PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام به همه دوستان عزیز و تبریک به مناسبت روز پزشک

امید عباسی
22nd August 2009, 11:04 PM
وظیفه خودم دونستم که به عنوان عضو کوچکی از این سایت روز پزشک رو به همه ی سفید پوشان محبوب و عزیز تبریک بگم

Mina_Mehr
22nd August 2009, 11:20 PM
بنده هم به نوبه ي خودم اين روز رو تبريك ميگم@};-{applause}
ايشالا كه هميشه شاد و سلامت باشن و در راه سلامت جامعه گام هاي بلندي بردارن{happy}

MR_Jentelman
22nd August 2009, 11:31 PM
سلام منم به نوبه خودم این روز به تمام پزشکان عزیز بخصوص دوستان پزشکمون تو این سایت تبریک میگم وامیدوارم پزشکان نمونهای واسه کشور مان باشند@};-{happy}

AvAstiN
23rd August 2009, 10:32 AM
یكم شهریور ماه سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشك بر تمامی طبیبان فرزانه و جامعه پزشكی تلاشگر ایران اسلامی خجسته باد.

http://www.iranhealers.com/aks/pezeshk-rooz.jpg

Admin
23rd August 2009, 11:05 AM
منم این روز رو به تمامی پزشکان عزیز تبریک عرض می کنم ...

ریپورتر
23rd August 2009, 11:45 AM
سلام
من هم به روز پزشک را به تمام پزشکان تبریک میگم

ØÑтRдŁ§
23rd August 2009, 02:01 PM
بهترین کار برای جذب قلوب مردم، خیرخواهی و نیکوکاری نسبت به آنهاست. (ناپلئون)

آنگاه که دردمندی سلامت خود باز یابد آنگاه که دستی به نشانه شکر به آسمان بلند شود ملائکه تو را می ستایند .
روز پزشک مبارک

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد