PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی اموزش هک فلش و افزایش صدا در سونی ( جدید )

hojatb
27th October 2009, 04:02 PM
این آموزش توسط تیم مدیریتی نخبگان جوان ساخته شده و در اختیار شما قرار میگیره امیدوارم مفید واقع بشه

kab
27th October 2009, 08:05 PM
سلام دوست عزیز
از پست جالب شما تشکر میکنم و...
عرضم به حضور محترم شما که این نوع هک در گوشی های تلفن همراه اکثرا موجب خرابی کار میشه چون شما بیشتر از توان اسپیکر گوشی از اون کار میخواید و باعث اتمام زود هنگام عمر اسپیکر میشه
اما
در گوشی های که سیستم عامل انها مبتنی بر ویندوز هست اعم از uiq ,linox, windows mobile شما میتونید با هک سیستمی و تغییر اکولایزر که در واقع نوعی آپدیت محسوب میشه کیفیت و کمیت صدا رو به طور حیرت انگیزی افزایش بدید
البته لازم به ذکر هست که بنده یه مقدار در زمینه موبایل اطلاعات قبلی دارم

hojatb
28th October 2009, 07:57 AM
سلام دوست عزیز
از پست جالب شما تشکر میکنم و...
عرضم به حضور محترم شما که این نوع هک در گوشی های تلفن همراه اکثرا موجب خرابی کار میشه چون شما بیشتر از توان اسپیکر گوشی از اون کار میخواید و باعث اتمام زود هنگام عمر اسپیکر میشه
اما
در گوشی های که سیستم عامل انها مبتنی بر ویندوز هست اعم از uiq ,linox, windows mobile شما میتونید با هک سیستمی و تغییر اکولایزر که در واقع نوعی آپدیت محسوب میشه کیفیت و کمیت صدا رو به طور حیرت انگیزی افزایش بدید
البته لازم به ذکر هست که بنده یه مقدار در زمینه موبایل اطلاعات قبلی دارم

با سلام

حرف شما کاملآ صحیح میباشد ولی برای جلوگیری از هرگونه خرابی قبل از هر کاری باید از gdfs گوشی بکاپ گرفت که میتونین به این پست (http://njavan.com/forum/showthread.php?t=28567)مراجعه کنید

amin001
28th October 2009, 09:24 AM
با تشکر واقعآ عالی بود با این آموزش صدای گوشی رو با صداهایی که داده بدین صدای w810 دو برابر شد متشکریم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد