PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث تو رشته معماری دوست دارید چه شغلی داشته باشید؟؟

Memar Bashy
25th August 2009, 12:48 PM
سلام به معماران عزیز:
یکی از مشکلاتی که بعضیا دارن اینه که هنوز نمیدونن تو معماری که وسعتش خیلی زیاده میخوان چه شغلی داشته باشن و یا تو کدوم شاخه ادامه تحصیل بدن....
از شما دوستان عزیز میخوام که بگین چه شاخه ای از معماری رو میخواین ادامه بدین و هدف اصلیتون چیه؟یعنی دقیقا چه کاره میشین...تو اون شغل چه کارایی انجام میدین؟؟و باید تو چه چیزایی قوی باشیم که اون شغلو انتخاب کنیم و موفق باشیم!!!و از همه مهمتر اینکه علاقتون به چه درسی بیشتره که این شغلو انتخاب کردین.....
خب من فکر میکنم اگه این بحثو اینجا ادامه بدیم با خیلی از رشته ها و شغل ها آشنا میشیم و هدفمون مشخص تر میشه و میفهمیم اگه تو چه درسایی قوی هستیم یا علاقه داریم تو چه شغلی موفق میشیم....
از پیشکسوتان هم ممنون میشم اینجا بحث کنن بالاخره کلی اطلاعات دارن و به هدف نزدیکترن....{big hug}

Memar Bashy
25th August 2009, 12:56 PM
من در حال حاضر فقط به ادامه تحصیلم فکر می کنم ... و فکر می کنم که حالا خیلی زوده که در مورد هدف نهائیم حرف بزنم ....

اما هدفم اینه که برای ارشد ادامه بدم و بعد از اون دنبال بورسیه باشم برای دکترا ... اینکه آیا شرایطی بوجود بیاد که مجبورم کنه که هدفم رو عوض کنم یا نه ، مشخص نیست و ممکنه در آینده این هدف عوض بشه و چیزهای مهمتر دیگه ایی تو زندگیم مطرح بشه که روی این هدفم تاثیر بذاره .

من الان تازه اول راه ام .... و هیچ پیش بینی در خصوص این راه نمی تونم داشته باشم . اما تلاش و ذهنم رو روی این هدفم( ادامه تحصیل تا دکترا ) متمرکز کردم .

من شهر سازی رو خیلی دوست دارم. اما میخوام تو گرایش معماریه معماری ادامه بدم ....

طراحی رو برای کار خیلی دوست دارم . از تدریس هم خیلی خوشم میاد ....

امیدوارم هدفم فقط به 1 رویا مبدل نشه .... ;;)

سها
2nd September 2009, 06:33 AM
من كه نقشه كشي رو خيلي دوست دارم و درس ترسيم فني هم خيلي خوبه و خيلي هم دوست دارم در مورد همين درس كار كنم .از طراحي هم خوشم مياد و بعد از نقشه كشي دوست دارم طراح دكوراسيون بشم.
البته من خيلي مصمم هستم كه درسمو تا كارشناسي ارشد ادامه بدم و چون به اين رشته خيلي علاقه دارم دوست دارم درباره اش اطلاعات زيادي داشته باشم .

Memar Bashy
2nd September 2009, 12:38 PM
خیلی خوبه سها جان {applause}میشه در مورد رشته نقشه کشی یه کم بیشتر توضیح بدی ؟ و فرقی که با معماری داره برامون بگی ممنون می شم....:-?

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد