PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال نحوه هک کردن لاین و واتس آپ و ویچت و وایبر .

محمد حسین بابایی فرد
1st November 2014, 10:39 PM
ب نامت

سلام و درود و خسته نباشید به همه من قبلا تو نیمباز بودم اون اوایل یادمه هک کردن و فلود زدن یا ربات و اینا توش خیلی زیاد بود تا این که نیمباز ورودیش به طور تصویری شد و دیگه روم به خاطر یه دعوا تعطیل نمیشد اما حالا سوالی که دارم اینه که میشه نرم افزار ها و یا اکانت های برنامه هایی مث لاین وایبر ویچت واتس آپ تانگو و ... رو هم هک کرد تا حالا کسی این کار رو کرده یا شنیده اگر میشه چطوری ؟
البته یه جا تو اینترنت خوندم که اگرایمیل طرف رو داشته باشی و شمارتو حذف کنی هر کاری میشه کرد باز حالا مطمئن نیستم .

zxcnbm
11th November 2014, 05:46 PM
سلام مهندس .اره با داشتن جیمیل نفر میشه به دفتر تلفن گوشیشش دسترسی پیدا کرد با استفاده از وینندوز 8 با چن نرم افزار دارم کار میکنم نتیجه داد . می ذارم تو سایت.

sayeh khaterat
12th November 2014, 11:57 AM
به منم یاد بدین
لازم دارم!!!!![sootzadan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد