PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حکیمانه

MAHDIAR
26th April 2010, 11:22 AM
*** اگر زندگی مرگ است و مرگ هم زندگی، پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی.
*** بیچاره مردها: وقتی به دنیا می یان همه حال مامانشونو می پرسن. وقتی ازدواج می كنن همه می گن چه عروس خوشگلی. وقتی می میرن همه می گن بیچاره زنش!
*** دوست خوب سخت به دست می آید، و سخت تر از دست می رود ولی هرگز فراموش نمی شود، حتی اگر بخواهی!
*** زن ها یه تار مو را روی كت شوهرشون میبینن، اما یه تیر چراغ برق را هنگام رانندگی نمیبینن!
*** تمام محبتت را به پای دوست بریز نه تمام اعتمادت را.
*** بوش وبلر سرگرم گفت و گو بودند. یك نفر كنارشان نشست و از آنها پرسید دارند راجع به چه موضوعی حرف می زنند؟ جورج بوش گفت: «ما داریم جنگ جهانی سوم را طراحی می كنیم و قصد داریم پانزده میلیون مسلمان و یك دندانپزشك را بكشیم» مرد پرسید: «برای چی می خواهید یك دندانپزش را بكشید؟» جورج بوش روی شانه بلر زد و گفت: «دیدی گفتم هیچ كس راجع به كشتن پانزده میلیون مسلمان از ما سؤال نخواهد كرد!
*** همیشه حرفی رو بزن كه بتونی بنویسیش. چیزی رو بنویس كه بتونی پاش امضا كنی. چیزی رو امضا كن كه بتونی پاش بایستی!
*** ازدواج كردن و ازدواج نكردن هر دو موجب پشیمانی است. (سقراط)
*** گناهی كه بر اثر آن ناراحت شوی نزد خدا بهتر از كار نیكی است كه تو را دچار خودپسندی و غرور كند.
*** برای یك زندگی سعادتمندانه ،مرد باید «كر» باشد و زن «لال». (سروانتس)
*** یك مرد موفق كسی است كه بیشتر از آنچه هـمــسرش خرج میكند، درآمد داشته باشد. یك زن موفق كسی است كه بتواند چنین مردی را پیدا كند.
*** یك زن تــا زمانیكه ازدواج نكرده نگران آینده است. یك مرد تا زمانیـكـه ازدواج نـــكرده هــــرگز نگران آینده نخواهد بود.
*** وقتی كوچیك بودیم دلمون بزرگ بود ولی حالا كه بزرگ شدیم بیشتر دلتنگیم ...............كاش كوچیك می موندیم تا حرفمونو از نگاهمون بفهمن نه حالا كه بزرگ شدیم و فریاد میزنیم باز كسی حرفمونو نمیفهمه!
*** خدا رو دوست دارم چون حرف های آدمو send too all نمی كنه! خدا رو دوست دارم چون همیشه online! خدا رو دوست دارم چون هیچ كس رو ignore نمی كنه و به همه اجازه می ده addش كنند!
***معلمان مانند شمعی می سوزند و هوا را آلوده می كنند. بیایید با گاز سوز كردن آنها در مصرف سوخت، صرفه جویی كنیم!
***روزی مرگ از زندگی سوال كرد: چرا همه از من گریزانند و تو را دوست دارند. زندگی در جواب گفت: «زیرا تو یك حقیقتی ومن یك دروغ!»
می دونی فرق آموزگار با روزگار چیه ؟ آموزگار، اول درس می ده، بعد امتحان می گیره! ولی روزگار، اول امتحان می گیره، بعد درس می ده.
*** خرس ها با یه ظرف عسل خر می شن، اسبها با چند حبه قند، طوطی با تخمه، سگ با استخوان، مردا با زن زیبا، زنا با یه كم تعریف و تمجید،... راستی برات موز خریدم!
*** من تو رو فقط 15 تا دوست دارم!!!به اندازه 7 آسمون، 7 دریا و یك دنیا!
*** اصولًا آدما 3 دسته اند: دسته اول، دسته دوم و از همه مهم تر دسته سوم!!
*** مرد ها وجدان پاكی دارند؛ چون هیچ وقت ازش استفاده نمی كنند!
*** بزرگی می گفت : برای نابودی یك تفكر با آن ستیز نكنید، بلكه از آن به بدترین شیوه دفاع كنید! و رسانه ملی چه زیبا از دین دفاع می كند!!
*** بخشندگی را از گل بیاموز، زیرا حتی ته كفشی كه لگدمالش می‌كند را هم خوش بو می‌كند!
*** بهترین مرگ اینه كه جسمت بمیره نه اسمت.
*** فرشتگان روزی از خدا پرسیدند: بار خدایا! تو كه بشر را اینقدر دوست داری، غم را دیگر چرا آفریدی؟ خداوند گفت : غم را بخاطر خودم آفریدم، چون این مخلوق من كه خوب می شناسمش تا غمگین نباشد به یاد خالق نمی افتد!
*** مرام، فقط مرام گاو؛ چون هیچ وقت نگفت «من» همیشه می گه: «ما». صفا، فقط صفای مورچه كه هر وقت گریست، كسی اشكاش رو ندید. معرفت، فقط معرفت كرم؛ نه به خاطر كرم بودنش، به خاطر خاكی بودنش. یه رنگی، فقط یه رنگی دیوار كه هر چی مرد و نا مرد بهش تكیه می دن، عوض نمی شه!
*** مضرات قرص اكس: یه روز یه عنكبوت قرص اكس می خوره، پتو می بافه. اصفهانی اكس می خوره، سوار ماشین می شه، دو نفر حساب می كنه. شیطان اكس می خوره، مردم رو به راه راست هدایت می كنه. پرگار اكس می خوره، مستطیل می كشه. جوجه اكس می خوره می گه جیكس جیكس.
***دوستی مثل ایستادن روی سیمان خیس می مونه. هر چی بیشتر بمونی، رفتنت سخت تر می شه و اگر بری، جای پاهات برای همیشه به جا می مونه!
***چارلی چاپلین: در دنیا جای كافی برای همه هست. پس بجای اینكه جای كسی را بگیری سعی كن جای خودت را پیدا كنی!
***شعرهایم را به پنجره نوشتم و باران با خواندنش گریست.
***زندگی تكثیر ثروتی است كه نامش محبت است.
***انسان سه راه دارد: راه اول از اندیشه می‌گذرد، این والاترین راه است. راه دوم از تقلید می‌گذرد، این آسان‌ترین راه است. و راه سوم از تجربه می‌گذرد، این تلخ‌ترین راه است.
***شراب مفت را قاضی هم می خورد!
***دهقان فداكار پیر شده، فداكاری تموم شده. چوپان دروغگو عزیز شده. شنگول و منگول گرگ شدن. كبری تصمیم گرفته دماغشو عمل كنه. روباه مكار با كلاغ، دستشون تو یه كاسه شده. حسنك رفته شهر دنبال كار ولی معتاد شده! ما ایرانی ها چه مون شده؟!
***با شوهر شوهر گفتن خواستگار پیدا نمی شود!
***دوست، نزدیكتر از من به من است/ وین عجب كه من از وی دورم/ چه كنم، با كه توان گفت كه یار/ در كنار من و من مهجورم
***بس كه بد می گذرد زندگی اهل جهان، مردم از عُمر چو سالی گذرد عید كنند
***وقتی دلت گرفت بشین به اندازه تمام دلتنگیات گریه کن. برای اینکه کسی اشکاتو نبینه ماهی کوچیکی شو و به ته دریا برو . دیگه نه کسی صداتو می شنوه نه کسی اشکاتو می بینه. حالا فهمیدی چرا آب دریا شوره

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد