PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید تبلت

*Fatemeh98*
4th September 2014, 11:39 AM
سـلـام دوستان!
راستش من بین دو تبلت موندم(برای خرید)
samsung galaxy note
و
samsung galaxy tab s

این دو تا گجت تقریباً همه چیزشون یکسانه منتها هر کدوم یک مزیت متفاوت دارند!
گلکسی نوت همون طورکه از نامش پیداست قلم نوری داره و گلکسی تب صفحه نمایش سوپر امولد (super amoled).(مزیت هر کدومشون)
قلم داشتنش برای من مهم تره بنابراین گرایشم بیشتر به گلکسی نوت هست.

خواستم از شما بپرسم که برای تبلت هایی که براشون قلم ویژه معرفی نشده(مثل گلکسی تب) میشه خودمون از قلم های نوری موجود در بازار روشون استفاده کنیم؟؟

کلـاً قلم های این صفحه برای چه گجت هایی هست؟:http://www.digikala.com/Search/Category-Tablet-EBook-Reader/Category-Tablet-Accessories/Category-Stylus/

elinaaa
4th September 2014, 02:44 PM
سلام
البته بهتر بود این سوال تو تالار موبایل و تبلت پرسیده بشه ولی قلمهایی که تو این صفحه معرفی شده همشون برای انواع تبلت و موبایل های لمسی استفاده میشه که تو توضیحاتش نوشته شده فقط میزان دقتشون و همینطور برخی ویژگی هاشون ممکنه متفاوت باشه که میتونین باهم مقایسشون کنید و بهترینو انتخاب کنید...درمورد تبلتم من فک کنم قیمت گلگسی تب یکم بالاتر باشه احتمالا به خاطر صفحه نمایش ولی درکل این سایت دیجی کالا خیلی کمک میکنه بهتون برای خرید حتما نظر کاربرارو هم بخونید...

*Fatemeh98*
6th September 2014, 02:26 PM
سلام
البته بهتر بود این سوال تو تالار موبایل و تبلت پرسیده بشه ولی قلمهایی که تو این صفحه معرفی شده همشون برای انواع تبلت و موبایل های لمسی استفاده میشه که تو توضیحاتش نوشته شده فقط میزان دقتشون و همینطور برخی ویژگی هاشون ممکنه متفاوت باشه که میتونین باهم مقایسشون کنید و بهترینو انتخاب کنید...درمورد تبلتم من فک کنم قیمت گلگسی تب یکم بالاتر باشه احتمالا به خاطر صفحه نمایش ولی درکل این سایت دیجی کالا خیلی کمک میکنه بهتون برای خرید حتما نظر کاربرارو هم بخونید...

ممنون بابت راهنماییتون[golrooz].
منتها منطورم اینه که بین این قلم ها، قلم هایی هستند که بشه برای گلکسی تب (باتوجه به صفحه نمایشش) استفاده کرد؟آخه من درباره ی قلم ها اطلاعاتی ندارم.[soal]

elinaaa
6th September 2014, 09:14 PM
ممنون بابت راهنماییتون[golrooz].
منتها منطورم اینه که بین این قلم ها، قلم هایی هستند که بشه برای گلکسی تب (باتوجه به صفحه نمایشش) استفاده کرد؟آخه من درباره ی قلم ها اطلاعاتی ندارم.[soal]

والا منکه فک نمیکنم مشکلی باشه یعنی میشه استفاده کرد ولی خب میتونین موقع خرید سوال کنید که مطمئن بشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد