PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقاله عضوباشگاه نخبگان جوان آقای حسن رحمان پورباموضوع یادگیری الکترونیکی درآموزش وپرورش،چالش ها وفرصت هادرمجلات بین المللیisiچاپ شد.

rhmanpor
18th October 2014, 10:34 AM
مقاله عضوباشگاه نخبگان جوان آقای حسن رحمان پورباموضوع یادگیری الکترونیکی درآموزش وپرورش،چالش ها وفرصت هادرمجلات بین المللیISIچاپ شد.
این مقاله که بارویکردپژوهشی به بررسی موضوع E-learningویادگیری الکترونیکی وچالش ها وفرصت های آن درآموزش وپرورش پرداخته است پس ازارائه به صورت سخنرانی درکنفرانس بین المللی فناوری های نوین درآموزش برای چاپ درمجلات بین المللی ISIپذیرفته ودرماه اکتبر2014چاپ شد.لازم به ذکراست این پژوهشگروعضوباشگاه نخبگان ودانش پژوهان جوان تاکنون توانسته است مقالات متعددی درمجلات معتبربین المللی (ISI)چاپ نماید.

میترا پوررحیم
18th October 2014, 10:44 AM
مقاله عضوباشگاه نخبگان جوان آقای حسن رحمان پورباموضوع یادگیری الکترونیکی درآموزش وپرورش،چالش ها وفرصت هادرمجلات بین المللیisiچاپ شد.
این مقاله که بارویکردپژوهشی به بررسی موضوع e-learningویادگیری الکترونیکی وچالش ها وفرصت های آن درآموزش وپرورش پرداخته است پس ازارائه به صورت سخنرانی درکنفرانس بین المللی فناوری های نوین درآموزش برای چاپ درمجلات بین المللی isiپذیرفته ودرماه اکتبر2014چاپ شد.لازم به ذکراست این پژوهشگروعضوباشگاه نخبگان ودانش پژوهان جوان تاکنون توانسته است مقالات متعددی درمجلات معتبربین المللی (isi)چاپ نماید.
سلام من به شما تبریک میگم و براتون ارزوهای موفقیت بیشتر دارم اگه بخواهیم یه مقاله بنویسیم و جز مقالات isi بشه باید چیکار کنیم ؟چه موضوعاتی رو باید انتخاب کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

- - - به روز رسانی شده - - -

مقاله عضوباشگاه نخبگان جوان آقای حسن رحمان پورباموضوع یادگیری الکترونیکی درآموزش وپرورش،چالش ها وفرصت هادرمجلات بین المللیISIچاپ شد.
این مقاله که بارویکردپژوهشی به بررسی موضوع E-learningویادگیری الکترونیکی وچالش ها وفرصت های آن درآموزش وپرورش پرداخته است پس ازارائه به صورت سخنرانی درکنفرانس بین المللی فناوری های نوین درآموزش برای چاپ درمجلات بین المللی ISIپذیرفته ودرماه اکتبر2014چاپ شد.لازم به ذکراست این پژوهشگروعضوباشگاه نخبگان ودانش پژوهان جوان تاکنون توانسته است مقالات متعددی درمجلات معتبربین المللی (ISI)چاپ نماید.
سلام من به شما تبریک میگم و براتون ارزوهای موفقیت بیشتر دارم اگه بخواهیم یه مقاله بنویسیم و جز مقالات ISI بشه باید چیکار کنیم ؟چه موضوعاتی رو باید انتخاب کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

rhmanpor
18th October 2014, 10:59 AM
باسلام
ضمن تشکرازبازدیدتان ،بایدبه محضرمبارکتان عرض کنم که مجلات بین المللیisi براساس موضوعات تخصصی شان درصورتی که مقاله استانداردهای لازم راداشته باشندپذیرش می گیرند.

- - - به روز رسانی شده - - -

باسلام
ضمن تشکرازبازدیدتان ،بایدبه محضرمبارکتان عرض کنم که مجلات بین المللیISI براساس موضوعات تخصصی شان درصورتی که مقاله استانداردهای لازم راداشته باشندپذیرش می گیرند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد