PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک کسب رتبه برتر و اثر برگزیده به جناب آقای فرهاد علیپور

مدیر منابع انسانی
15th September 2015, 09:27 AM
سپاس بی کران پروردگار یکتا را
که هستی مان بخشید و به طریق علم و دانش رهنمونمان شد و به همنشینی رهروان علم و دانش مفتخرمان نمود و خوشه چینی از علم و معرفت را روزیمان ساخت

نخبه عزیز جناب آقای فرهاد علیپور (http://www.njavan.com/forum/member.php?143058-%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF%20%D8%B9%D9%84%DB%8 C%D9%BE%D9%88%D8%B1)

کسب رتبه برتر در محور فناوری نوین اختراعات و ابتکارات و اثر برگزیده شما به نام : همراه یار هوشمند در محور فناوری نوین در اولین جشنواره اختراعات و ابتکارات سراسری دانشگاه جامع علمی کاربردی و دومین جشنواره تهران که در تاریخ 25 لغایت 27 امرداد ماه سال 1394 در محل نمایشگاه برج میلاد برگزار شد را خدمت شما و جامعه نخبگان کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و پیروزی های بیش از پیش و نیل به اهداف و مراتب عالی را برایتان آرزومندیم.
امید است در پرتو الطاف ایزد منان همواره سربلند و شادکام باشید.

http://jootix.ir/wp-content/uploads/2015/01/jootix.ir--2377676841.jpg

کادر مدیران و اعضای خانواده بزرگ نخبگان جوان

ستاره خندان
15th September 2015, 09:36 AM
سلام منم به نوبه ی خودم این موفقیت ها رو بهتون تبریک میگم،امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون پیروز و موفق باشید...

سونای
15th September 2015, 10:15 AM
سلام
جناب تبریک میگم بهتون ...و خوشحالم از حضورتون
امیدوارم در پناه خدای مهربون به بهترین ها دست پیدا کنین...آمین

http://pic.photo-aks.com/photo/nature/flowers/others/large/blue-flowers-beautiful-nature.jpg

mogan/k
15th September 2015, 11:13 AM
من هم تبریک میگم
امیدوارم موفق باشید...

معمار حانیه
15th September 2015, 12:21 PM
http://uc-njavan.ir/images/krwg7yrg08k5tfxfimo.gif

محسن مهابادی زاده
15th September 2015, 04:49 PM
درود

بنده هم خدمت شما نخبه ی عزیز تبریک میگم و براتون بهترین ها رو آرزومندم. امیدوارم همواره باعث افتخار ایرانیان باشید.[tashvigh][tashvigh][golrooz][golrooz]

bahman afaghi
15th September 2015, 06:14 PM
جناب آقای علیپور منم به نوبه خودم تبریک میگم خدمتتون
امیدوارم و دعا میکنم در تمام مراحل زندگیتون رتبه نخست رو کسب کنید

Dr.vet
15th September 2015, 11:46 PM
با عرض سلام و تبریک خدمت جناب علیپور...

بسیار خرسند شدم از این خبر خوش حال کننده .. امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق باشید . [golrooz][golrooz]

فرهاد علیپور
16th September 2015, 12:01 AM
با عرض سلام و تبریک خدمت جناب علیپور...

بسیار خرسند شدم از این خبر خوش حال کننده .. امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان موفق باشید . [golrooz][golrooz]
ممنون جناب دکتر
من هم برایتان آرزوی سربلندی و سرافرازی دارم
در پناه حق[golrooz]
[golrooz][golrooz]

فرهاد علیپور
16th September 2015, 12:03 AM
جناب آقای علیپور منم به نوبه خودم تبریک میگم خدمتتون
امیدوارم و دعا میکنم در تمام مراحل زندگیتون رتبه نخست رو کسب کنید
سلام
شب زیبایتان بخیر
تشکر از لطفتان . سعادت و خرسندی برای شما آرزوی دیرینه ماست [golrooz]

فرهاد علیپور
16th September 2015, 12:07 AM
درود

بنده هم خدمت شما نخبه ی عزیز تبریک میگم و براتون بهترین ها رو آرزومندم. امیدوارم همواره باعث افتخار ایرانیان باشید.[tashvigh][tashvigh][golrooz][golrooz]

سلام بر استاد ارجمند جناب آقای مهابادی عزیز[golrooz]
[golrooz] از لطف و عنایات حضرت عالی و همکاران محترمتان نهایت تشکر و قدر دانی را دارم
خیلی لطف کرده اید امید وارم لیاقتشو داشته باشم و جبران نمایم
یا حق

فرهاد علیپور
16th September 2015, 12:12 AM
سپاس بی کران پروردگار یکتا را
که هستی مان بخشید و به طریق علم و دانش رهنمونمان شد و به همنشینی رهروان علم و دانش مفتخرمان نمود و خوشه چینی از علم و معرفت را روزیمان ساخت

نخبه عزیز جناب آقای فرهاد علیپور (http://www.njavan.com/forum/member.php?143058-%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF%20%D8%B9%D9%84%DB%8 C%D9%BE%D9%88%D8%B1)

کسب رتبه برتر در محور فناوری نوین اختراعات و ابتکارات و اثر برگزیده شما به نام : همراه یار هوشمند در محور فناوری نوین در اولین جشنواره اختراعات و ابتکارات سراسری دانشگاه جامع علمی کاربردی و دومین جشنواره تهران که در تاریخ 25 لغایت 27 امرداد ماه سال 1394 در محل نمایشگاه برج میلاد برگزار شد را خدمت شما و جامعه نخبگان کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و پیروزی های بیش از پیش و نیل به اهداف و مراتب عالی را برایتان آرزومندیم.
امید است در پرتو الطاف ایزد منان همواره سربلند و شادکام باشید.

http://jootix.ir/wp-content/uploads/2015/01/jootix.ir--2377676841.jpg

کادر مدیران و اعضای خانواده بزرگ نخبگان جوان

سلام.[golrooz]
لطف امعان نظر حضرت عالی و همکاران محترم همیشه شامل این جانب بوده و هست
امید وارم خداوند متعال توفیق و بقای عمر عنایت فرماید تا لطف شما را جبران نمایم

فرهاد علیپور
16th September 2015, 12:15 AM
سلام منم به نوبه ی خودم این موفقیت ها رو بهتون تبریک میگم،امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون پیروز و موفق باشید...

سلام
خیلی ممنون . تشکر از الطاف عالیه شما.
در پناه حق[golrooz]

فرهاد علیپور
16th September 2015, 10:41 AM
سلام
جناب تبریک میگم بهتون ...و خوشحالم از حضورتون
امیدوارم در پناه خدای مهربون به بهترین ها دست پیدا کنین...آمین

http://pic.photo-aks.com/photo/nature/flowers/others/large/blue-flowers-beautiful-nature.jpg

سلام
تشکر و درود بی پایان برشما
تبریکات مضاعف شما خستگی دوران ثبت اختراع را از تن این حقیر به در می کند و اما در عوض حس خدمتگذاری در این سایت را در سایه شما بر دوش من دوچندان می شود.
به درود....[golrooz]

Fatima ab
16th September 2015, 10:55 AM
خوشبحال اونایی که خوب بودنشون جلوی عالی بودنشونو نگرفته....
السابقون السابقون....سلام جناب آقای علیپور عزیز منم موفقیتتون رو بهتون تبریک میگم انشالله که همیشه حرکتتون صعودی باشه و از لحظه لحظه زندگیتون لذت ببرین...در پناه حق [golrooz][golrooz]

پلکان
16th September 2015, 11:02 AM
جناب آقای علیپور بنده هم این موفقیت بزرگ رو به شما تبریک میگم امیدوارم همیشه در کارهاتون موفق و پیروز باشید.

فرهاد علیپور
16th September 2015, 11:11 AM
خوشبحال اونایی که خوب بودنشون جلوی عالی بودنشونو نگرفته....
السابقون السابقون....سلام جناب آقای علیپور عزیز منم موفقیتتون رو بهتون تبریک میگم انشالله که همیشه حرکتتون صعودی باشه و از لحظه لحظه زندگیتون لذت ببرین...در پناه حق [golrooz][golrooz]
سلام
خوبها همه را خوب می پندارند.
خیلی ممنون و تشکر از الطاف عالیه شما . شرمنده کردین برایتان آرزوی بهترینها را دارم
به درود... یاحق[golrooz][golrooz][golrooz]

فرهاد علیپور
16th September 2015, 11:14 AM
جناب آقای علیپور بنده هم این موفقیت بزرگ رو به شما تبریک میگم امیدوارم همیشه در کارهاتون موفق و پیروز باشید.

سلام
خیلی ممنون . سپاس بیکران خداون متعال را که با دوستانی مانوس شده ام که منبع و منشا معرفت هستند
برایتان آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارم
در پناه حق [golrooz][golrooz][golrooz]

golegandom792
16th September 2015, 11:43 AM
تبریک میگم موفق باشید

فرهاد علیپور
16th September 2015, 12:19 PM
تبریک میگم موفق باشید

سلام
خیلی ممنون لطف کردی.
انشالله شما هم موفق بوده باشید
در ضمن ورودتان را به این سایت تبریک عرض می نمایم[golrooz]

ایلین1366
16th September 2015, 12:44 PM
سلام واقعا از ته ته دلم خوشحال شدم
وبهتون تبریک میگم
عالی عالی ،مبارک باشه ایشاا..همیشه موفق وموید باشید ولبتون خندون باشه
تبریک میگم [golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

فرهاد علیپور
16th September 2015, 12:48 PM
سلام واقعا از ته ته دلم خوشحال شدم
وبهتون تبریک میگم
عالی عالی ،مبارک باشه ایشاا..همیشه موفق وموید باشید ولبتون خندون باشه
تبریک میگم [golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

سلام . خوبی؟
تشکر از لطفتان. خواهش میکنم شرمنده فرمودین.
برایتان آرزوی برآورده شدن آرزوهایت را دارم
در پناه حق....[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

پریسا پروینی
16th September 2015, 04:13 PM
سلام اقای علیپور...تبریک عرض میکنم..ایشالله همیشه موفق و پیروز باشین...[golrooz]

فرهاد علیپور
16th September 2015, 07:37 PM
سلام اقای علیپور...تبریک عرض میکنم..ایشالله همیشه موفق و پیروز باشین...[golrooz]

سلام پریسا خانم
خیلی ممنون . لطف کردی بهترین آرزو ها را برایت آرزومندم.
امید وارم در تمام مراحل زندگی موفق و سعادتمند و سرافراز باشید
یاحق[golrooz][golrooz][golrooz]

سمانه بیات
17th September 2015, 12:02 AM
من هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم.
انشالله همیشه و همه جا موفق و شاد باشین.
:)

s.r.sahar
17th September 2015, 12:15 AM
سلام منم صمیمانه به شما جناب آقای علیپور تبریک میگم. امیدوارم همیشه موفق باشید و هیچ وقت متوقف نشید.[golrooz][golrooz][golrooz]
و همچنین امیدوارم ما تنبلا هم از شما یاد بگیریم و تلاشمون رو بیشتر کنیم برای به ثمررسیدن استعدادها و آرزوهامون لطفا بلند بگید آمیییین
بازم تبریک میگم[golrooz][golrooz][golrooz]

فرهاد علیپور
17th September 2015, 12:15 AM
من هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم.
انشالله همیشه و همه جا موفق و شاد باشین.
:)
سلام
مرسی سمانه خانم.
تشکر از لطف شما.
من نیز برایتان آرزوی بهروزی و سربلندی دارم
یا حق[golrooz]
[golrooz][golrooz]

فرهاد علیپور
17th September 2015, 12:25 AM
سلام منم صمیمانه به شما جناب آقای علیپور تبریک میگم. امیدوارم همیشه موفق باشید و هیچ وقت متوقف نشید.[golrooz][golrooz][golrooz]
و همچنین امیدوارم ما تنبلا هم از شما یاد بگیریم و تلاشمون رو بیشتر کنیم برای به ثمررسیدن استعدادها و آرزوهامون لطفا بلند بگید آمیییین
بازم تبریک میگم[golrooz][golrooz][golrooz]

سلام
شب زیبایتان به خیر و شادکامی
خیلی ممنون . لطف کردی . بیش از این شرمندم نفرمایید
موفقیت تک تک اعضای سایت برای همه و شادی آن نیز برای همه است.
البته در این بین نباید تلاش و امعان نظر و مساعی مدیریت محترم سایت و ناظم محترم و عزیز بسیار تلاشگر سرکار علیه مدیریت محترم منابع انسانی و دیگر عزیزان که هرکدام با تشویقهای خود و با راهنماییهای خود چراغ هدایت برایم بوده اند را از یاد برد.

لطفا خودتان را کم نگیرید. من هم بعد از عید که اومدم به سایت سردرگم بودم . فقط تلاشتو زیاد کن و سعی کن آنچه میدانی به دیگران نیز یاد بده . مطمن باش علم شما کم نخواهد که هیچ بلکه با مرور بهتر نیز خواهد شد
یا حق [golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد