی مخلوط نشده باشه تا حد زیادی به عملکرد این قشر اطمینان دارم ولی خب وقتی ...
با همه این اوصاف بازم تاکید می کنم که اعتماد یا بی اعتمادی مطلق تو این زمینه مثل اغلب زمینه ها مفهوم نداره

AvAstiN
9th May 2010, 03:50 PM
نمی تونم حکم کلی بدم ولی اون چیزی که خودم تجربه کردم رو خدمتتون عرض می کنم .
تا زمانی که مسایل علمی با مسایل اقتصادی مخلوط نشده باشه تا حد زیادی به عملکرد این قشر اطمینان دارم ولی خب وقتی ...
با همه این اوصاف بازم تاکید می کنم که اعتماد یا بی اعتمادی مطلق تو این زمینه مثل اغلب زمینه ها مفهوم نداره

چه دل پری دارین شما از این داروسازا ها {big green}

چامه
9th May 2010, 05:39 PM
اعتماد با هر چیزی زیر سوال میره....
اگه یه داروساز تهدید بشه...
یا اینکه با پول تحریک بشه....
پس نه اعتماد نه بی اعتمادی و این مسئله برای همه چیز ه.{happy}

AvAstiN
9th May 2010, 06:18 PM
اعتماد با هر چیزی زیر سوال میره....
اگه یه داروساز تهدید بشه...
یا اینکه با پول تحریک بشه....
پس نه اعتماد نه بی اعتمادی و این مسئله برای همه چیز ه.{happy}

کلی نگو خب
جزئی بگو {happy}
مثلا به داروسازایی که باهاشون در ارتباط بودی ، اعتماد داری ( یا نداری ) به این دلایل

امير آشنا
10th May 2010, 10:52 AM
چه دل پری دارین شما از این داروسازا ها {big green}

البته قضاوت کلی نمی کنم ولی خب اون بخشی که باهاشون سروکار داشتم بعضا نتونستن جلب اعتماد کنن;)

AvAstiN
10th May 2010, 09:03 PM
البته قضاوت کلی نمی کنم ولی خب اون بخشی که باهاشون سروکار داشتم بعضا نتونستن جلب اعتماد کنن;)

از قضا شما با خوباش در ارتباط نبودین {big green}

ستاره آسمون شب
13th February 2014, 01:28 AM
والا من خودم درآینده از داروسازهای این مملکت میشم!
و فکرمیکنم درست این باشه که باید اعتماد وجود داشته باشه، چون بعضا مواردی وجود داشته که پزشک های محترم اسم دارویی رو اشتباه می نویسن یا حالا بدخط[nishkhand] مینویسن، پس این وظیفه ی داروسازه که باتوجه به اطلاعاتی که از بیمار میگیره، بهش خدمات ارائه کنه!
یعنی مثلا همون کاری که یه پزشک انجام میده رو داروساز باید از بر باشه! مثلا بدونه برفرض مثال این دارویی که معلوم نیست چی نوشته اون دکتره، چیه و این رو درصورتی متوجه میشه که باتوجه به سوابق بیماری فرد، قدرت تشخیص و انتخاب دارو رو هم داشته باشه!
البته این صحبت ها به معنی دخالت داروساز در وظایف و حیطه ی پزشکان محترم نیست ولی باید گفته میشد!
به همین دلیل مردم باید جوی داشته باشن که بتونن راحت به داروساز اعتماد کنن![labkhand]

اللهم عجل لولیک الفرج
27th February 2014, 08:23 PM
سلام به قول یکی از استادام داروسازا مثل سلاح می مونند یعنی....در هر صورت خطرناکند...[labkhand]

M. Silver
27th February 2014, 11:10 PM
اینم دیدگاهیه ... [labkhand]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد