PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتر مدیریت تالار ( پیشنهادها و انتقادها )

Memar Bashy
14th September 2009, 03:17 PM
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز
برای ارتقا همه جانبه تالار از دوستا عزیز خواهشمندم انتقادات و پیشنهادات خودشون رو اینجا مطرح کنند . منتظر نظرات شما در مورد تاپیکها و بخش ها و مطالب و نحوه مدیریت و قوانین هستم
با تشکر @};-

Memar Bashy
14th September 2009, 03:40 PM
سلام به همه دوستان عزیزم

از اینکه مجبورم بعضی مسائل رو علنا بازگو کنم متاسفم ولی چون آغاز بحث اینجاست من سعی می کنم همینجا خاتمش بدم .

از همه دوستان عزیزم در تالار معماری درخواست می کنم مطالب رو متناسب با تاپیک بفرستن و چنانچه اختلاف نظر یا سوء تفاهمی هست از طریق پیام خصوصی حل کنن . در غیر اینصورت با احترام به نظرات همه دوستان پستهای اضافی و اسپم بلافاصله پس از رویت حذف خواهند شد .

ضمن اینکه کلیه بحثهای غیر ضروری تاپیکها ، اعم از مسائل شخصی و موضوعات غیر مرتبط نهایتا تا 1 هفته پس از ارسال از تاپیک حذف خواهند شد .

قبلا از اینکه با رعایت موازین اخلاق و کردار مناسب با شئونات این تالار ، فضا رو برای هر چه پربار تر کردن اون آماده می کنید از همه شما سپاسگزارم و امید و آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز و فهیمم در تالارمعمار دارم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد