PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رای گیری مهم

rayarasool
27th November 2014, 01:50 PM
با سلام

بنده رسول کیانی هستم عضو تیم برنامه نویسی رورا ، این تیم با نرم افزار تحت موبایل خود به نام رورا به مسابقات جهانی راه یافته است.در فاز اول این مسابقات کلیپ تبلیغاتی نرم افزار در دید عموم قرار گرفته و مردم به نرم افزار رای میدهند ، در پایان 15 تیم برتر شناخته شده و وارد مرحله نهایی می شوند . از شما خواهشمند است که این پست را در انجمن قرار دهید تا همه کاربران ببینند و از این تیم ایرانی حمایت کنند.(برای رای دادن کافی است اکانت فیس بوک داشته و یا یک حساب در همان سایت Global Startup battle بسازند)
با توجه به این که این تیم دارای سرپرست خانم می باشد این تیم در بین مسابقات زنان هم قرار گرفته است که میتوانید با یک حساب در هر روز در این 2 مسابقه رای دهید

The Champions Track (http://app2.pitchburner.com/upglobal/championship/pitch?evtid=406940&group=415348&subid=472605)

Startup Women Track (http://app2.pitchburner.com/upglobal/womens/pitch?evtid=406940&group=415354&subid=472605)

با تشکر از همکاری شما

ab.bb
27th November 2014, 03:41 PM
درباره نرم افزار خودتون یه توضیح کوتاه بنویسید؛ تا شخصی که میخواد رای بده؛ بدونه به چه چیزی رای داده و آیا ارزش این رای رو داشته.

rayarasool
27th November 2014, 08:56 PM
کلیپ تبلیغاتی نرم افزار روی همون سایت دانلود شده .

اما اگه بخوام به طور خلاصه بگم این نرم افزار امکان تنظیم آلارم توسط جی پی اس گوشی است که شما میتونید علاوه بر زمان مکان رو هم برای قرارتون تنظیم کنید.(این برنامه رایگان است)
فکر نکنم بتونم درست و حسابی توضیح بدم چون امکاناتش زیاده اگه فیلم رو ببینید بهتر متوجه میشید(90 ثانیه بیشتر نیست)

ممنون بابت توجهتون

ab.bb
27th November 2014, 09:13 PM
کلیپ تبلیغاتی نرم افزار روی همون سایت دانلود شده .
اما اگه بخوام به طور خلاصه بگم این نرم افزار امکان تنظیم آلارم توسط جی پی اس گوشی است که شما میتونید علاوه بر زمان مکان رو هم برای قرارتون تنظیم کنید.(این برنامه رایگان است)
فکر نکنم بتونم درست و حسابی توضیح بدم چون امکاناتش زیاده اگه فیلم رو ببینید بهتر متوجه میشید(90 ثانیه بیشتر نیست)
ممنون بابت توجهتون
من فیلم رو دیدم ؛از ایده تون خوشم اومد و رای دادم. منتها همه اینگلیسی بلد نیستن(منم نصفه و نیمه بلدم!)؛ همه هم سرعت اینترنتشون کافی نیست؛ که آنلاین فیلم ببینن. نتیجتا ارائه توضیح کوتاه از طرف شما میتونه مفید باشه. به هر حال اگر میخواین رای جمع کنید؛ باید به رای دهنده ها اطلاعات کافی بدین.

rayarasool
27th November 2014, 09:41 PM
ممنون هم بابت رای و هم بابت نکته سنجی و حمایتی که از ما میکنید!!

بله فرمایش شما درسته (من فکر کردم اگه متن زیاد باشه دوستان حوصله خوندن نداشته باشن)

در نرم افزار ما میتونیدبوسیله جی پی اس موبایل یک آلارم رو تنظیم کنید و وقتی که به محل مورد نظر رسیدید گوشی شروع به اعلام هشدار کنه.ما برای پیاده سازی فاز های1 تا 3 این نرم افزار که قابلیت های زیادی میتونه پیدا کنه به حمایت هم نیاز داریم .

rayarasool
28th November 2014, 09:09 AM
از عزیزانی که ساکن اصفهان هستند و اندروید کار میکنند و میخواهند کار گروهی و درامد زا داشته باشند خواهشمندیم که پیام خصوصی بدهند.

با تشکر

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد