PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صندوق انتقادات و پيشنهادات بخش پزشكي

Mina_Mehr
5th August 2009, 04:39 PM
با سلام خدمت تمامي دوستان........@};-
در اين بخش مي خواهيم نقاط ضعف(اينكه چه كمبود ها و نقايصي وجود داره) ونقاط قوت (نكات مثبت و سازنده ي )بخش پزشكي و اينكه چه بايد ها و نبايد هايي لازمه تا سطح كيفي اين بخش افزايش پيدا كنه رو با هم بررسي كنيم;)
پس از تمامي دوستان خواهشمنديم صادقانه و دلسوزانه نظرات خودشون رو اعلام كنند{happy}

با تشكر @};-

SOURCE MOBILE
10th August 2009, 10:09 PM
به نظر شخص خودم كه خيلي محترمه / بايد شما جديد ترين بيماري ها و راه حل هاي مقابله
و چه ميدونم داروهاي جديد و خبرهاي با حال پزشكي بديد

AvAstiN
12th August 2009, 02:07 PM
به نظر شخص خودم كه خيلي محترمه / بايد شما جديد ترين بيماري ها و راه حل هاي مقابله

مرسي از نظرتون آقاي مدير محترم {big green}
در مورد داروهاي جديد چشم حتما
ولي در مورد بيماريهاي جديد ، سعي شده كه اطلاع رساني بشه مثلا آنفولانزاي خوكي

بازم از اينكه لطف كردين و پيشنهادتون رو مطرح كردين ممنون {happy}

امير آشنا
12th August 2009, 02:40 PM
با درود خدمت همه عزیزان @};-

بدون تردید پیشرفت و مفیدتر واقع شدن هر بخش از سایت منوط به استفاده از نظرات ؛ پیشنهادها و نقدهای همه دوستانه ... پس برای رسیدن به این هدف لطفا نظرات خودتون رو از مجموعه دوستانی که در بخش پزشکی فعالند دریغ نکنید به این امید که اونچه که برای مجموعه سایت مفیدتره در برنامه های بخش پزشکی قرار بگیره

@};-

8->

Mina_Mehr
12th August 2009, 07:36 PM

سلام ...
با تشکر از دوست عزیزمون که نظر دادن @};-
در ارتباط با معرفی داروهای جدید اتفاقا یه بخش در انجمن دارو ایجاد کردیم با نام معرفی داروهای جدید و خواص آنها که متأسفانه رونق نگرفته ولی من به شما قول میدیم که در آینده ی نه چندان دور حسابی بهش پر و بال بدیم البته به کمک همه ی دوستان;)
و در ارتباط با بیماری های جدید همون طور که فریبا جان گفتن ما سعی کردیم اطلاع رسانی بشه ولی یقین داریم که به کار و فعالیت بیشتری نیاز هست{happy}
از همه ی دوستان درخواست میشه که ما رو از نظرات و انتقادات سازنده ی خودشون بهره مند کنند.
با تشکر{happy}

Mina_Mehr
4th October 2009, 12:18 AM
از پيشنهاد دوست خوبمون source mobile واقعا ممنونم به دنبال پيشنهاد ايشون همون طوري كه قول داده بودم بخش معرفي جديدترين دارو ها رو توسعه داديم به طوري كه از طريق اين تاپيك به محض كشف دارويي جديد همه ي دوستان مطلع خواهند شد;;);)
منتظر چنين پيشنهاد ها و انتقاد هاي شما هستيم@};-

moji5
4th October 2009, 03:15 AM
یا سلام و خسته نباشید
فکر کنم اگه یه بخش مسائل بهداشتی بزنید انجمن تون کامل تر میشه حالا اسمش با خودتون ولی با این محتوا باشه

Mina_Mehr
4th October 2009, 10:48 AM
یا سلام و خسته نباشید

فکر کنم اگه یه بخش مسائل بهداشتی بزنید انجمن تون کامل تر میشه حالا اسمش با

خودتون ولی با این محتوا باشه

با سلام و تشکر از پیشنهاد خوبتون @};-
بله با نظرتون کاملا موافقم و حتما در این مورد با مدیر بخش پزشکی آقای آمیر آشنا مشورت میکنیم و در این رابطه تصمیم گیری خواهد شد
بازم ممنون از پیشنهادتون و هم چنان منتظر نظرات شما هستیم
@};-{happy}

امير آشنا
28th October 2009, 01:49 AM
فکر کنم اگه یه بخش مسائل بهداشتی بزنید انجمن تون کامل تر میشه حالا اسمش با خودتون ولی با این محتوا باشه

سلام مجتبي جان @};-

روي پيشنهاد قابل تاملت خيلي فكر كردم . ولي به نظرم مي رسه اگه اين تقسيم بندي رو انجام بديم خيلي از اخبار و حتي مسايل مربوط به بيماري ها هم ناگزير بايد به اين بخش منتقل بشن كه در اينصورت تقسيم بندي خيلي از مباحث انجمن پزشكي كه طبيعتا با بهداشت ارتباط مستقيم يا غيرمستقيم دارن به هم ميريزه

SaSaMc2
23rd April 2010, 11:44 AM
سلام.

یه پیشنهاد:

باید یه بخش جدید در پزشکی ایجاد کنید

بخشی شبیح طول عمر.

بعداً میام توضیح بیشتر میدم...

فعلاً {happy}

yas-90
16th October 2013, 08:38 PM
سلام.

یه پیشنهاد:

باید یه بخش جدید در پزشکی ایجاد کنید

بخشی شبیح طول عمر.

بعداً میام توضیح بیشتر میدم...

فعلاً {happy}

سلام[golrooz]

غرض از مزاحمت میخواستم بدونم پیشنهادتون رو دادید یا هنوز بعدا نرسیده؟؟[soal]

راستش کنجکاو شدم[khejalat]

SaSaMc2
17th October 2013, 01:27 AM
سلام[golrooz]

غرض از مزاحمت میخواستم بدونم پیشنهادتون رو دادید یا هنوز بعدا نرسیده؟؟[soal]

راستش کنجکاو شدم[khejalat]

سلام...[golrooz]

چند روز دیگه میاد بعداً...[nishkhand]

SaSaMc2
23rd October 2013, 12:06 AM
سلام...[golrooz]

بعداً:

يه بخش ايجاد بشه به عنوان طول عمر...

كليه مواردي كه به طول عمر مربوط ميشه اونجا طبقه بندي بشه و آخرشم نتيجه گيري بشه...

طول عمر رابطه مستقيم با سلامت داره...

هدف عمر زياد نيست و سلامت تر بودن هست...

مواردي هستن كه طول عمر رو افزايش ميدن يا كاهش ميدن...

مثلا اگه ما در نظر بگيريم سلول پوستي 500 بار خودش رو ترميم ميكنه...

و چه خوراكي هايي باعث ميشن كه بيشتر ترميم كنه...

يا چه كرم هايي باعث ميشن كه هر سلول ديرتر نياز به ترميم پيدا كنه...

يا استرس چقدر از بين رفتن سلول ها رو سرعت ميبخشه...

يا كم خوابي چگون اثري بر سلولهاي بينايي داره...

يا معجون روغن كنجد و گل گاو زبون و مكمل سون سايز و اگر با كيوي قاطي كني و بدي به فرد سيگاري، چند بار فشار خونش درد ميگيره...

كلا هر چيزي كه به طول عمر ربط داره گرداوري بشه تا رابطه ها و اثرات در نتيجه كشف بشه...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد