PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر دانلود مقالات ژورنال های معتبر از وب سایت سیویلیکا

ژوراسیک
9th October 2015, 10:06 PM
چند سال پیش که در اینترنت به دنبال رفرنسی برای دانلود مقاله بودم با وب سایت سیویلیکا (http://civilica.com/) برخورد کردم.
در اون زمان می شد مقالات کنفرانسهای داخلی رو با قیمت بسیار کم مثلا 1000 تومان دانلود کرد.
اگر قبلا مقاله کنفرانس های داخلی رو خونده باشید میدونید که عموما از کیفیت بالایی برخوردار نیستند.
اما وقتی که چند روز پیش بعد از مدتها دوباره به این وبسایت رفتم دیدم که گزینه دانلود مقالات ISI رو هم دارم.
واردش شدم و دیدم که لینک دانلود بسیار از مقالات ژورنالهای معتبر در اون هست. البته مقالات رایگان نبوده و
من خودم چند مقاله با قیمت 1000 و 3000 تومن خریداری کرده ام که قیمت اصلی اون ها در وبسایت ناشر ژورنال
عموما بین 30 تا 40 دلار می باشد.
خودم به عنوان کسی که دارم کارهای پژوهشی کوچک و شخصی انجام میدم قبلا با یک خلا بزرگ در دستیابی
به بانک اطلاعاتی معتبر مواجه بودم که الان این خلا تا حدود بسیار زیادی از بین رفته و به راحتی می تونم در یک
وبسایت ناشر همچون sciencedirect مقاله مورد نظر را پیدا کرده و بعد از وبسایت سیویلیکا دانلود کنم.
حالا این که این کار چگونه و توسط چه کسانی و با چه بودجه یا روشی انجام میشه خبر ندارم ولی مشکل دستیابی
به مقالات ژورنالهای معتبر برای من عملا حل شده است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد