PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر دانلود یکی از قـــــــــــوی ترین فیــــــــلتر شکــــــــــن ها

1=1+1
6th October 2013, 11:47 AM
http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div24/WebPageContent/1527894gvxcsdbcpz.gif

دانلود یکی از قـــــــــــوی ترین فیــــــــلتر شکــــــــــن ها

نام این فیــــــــلتر شکــــــــــن:

Proxy SHOHADA 34

مشخصات:

* با این فیلتر شکن می شه تمام پرده های ظلمانی كه با گناه پدید اومده رواز بین برد!!!

* فرق این فیلترشكن با دیگر فیلترشکن ها اینه كه اونا پرده های حیاوعصمت رو میدرند اما این...

* راستی مشتری این فیلترشكن بیشتره یا اون ؟؟؟

* من كه میگم این، چون فكر میكنم خوب توی سایت ها و وبلاگ ها تبلیغ نشده!!! والا كدوم اشرف

مخلوقاتی رو پیدا میکنید که عاشق سیر و سلوك تو آسمون ها نیست و دلش می خواد افسارش دست

شیطان رجیم باشه؟!!!

جهت دانلود به مزار شهدا مراجعه کنید ...

منبع

اسک دین

http://www.sheekh-3arb.info/islam/Library/img/3ater/div24/WebPageContent/1527894gvxcsdbcpz.gif

1=1+1
6th October 2013, 11:50 AM
من شخصا با فــــیلتر شکن مخالف نیستم

ولی کلا با استفاده بد از فـــیلتر شکن مخالفم

و اینجام استفاده بد از فــــیلتر شکن مورد خطاب قرار داده[shaad]

عبدالله91
6th October 2013, 12:08 PM
جهت دانلود به مزار شهدا مراجعه کنید

میشه تشبیه این مورد با فیلتر شکن ها رو بگین؟

کجا شبیه هم هستن؟

این کدوم فیلتر هارو میشکنه؟

عبدالله91
6th October 2013, 12:43 PM
در این مورد بهتره که به چند تا نکته توجه کرد:

1- چه افرادی دنبال فیلتر شکن هستند؟(البته با توجه به منظور و قصد نویسندۀ این مطلب که حیا و حرمت رو منظور قرار داده و اونایی رو که دنبال سایت های مستهجن هستن رو خطاب قرار داده)

2- چقد این مطلب میتونه رو این افراد تاثیر بذاره؟

3- آیا این افراد بادیدن این مطلب تغییر جهت میدن یا توهین و اهانت میکنن؟

و.. سوالات این چنینی

بنده خودم شاهد بودم که افرادی شروع به توهین میکنن.

یا در صفحۀ فیلترینگ که قبلا بود(الان نمیدونم) اسمائ مبارک ائمه رو میزدن و حدیث و.. رو می نوشتن. وقتی یکی به صفحه ای برخورد میکرد هر چی مشاهده میکرد رو به توپ می بست و توهین میکرد و فحش میداد.

آقا یا مسئولی که طراحی صفحۀ فیلتر رو میکنی یه کم فکر بکن که چه افرادی به سایتهای مستهجن مراجعه میکنن و یا آیا تمام سایت هایی که فیلتر شده اند مستهجن هستند؟ افرادی بودن که میگفتن وقتی وارد سایت شدیم و دکمۀ دانلود رو زدیم صفحۀ فیلترینگ اومد و شروع به فحش و بد وبیرا میکنن.

بابا بجای اسم ائمۀ اطهار و... میتونین بنویسین که این سایت بنا به قانون جمهوری اسلامی ایران مسدود یا فیلتر شده است. نیازی نیس که احساساتی عمل بکنین.

احساسات با عقل در تضاد هستن. اگه احساسات را عقل تایید کرد میشه احساسات واقعی.

یه کم منطقی به قضایا نگاه بکنیم. قدرت تجزیه و تحلیل داشته باشیم.

maryam kia
6th October 2013, 01:14 PM
ولی پروکسی زیاد قوی نیستا[eynaki]

aty.a
6th October 2013, 02:15 PM
1-نماز

http://askdin.com/gallery/images/22541/medium/1_27192823997245369334.jpg (http://askdin.com/gallery/images/22541/1_27192823997245369334.jpg)

فکر می کنم بهترین فیلتر شکن دنیا باشه که خود خدا هم زیر این فیلتر شکن امضا و مهر کرده ...باوری نداری

" ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/۴۴"

2-ماه مبارک رمضان

http://askdin.com/gallery/images/22541/medium/1_14702-55396.jpg (http://askdin.com/gallery/images/22541/1_14702-55396.jpg)

این سری از فیلتر شکن ها مدت زمان طولانی برای شما کاربرد دارد و حتی باعث می شود ویروس هایی با گناه وارد خود کرده اید قتل عام کند .

3-قرآن

http://askdin.com/gallery/images/22541/medium/1_14702-55393.jpg (http://askdin.com/gallery/images/22541/1_14702-55393.jpg)

فقط برای این فیلترشکن بگویم که نظیرش اصلا وجود ندارد همه متخصصین فیلتر شکنی (پیامبران) جلوی این کلام الهی زانو می زنند ... برای اثر کردنش اول قدم خواندنش و فهمیدن و پله آخر عمل کردن به آن است.

4-محبت اهل بیت http://www.askdin.com/images/smilies/Type/alayhe.gif

http://askdin.com/gallery/images/22541/medium/1_14702-55395.jpg (http://askdin.com/gallery/images/22541/1_14702-55395.jpg)

متاسفانه این نسخه از فیلتر شکن ها همه جا پخش نشده و به گفته صاحبان این فیلتر شکن ها این برای کسانی است واقعا به ما اعتقاد داشته و پیرو ما باشند.

5-اذکار

http://askdin.com/gallery/images/22541/medium/1_14702-55398.jpg (http://askdin.com/gallery/images/22541/1_14702-55398.jpg)

این ذکر باید توسط متخصصشان تجویز بشود.
http://www.askdin.com/images/smilies/Type/!.gif اخطار اخطار : در مورد این فیلترشکن باید گفت نسخه های تقلبی زیادی وجود دارد پس مواظب باشید.
.
.
.
.
.

دلایل فیلتر شدن :

شیطان

http://askdin.com/gallery/images/22541/medium/1_14702-55397.jpg (http://askdin.com/gallery/images/22541/1_14702-55397.jpg)

عذاب خدا

http://askdin.com/gallery/images/22541/medium/1_14702-55394.jpg (http://askdin.com/gallery/images/22541/1_14702-55394.jpg)

روزی که یگانه منجی ( عج ) ظهور می کند نزدیک است ...

http://www.askdin.com/images/smilies/Large/parvane.gifاللـــهم عجـــل لولیـــک الفـــرج http://www.askdin.com/images/smilies/Large/parvane.gif

منبع:حرف یار

عبدالله91
6th October 2013, 05:51 PM
فکر می کنم بهترین فیلتر شکن دنیا باشه که خود خدا هم زیر این فیلتر شکن امضا و مهر کرده ...باوری نداری

" ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/۴۴"

سلام

اینایی که میگی فیلتر کردن تعریفش هست. فیلتر شکن که نمیشه. میشه؟

آخه فیلتر شکن یعنی یه سدی رو بشکنه و بره تو در حالی که این اعمال مانع ایجاد میکنن نه اینکه مانع را بشکنن.

فکر کنم حرمت نماز و... بیشتر از این حرفها باشه که چنین نسبت هایی رو بهش بدیم. یه نوع تمسخر نیس؟

یکی که دنبال فیلتر شکن میگرده یه سری به اینجا میزنه و با مطالب اینچنینی مواجه میشه چی میگه؟ هدایت میشه؟(باتوجه به موضوع)

هر وسیله ای با توجه به کارکردش سنجیده میشه. وقتی این اعمال اسمش چیز دیگه اس چرا اسمش رو فیلتر شکن می نامیم؟

1=1+1
6th October 2013, 06:03 PM
سلام

اینایی که میگی فیلتر کردن تعریفش هست. فیلتر شکن که نمیشه. میشه؟

آخه فیلتر شکن یعنی یه سدی رو بشکنه و بره تو در حالی که این اعمال مانع ایجاد میکنن نه اینکه مانع را بشکنن.

فکر کنم حرمت نماز و... بیشتر از این حرفها باشه که چنین نسبت هایی رو بهش بدیم. یه نوع تمسخر نیس؟

یکی که دنبال فیلتر شکن میگرده یه سری به اینجا میزنه و با مطالب اینچنینی مواجه میشه چی میگه؟ هدایت میشه؟(باتوجه به موضوع)

هر وسیله ای با توجه به کارکردش سنجیده میشه. وقتی این اعمال اسمش چیز دیگه اس چرا اسمش رو فیلتر شکن می نامیم؟

سلام

ببخشید جواب پیامتونو صبحی ندادم

میخاستم راجبش فکر کنم

بله شما درست میگید

زدن این تاپیک اشتباه بود

این مواردی گفته شد . فیلتر کن هستن. فیلتر شکن نیستن

ممنون از حفاتون

از اقای مدیر خواستم حذفش کنن

انشالله بعدا . بهترشو میزارم

[shaad]

عبدالله91
6th October 2013, 06:04 PM
اصلا تا حالا دیدین یا شنیدین که یه دیندار واقعی مثه مجتهد یا یه مبلغ واقعی از این حرفا بزنه و بگه نماز و... فیلتر شکن هستن؟

لازمه یه کم دقت بشه. واقعا به تمسخر گرفتن هست.

چرا باید بشینیم دین و اعمال رو یه روکش این چنینی بکشیم. واقعا این کارها مفید هستند؟

چرا راضی به تمسخر شدن و توهین و... به عقایدمون میشیم؟

اگه خلاقیت داریم باید نوآور باشیم نه اینکه خودمون رو به تمسخر بگیریم.

عبدالله91
6th October 2013, 06:08 PM
سلام

ببخشید جواب پیامتونو صبحی ندادم

میخاستم راجبش فکر کنم

بله شما درست میگید

زدن این تاپیک اشتباه بود

این مواردی گفته شد . فیلتر کن هستن. فیلتر شکن نیستن

ممنون از حفاتون

از اقای مدیر خواستم حذفش کنن

انشالله بعدا . بهترشو میزارم

[shaad]
انشاالله که همیشه موفق و موید باشین.

هین تفکراتی که از صبح داشتین خودش خیلی مهم هست. انشاالله هر طور که با مدیر عزیز صلاح دیدین عمل کنین.

قصد بنده هم گفتن اون حرفایی بود که خودم دیده بودم که تو جامعه با چنین مطالب برخورد کرده اند چی گفته اند.

ممنونم. یامولاعلی(ع)

1=1+1
6th October 2013, 06:55 PM
انشاالله که همیشه موفق و موید باشین.

هین تفکراتی که از صبح داشتین خودش خیلی مهم هست. انشاالله هر طور که با مدیر عزیز صلاح دیدین عمل کنین.

قصد بنده هم گفتن اون حرفایی بود که خودم دیده بودم که تو جامعه با چنین مطالب برخورد کرده اند چی گفته اند.

ممنونم. یامولاعلی(ع)
البته یه حالتشم هس

قلب ادم به وسیله شیطان فیلتر شده باشه . و ما از فیلتر شکن هایی مثل قران و ... استفاده کنیم

1=1+1
6th October 2013, 06:57 PM
ولی مشکل اصلیم با مخاطباشه که برا چیز دیگه میان و چیز دیگه میبینن

خدایی نکرده از دین و مذهب بدشون میاد

وگرنه فیلتر شکن بودنشون کاملا قابل توجیهه[shaad]

aty.a
6th October 2013, 07:27 PM
البته یه حالتشم هس

قلب ادم به وسیله شیطان فیلتر شده باشه . و ما از فیلتر شکن هایی مثل قران و ... استفاده کنیم
به نظرمن هم متن که می خواهد این رو بگه!؟
نمیدونم مشکل اش کجاهست ؟
میشه با نماز و تلاوت قران بر شیطان .... هم غلبه کرد
ولی به هرحال هر طور مدیر محترم صلاح بدونند[golrooz]

عبدالله91
7th October 2013, 07:27 AM

به نظرمن هم متن که می خواهد این رو بگه!؟
نمیدونم مشکل اش کجاهست ؟

والا چه عرض کنم؟ گاهی اوقات خودمون عامل توهین میشیم. بنده نمی دونم سرکار گذاشتن جماعت اونم چیزی که آخرش یقینن به توهین و تمسخر میرسه چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

یه دقیقه فکر بکنین که چه افرادی دنبال این هستند که فیلترشکن پیدا بکنن؟(با توجه به موضوع مطرح شده به نیت همه توهین نشه)

هدایت میکنین با این مطالب؟ نه واقعا هدایت میکنین یا اعتقادات رو به باد انتقاد و توهین و تمسخر میگیرین؟نتیجۀ این کار چیه؟

چرا نشستیم از اصطلاحاتی استفاده میکنیم که اسمش روش هست؟تاحالا فکر کردین که خود مخابرات و... وی پی ان میفروشن؟

میشه با نماز و تلاوت قران بر شیطان .... هم غلبه کرد
ولی به هرحال هر طور مدیر محترم صلاح بدونند

کی منکر این شده که نمیشه با نماز و... بر شیطان غلبه کرد؟ و این غلبه چه ارتباطی با فیلتر شکن داره؟نکنه فکر میکنین که کسی با خوندن این مطلب میره نمازمیخونه؟کدام فرد مبلغ واقعی چنین تشبیهات بی معنی رو انجام داده تا به حال؟ سراغ دارین؟
البته هر کس نظرات خودشو داره و اینجا تحمیل نظرات نیس اما باید واقع بین باشیم. بنده خدا میدونه شاهد بودم که چه چیزی میگن وقتی به چنین صفحاتی میرسن. شما تاحالا یه نفر رو میتونی مثال بزنی که با دیدن چنین مطلبی هدایت شده و رفته سراغ نماز و روزه و قرآن و...؟

آخه وقتی خدا میگه کاری نکنین که به عقاید و بزرگان شما توهین بشه چرا ما باید عامل توهین و تمسخر بشیم؟با دیدن این مطالب به ماها توهین نمیکنن که بگیم باشه در راه دین توهین و تمسخر را به جان میخریم چون کارمون حداقل به کار چند نفر میاد و چندین نفر که دنبال راه حقیقت هستند استفاده میکند؛ به عقایدمون توهین میکنن.

از عقاید برای کاری که نفعی نداره مایه میذارین

تو یه سایت مذهبی یه مطلبی میخوندم که آدمو میخکوب میکرد{البته از یه سایت دیگه آورده بودن و با کمی توضیح همه دیس لایک کردن}؛ واقعا خوب نیس که چنین مطلبی رو به اسم منحرف نبودن گذاشته بشه. شاید خونده باشین مطلب «دانش آموز باهوش و مدیر منحرف» رو. این هم مشابه همون مطالب هست.

بنده هیچوقت نخواسته ام که تاپیک حذف بشه. شاید حذف نشدن تاپیک بیشتر کمک کنه و افرادی که دنبال فیلتر شکن هستند و مراجعه میکنن ببینن که همه راضی نیستن چنین مطالبی گذاشته بشه و راضی به تمسخر و... نیستن.

طلیعه طلا
7th October 2013, 08:10 AM
سلام بر دوستان
من مشکلی تو این زمینه نمی بینم
برای روشن شدن مطلب ، یه یاد آوری داشته باشیم تو معنی کلمه ف ی ل ت ر ش ک ن
این نرم افزار تو دنیای مجازی ؛ به عنوان نماینده و وکیل منتخب از سمت ما اطلاعات رو از منبع مذکور ( که راه ارتباطیش علی الظاهر قطع شده ) دریافت میکنه و در اختیار ما میذاره
خب نماز ، قرآن ، محبت به اهل بیت و ائمه اطهار و ... هم دارن همین کار رو میکنند و سرعت رسیدن ما رو در دریافت اطلاعات و کسب معرفت بالا میبرند و اون هاله ی ایجاد شده بین مبدا و مقصد رو کمرنگ میکنند و به جورایی موجبات شفافیت رو فراهم میکنند

عبدالله91
7th October 2013, 08:16 AM
سلام بر دوستان
من مشکلی تو این زمینه نمی بینم
این نرم افزار تو دنیای مجازی ؛ به عنوان نماینده و وکیل منتخب از سمت ما اطلاعات رو از منبع مذکور ( که راه ارتباطیش علی الظاهر قطع شده ) دریافت میکنه و در اختیار ما میذاره
خب نماز ، قرآن ، محبت به اهل بیت و ائمه اطهار و ... هم دارن همین کار رو میکنند و سرعت رسیدن ما رو در دریافت اطلاعات و کسب معرفت بالا میبرند و اون هاله ی ایجاد شده بین مبدا و مقصد رو کمرنگ میکنند و به جورایی موجبات شفافیت رو فراهم میکنند

شما فقط به تعریف توجه میکنین.

قرآن گفته که عامل توهین و تمسخر و... نباشین؛گفته یا نه؟

شما مفید بودن این مطلب رو دیدین؟یعنی دیدین که کسی با خوندن این مطلب بره دنبال نماز و...؟

اما بنده خلافش رو دیده ام.سوال اینه که چرا عامل توهین و تمسخر میشیم اونم بخاطر مطلبی که هیچ نفعی نداره؟

میتونین منافع این شکل مطالب رو عنوان بکنین؟

واقعا هدایت کننده هست؟

عبدالله91
7th October 2013, 08:22 AM

مخاطبان شما چه افرادی هستند؟

چه نوع افرادی دنبال فیلتر شکن می یان{در منظوری که مفهوم این تاپیک رو داره}؟ عابد؟ زاهد؟ مومن حقیقی؟ یا مجتهد؟یا محب واقعی اهل بیت؟

بعد مخاطبانتان چه عکس العملی از خود نشان می دهند؟

هدایت می شوند؟ توبه میکنند؟ دنبال نماز و روزه و قرآن می روند؟ یا شروع به تمسخر و توهین و... میکنند؟

جواب این سوالات رو اگه بدین قضیه برا خودتون روشن خواهد شد

طلیعه طلا
7th October 2013, 08:40 AM
ببینین ما که نمیخواهیم این جا استفاده ابزاری از کلمات بکنیم
خدا هیچ وقت مطرح نکرده من 124000 تا تبیین کننده فرستادم و ما آدم ها خیلی تغییر نکردیم پس تمام !
اگه مخاطب ما کسی باشه که خودش رو به خواب نزده باشه ؛ بله میشه از این راه ،مسیر هدایت گریش فراهم بشه ...
اصلا گفتند از این مجرا وارد بشین
چرا فکر میکنین ممکنه کسی با خوندن این موارد ،موجبات توبه براش فراهم نشه ... همین که بشینه فکر هم بکنه خیلی عالیه
مسایل اخلاقی برای درونی شدن باید مرتب یاد آوری بشن ... دیدین عرفا وعلمای قدیم جلسات هفتگی اخلاق دارند ؟ فکر میکنین علتش چی میتونه باشه ؟

-------

بهترین ف ی ل ت ر شکن دنیا که خود خدا هم زیرش را امضا و مهر کرده نمازه
خصوصیت مهمش اینه : میتونه اون دیوار و موانعی که با گناه کردن ، بین خود و خدامون ایجاد کردیم رو از بین میبره
و براش مقدوره اون قفل هایی که به دلمون خورده و زنگار بسته رو بازش کنه
یه نیم نگاهی به این آیه بندازیم ؟

ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر ... عنکبوت/۴۴
بدرستیکه نماز انسان را از فساد و فحشاء دور می کند

طلیعه طلا
7th October 2013, 08:55 AM
شما فقط به تعریف توجه میکنین.

قرآن گفته که عامل توهین و تمسخر و... نباشین؛گفته یا نه؟

شما مفید بودن این مطلب رو دیدین؟یعنی دیدین که کسی با خوندن این مطلب بره دنبال نماز و...؟

اما بنده خلافش رو دیده ام.سوال اینه که چرا عامل توهین و تمسخر میشیم اونم بخاطر مطلبی که هیچ نفعی نداره؟

میتونین منافع این شکل مطالب رو عنوان بکنین؟

واقعا هدایت کننده هست؟

بببنید این که باید من برم دنبال راه سعادتم و این که آیا میرم یا نه فکر میکنم با هم متفاوت باشند ها
قرار نیست خطاهای دیگران رو من نوعی نسبت بدم به دینم
اگه دینم رو پذیرفتم باید نهایت تلاشم رو بکنم در حفظش و اعمال پیاپی دستوراتش
اگه می بینین من نوعی فقط صورت ظاهری دینم رو انجام میدم و گاهی حتی کلامی عنوان میکنم مسلمونم ولی از هر فرقه ای در میام دلیل بر بد بودن اعتقادات منبعم نیست ها ...
خیلی عوامل روش اثر گذاشته تا به این شکل در اومده ... از لقمه حلال بگیرین تا اراده شخصی خود فرد و ... که جای بحثش این جا نیست
من نمیگم این تاپیک اومده تمام افراد سست اراده رو با این مطلب دگرگون کنه و از خبط و هبط نجاتشون بده ...
عرضم اینه : این یاد آوری ها میتونه تلنگر به جا و قشنگی باشه برای من ... برای شناسایی مسیر ... برای ارزیابی نگرش هام ... و خیلی چیزای دیگه
میدونم شما هم از بس دور و اطراف موارد نامانوس دیدین ، دلگیر شدین ...
ولی با نشستن و سکوت و دست رو دست گذاشتن مشکلی که حل نمیشه هیچ ... به شکل تصاعدی مضاعف هم میشه
در ضمن یه نکته کوچیک دیگه هم بگم : کم مونده به ماه محرم نزدیک بشیم ... سالار این کاروان ، احیای دین جدش رو توی امر به معروف و نهی از منکر میدونه
حالا به نظرتون مطرح کردن یا خوندن این موضوعات نمیتونه یه علامت سوال برای من ایجاد کنه ؟
من نمیتونم با یه عبارت چند خطی تو این حیطه ، تو اشاعه حداقل ها یاری رسون باشم ؟

عبدالله91
7th October 2013, 08:58 AM

بنده هم همین رو میگم. فیلتر شکن تعریف خودشو داره حتی به مجتهد و عابد هم بگی فیلتر شکن هیچوقت ذهنش سراغ نماز نمیره

بعد بهتره خودمون خلاقیت به خرج بدیم نه اینکه بشینیم از کلماتی که بعضیا استفادۀ نادرست میکنن برا اعمال روکش بکشیم و وقتی مخاطبانش اومدند شروع به تمسخر و توهین بکنند

چرا فکر میکنین ممکنه کسی با خوندن این موارد ،موجبات توبه براش فراهم نشه ... همین که بشینه فکر هم بکنه خیلی عالیه

واقعا فکر میکنین مخاطبان با خواندن این مطلب زمینۀ توبه براش فراهم میشه؟کسی که اسیر نفس گشته چطور میتونه با یه مطلب این چنینی دگرگون بشه؟ بنده سراغ دارم افرادی را که با رسیدن به چنین مطالبی تمسخر میکنن شما حتی یه نفر سراغ دارین که با دیدن چنین مطلبی دگرگون شده باشه؟

آخه چه مفهومی داره این مطالب؟

بهترین ف ی ل ت ر شکن دنیا که خود خدا هم زیرش را امضا و مهر کرده نمازه

نماز فیلتر شکن نیس. تعریف و کاربرد فیلتر شکن در دنیای مجازی یه چیز دیگه اس.

طبق تعاریفی که از فیلتر شکن میشه نماز خودش فیلتر کن هست نه فیلتر شکن.

عبدالله91
7th October 2013, 09:08 AM
قرار نیست خطاهای دیگران رو من نوعی نسبت بدم به دینم

جواب این جملۀ شما جملۀ پایینی خودتون هست:

اگه دینم رو پذیرفتم باید نهایت تلاشم رو بکنم در حفظش و اعمال پیاپی دستوراتش

ولی با نشستن و سکوت و دست رو دست گذاشتن مشکلی که حل نمیشه هیچ ... به شکل تصاعدی مضاعف هم میشه

این اصلا ربطی به موضوع نداره و دست رو دست نمیگذاریم. بصیرت عامل پیشرفت دین است نه هر روشی که ما فکر بکنیم درست است.

ما عامل تمسخر عقایدمان بعضی اوقات میشیم.چه افرادی مخاطبانتان هستند؟به سوالات بالاجواب بدین . این حرفا موضوع بحث نبودن وکسی هم نگفته که بشینیم دست روی دست بگذاریم البته گاهی دست روی دست گذاشتن بهتر از خراب کردن است.که اصلا مربوط به بحثمان نیست

در ضمن یه نکته کوچیک دیگه هم بگم : کم مونده به ماه محرم نزدیک بشیم ... سالار این کاروان ، احیای دین جدش رو توی امر به معروف و نهی از منکر میدونه

خب؟ کسی منکر نشده. عامل تمسخر شدن اعتقادات؟

حالا به نظرتون مطرح کردن یا خوندن این موضوعات نمیتونه یه علامت سوال برای من ایجاد کنه ؟
من نمیتونم با یه عبارت چند خطی تو این حیطه ، تو اشاعه حداقل ها یاری رسون باشم ؟

نه به هیچ عنوان؛ بلکه وضع بدتر میشه با این عبارات.

مخاطبانتان را دریابید

طلیعه طلا
7th October 2013, 09:20 AM
منظور من از کلمات موارد زیر بود نه معنی خود کلمه

عابد؟ زاهد؟ مومن حقیقی؟ یا مجتهد؟یا محب واقعی اهل بیت؟

واقعا هدایت کننده هست؟

-----------

واقعا فکر میکنین مخاطبان با خواندن این مطلب زمینۀ توبه براش فراهم میشه؟کسی که اسیر نفس گشته چطور میتونه با یه مطلب این چنینی دگرگون بشه؟ بنده سراغ دارم افرادی را که با رسیدن به چنین مطالبی تمسخر میکنن شما حتی یه نفر سراغ دارین که با دیدن چنین مطلبی دگرگون شده باشه؟

آخه چه مفهومی داره این مطالب؟

بله چرا نشه ؟ کار نشد نداره ها ... داستان «فُضَیل» فرزند عیاض رو شنیدین ؟ نمونه هاش کم نیستن ها

قرار نیست هر کسی یه روزنه براش ایجاد شد بیاد به بقیه اطلاع بده ...
همین که حس کنه باید وقتی بذاری و این مطلب رو از ابعاد مختلف بررسی کنه یا بهش فکر کنه هم خیلی خوبه به نظر من .

عرض کردم خدمت تون که اگه کسی واقعا خواب باشه با یه اشاره ، به مرتبه بیداری می رسه ولی...
امان از اون آدمی که خودش رو به خواب زده باشه و با لجبازی و مقاومت و اصرار ،سعی در عدم هوشیار بودنش داشته باشه که سخت میشه براش کاری انجام داد

طلیعه طلا
7th October 2013, 09:27 AM
نماز فیلتر شکن نیس. تعریف و کاربرد فیلتر شکن در دنیای مجازی یه چیز دیگه اس.

طبق تعاریفی که از فیلتر شکن میشه نماز خودش فیلتر کن هست نه فیلتر شکن.

نظر من اینه هم فیلتر شکنه هم کاتالیزوره ...
هم سدهای ایجاد شده رو میشکنه تا من بتونم از روشون بپرم ... هم سرعت میده به کارم
اگه من نماز اول وقتم رو ترک نکنم خیلی میتونم بهره مندی از تبعاتش داشته باشم
همون طوری که خودتونم میدونین همه ی علما یکی از مهم ترین توصیه شون حفظ نماز و خوندن اون در اول وقته ...

---------
با اجازه الان مرخص میشم ...امیدوارم شب بتونم بیام ... وگر نه تا آخر هفته نیستم تا بتونم تو اطلاعاتی که مبادله میشه شرکت کنم

عبدالله91
7th October 2013, 09:29 AM
بله چرا نشه ؟ کار نشد نداره ها ... داستان «فُضَیل» فرزند عیاض رو شنیدین ؟ نمونه هاش کم نیستن ها

قرار نیست هر کسی یه روزنه براش ایجاد شد بیاد به بقیه اطلاع بده ...
همین که حس کنه باید وقتی بذاری و این مطلب رو از ابعاد مختلف بررسی کنه یا بهش فکر کنه هم خیلی خوبه به نظر من .

عرض کردم خدمت تون که اگه کسی واقعا خواب باشه با یه اشاره ، به مرتبه بیداری می رسه ولی...
امان از اون آدمی که خودش رو به خواب زده باشه و با لجبازی و مقاومت و اصرار ،سعی در عدم هوشیار بودنش داشته باشه که سخت میشه براش کاری انجام داد

شما دارین رو هدایت و جرقۀ بیداری حرف میزنین (کسی به این شکل در طول تاریخ بیدار نشده) و بحث میکنین که یه موضوع کلی هست.اما ما از اثرات چنین تاموضوعی با توجه به مخاطبانش حرف میزنیم.

البته باز نظرات متفاوت هست همونطور که اول هم گفتم اینجا تحمیل نظرات مطرح نیس.

منظور من از کلمات موارد زیر بود نه معنی خود کلمه

عابد؟ زاهد؟ مومن حقیقی؟ یا مجتهد؟یا محب واقعی اهل بیت؟

با کلمات بازی نشده. سوالی مطرح شده. مخاطبانتان چه کسانی هستن؟ فکر کنم شما در مورد یه چیز دیگه بحث میکنین.تمامی موضوعاتی که بنده مطرح کردم در ارتباط با تاپیک بوده

اگه شما در چارچوب تاپیک بحث میکردین بهتر بود تا اینکه به قول خودتون با کلمات بازی بشه.

ممنون. فکر کنم زیاد از بحث منحرف شد.

یامولاعلی(ع)

عبدالله91
7th October 2013, 09:35 AM
نظر من اینه هم فیلتر شکنه هم کاتالیزوره ...
هم سدهای ایجاد شده رو میشکنه تا من بتونم از روشون بپرم ... هم سرعت میده به کارم
اگه من نماز اول وقتم رو ترک نکنم خیلی میتونم بهره مندی از تبعاتش داشته باشم
همون طوری که خودتونم میدونین همه ی علما یکی از مهم ترین توصیه شون حفظ نماز و خوندن اون در اول وقته ...

آخه این حرفا در ارتباط با موضوع مطرح شده نیست.

نماز فیلتر هم میکنه.هشدار هم میده و... پس فیلتر شکن محض نمیتونه باشه. نماز تعاریف گسترده تری داره که در ارتباط با کلمۀ فیلتر شکن نیس.

کارایی فیلتر شکن در فضای مجازی چی هست؟و این چه ربطی با نماز داره؟

بحث خیلی منحرف شده.

اگه به مفید بودن مطالب اینچنینی تاکید میشه باید به نکات بسیار زیادی توجه بشه

اول از همه به مخاطبان و ویژگیهاش باید توجه بشه. مخاطبانتان چه افرادی هستند.چه ویژگی هایی دارند؟

عبدالله91
7th October 2013, 09:42 AM
با اجازه الان مرخص میشم ...امیدوارم شب بتونم بیام ... وگر نه تا آخر هفته نیستم تا بتونم تو اطلاعاتی که مبادله میشه شرکت کنم

با اجازه مرخص بشیم. شما که پروف رو بستین.

موفق و موید باشین. ممنون بخاطر مطالب و نظراتتون. استفاده کردیم.

یامولاعلی(ع)

طلیعه طلا
7th October 2013, 09:44 AM
شما دارین رو هدایت و جرقۀ بیداری حرف میزنین (کسی به این شکل در طول تاریخ بیدار نشده) و بحث میکنین که یه موضوع کلی هست.اما ما از اثرات چنین تاموضوعی با توجه به مخاطبانش حرف میزنیم.

باید از دیوارهای محدود کننده رد بشیم تا بتونیم واقعیت ها رو بهتر ببینیم که موجبات هدایت فراهم شه ؟ این کارو چطوری باید انجام بدیم ؟ قند شکن میخواهیم دیگه ...خب نماز میشه یکی از تخریب کننده های دیوار و سد ؛ قرآن هم همین طور ...

داریم با هم گفتکو میکنیم ... اصلا تو ذهن من این مطلب نیست ... اگه انتخاب کلماتم این حس رو به شما منتقل کرده عذر میخوام ...این جا داره تبادل نظرات اتفاق میفته ... همین !

با کلمات بازی نشده. سوالی مطرح شده. مخاطبانتان چه کسانی هستن؟ فکر کنم شما در مورد یه چیز دیگه بحث میکنین.تمامی موضوعاتی که بنده مطرح کردم در ارتباط با تاپیک بوده

مخاطب این تاپیک هر کسی میتونه باشه با هر رنج سنی و با هر سطح تحصیلاتی ... هر کس به بضاعت درونی خودش ازش بهره میگیره ...

اگه شما در چارچوب تاپیک بحث میکردین بهتر بود تا اینکه به قول خودتون با کلمات بازی بشه.
منم سعی کردم توضیحاتم تو راستای موضوع تاپیک باشه

این طور نیست ها

یامولاعلی(ع)

علی یارمون

عبدالله91
8th October 2013, 11:24 AM

داریم با هم گفتکو میکنیم ... اصلا تو ذهن من این مطلب نیست ... اگه انتخاب کلماتم این حس رو به شما منتقل کرده عذر میخوام ...این جا داره تبادل نظرات اتفاق میفته ... همین !

نه منظور بنده این نبود که شما دارین نظراتتون رو تحمیل میکنین.

بنده وسط موضوعات و بحث ها جملات این چنینی رو مطرح میکنم تا اگه کسی مراجعه کرد بدونه که این یه بحث است و مطالب کارشناسی شده نیست یعنی نظرات شخصی و تجربیات بنده هست و خدای نکرده اگه این نظرات یا تجربیات در همه جا کاربرد نداشته باشند ما مانع گسترش نشویم یا به عبارت بهتر طبق فرمودۀ مولا امام جعفر صادق(ع) که به عنوان بصری فرمودند از فتوا دادن بپرهیز همانطور که از شیر درنده فرار میکنی مصداق فتوا دهندگان این حدیث شریف نشویم. در واقع تمامی حرفهای بنده نظرات شخصی و تجربیاتم هستند مگر اینکه منبعی بیاورم.

سخت است فتوا دادن یا مانع برخی امور شدن برا همین چنین جملاتی رو مطرح میکنم برای بار دوم در این تاپیک مطرح کردم.

این طور نیست ها

به این دلیل میگم منحرف شده که بجای بحث روی مخاطبان و ویژگیها و تاثیر این مطالب روی روح و روان مخاطبان و عکس العمل آنان، کلی گویی میشه و به مسائل امر به معروف و ... پرداخته میشه در حالی به تمامی این بحث ها باید باتوجه به روحیات مخاطبان پرداخته بشه و این مطلب مثه سخنرانی نیست که همه قشر بیان و گوش بدهند بلکه مطلبی است که مخاطب خاص خودشو به طرف خودش میکشه.یعنی:

ببینین در فضای مجازی که تقریبا برپایۀ جستجو با کلمات استوار است در وهلۀ اول هر مطلب مخاطبان خاص خودشو داره یعنی افراد خاصی دنبال فیلتر شکن میگردن پس چنین افرادی جملۀ «دانلود فیلتر شکن» را در جستجوی خود تایپ میکنن .پس مخاطبان اصلی شما همین افراد هستند و طبق ویژگیهای مخاطبان باید مطلب گذاشته بشه.

وقتی چنین مخاطبی با چنین مطلبی برخورد میکنه و خودشو فریب خورده حساب میکنه اولین برخوردی که میخواد خودشو تخلیه بکنه توهین و تمسخر و... هست. هر انسانی از لحاظ روحی و روانی وقتی ببینه سرکار رفته عکس العمل نشون میده مخصوصا چنین مخاطبان.

با توجه به این موضوع شما نه تنها مخاطبان اصلی خود را در نظر نگرفته اید بلکه آنها را سرکار گذاشتید و عکس العمل هم یقینن خواهند داشت.

در امر به معروف و نهی از منکر که مطرح کردین دین اسلام حالات روحی و روانی مخاطب را هم در نظر میگیرد برای همین است که وقتی میبیند امر به معروف و نهی از منکر اثری ندارد و یا اثر منفی می گذارد مانع امر به معروف و نهی از منکر می شود.

عادل 110
9th October 2013, 08:41 AM
خیلی خوب بود... دستت درد نکنه

kamanabroo
11th October 2013, 12:53 AM
ببینید دوستان

جناب عبدالله گرامی از یک منظر دارن نقد می کنند؛ که اگر ما فقط و فقط همین یک منظر رو داشتیم حرفشون کاملا درست بود. اما الان می تونیم بگیم بله حرف شما از منظری که مطرح کردید درسته .

همکار گرامی خانم طلیعه طلا هم از منظری دیگر دارند بحث رو تایید می کنند و دفاع می کنند. که بنده هم با ایشون موافقم.

همیشه آنچه موجب هدایت است برای یک نفر لزوما برای دیگران موجب هدایت نیست بلکه می تواند باشد و می تواند نباشد. پس همین که الان دو نگاه به موضوع این تاپیک وجود داره یعنی می تونه این دو نگاه بین انسانهای متعدد تکثیر بشه.. و هر کسی استفاده ای از این قصه داشته باشه.

پس نه میشه گفت که کلا این نوع بحث کردن بده و اثرات مخرب داره و خوب نیست
و نه میشه گفت که کلا خوبه و هیچ اثر بدی نداره.

مهم نگاه ما به قضیه است. این داستان رو تقدیم می کنم به دوستان عزیز:

حضرت مسیح - سلام الله علیه - آن طوری که نقل می‌کنند با اصحابش داشت می‌رفت، یک الاغ مرده‌ای، حیوان مرده‌ای افتاده بود تَعَفُّن کرده بود. آنها از تعفُّنش و از اینها ذکر می‌کردند. حضرت فرمود: چه دندانهای سفیدی دارد.(1)

یعنی حتی در این صحنه ای که اکثرا اتفاق نظر در نقاط منفی آن دارند ، یک نگاه زیبا می تواند معادله را عوض کند...

(1) صحیفه امام خمینی رحمه الله.
جلد ۱۳ - صفحه ۴۷۹

zoh_reh
11th October 2013, 07:59 PM
صحبتهای همه دوستان طبق فرمایش جناب کمان ابرو از مناظر مختلف کاملا درسته.

خودم از بحث عزیزان واقعا استفاده کردم و بخاطر شبهه ناک بودن فیلتر شکن و این چیزا هیچوقت ازش استفاده نکردم و پیش خودم فکر می کنم چرا نماز شک دار بخونم.و این مطلب برام جاذبه خاص خودشو داره.

ولی آیا برا همه میتونه اینجوری باشه یا بقول آقا عبدالله یکی که نظرش با من یکی نیست خیلی خوشبیننانه هم نگاه کنیم تاپیک رو باز نکرده می بنده.

هر تاپیکی باید هدفی رو داشته باشه،هدف این مطلب باید جذب افراد بطرف شهدا ، نماز ، اصلا انجام واجبات و ترک محرمات که خاصیت نمازه باشه.

در تشبیه هم باید خلاصه یه سنخیتی باشه.

موفق باشید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد