PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث نوشته ای از یک پسر

معمار حانیه
1st October 2013, 10:51 PM
توجه این نوشته من نیست مربوط به یک پسر اگر صلاح ندیدید میتونید حذفش کنید.. اما بد نیست بعضی ها بخونن

منظورم همه پسرای گل نیست منظورم بعضیاس که یکم گمراه شدن..آره بی غیرت اون مردیه که زنش رو باهفت قلم آرایش میبره بیرون تا مردای هر*ز*ه بگن : هی نگاه کن چه زن خوشکلی داره عجب تیکه ایه چی میشد یه شب مال من بود...

نامرد اون پسریه که راحت دست ناموس مردم رو میگیره و باهاش میچرخه و با احساسات ظاهری و دروغین و پر از نیرنگ و حرفای سر به فلک کشیده و محبت های آغشته به هوس هر دختری رو به بازیچه و سوءاستفاده خودت قرار میده و آخرسر تیغش میزنه و بعدش پرتش میزنه یه گوشه.
به بهانه اینکه اون خودش میخواد وگزنه این تیپ هارو نمیزد و راحت خر نمیشد( یا همون پا نمیداد تو اصطلاح کلاسیک)هر غلتی میکنه..
بنازم به اون دخترهایی که طوری رفتار میکنن و طوری تیپ میزنن که کسی به خودش اجازه نمیده نگاشون کنه ..
نمیگه اون دختره ، احساسیه زود گول میخوره و حتی اگه یه درصد احتمال بدیم که اون دنبال هر*ز*گ*ی*ه باز من که پسرم عین آبجیم بدونمش و حداقل کاری باهاش نداشته باشم.
تو مردی تو عاقل تری تو غیرت داری تو میدونی آخرش میشه چی ، تو جنس خودتو بیشتر میشناسی که دوستی با دختر واسه چیه تو دیگه چرا ؟؟؟ (این حرفم به همه جنس مذکرهاست که اینقدر بی غیرت شدیم که بی غیرتی مردها و زن های هرزه داره بیداد میکنه ، اینقدر سکوت کردیم که اگه الان چیزی بگیم دهنمونو با حرف میبندن که شما خودتون و دینتون ضد آزادی هستین یا اینکه میگن تو اینطوری هستی بقیه پسرا اینجوری نیستن .مگه غیراز اینه قوم لوط هم همه باهم خوب و بد دچار عذاب شدن واسه اینکه اونایی که خوب بودند کاری به بدها نداشتند و گذاشتن فساد رواج پیداکنه و عادی بشه ، منظورم زور و تعصب بعضی کوته فکرای خشکه مذهب نیست که فقط پوسته دین رو میشناسند و بجای جذب دفع میکنن ، منظورم آگاه سازی و شناخت درست از اسلامه واسه پاسخ دادن به سوالا وشبهات تو ذهن جوون هاست. کافیه خودمون و خونوادمون رو توجیه و آگاه سازی کنیم و جلوی بی بندوباری رو بگیریم بعدش جامعه خودش اصلاح میشه).

کجارفتیم ؟ آهان اینه طرز فکر روشن فکرای عقل کل ما : دیدت رو عوض کن امین چه اشکالی داره با دختر مردم نشست و برخاست داشته باشی یا حتی دوست باشی ، مهم اینه که کار به جای باریک نکشه اون قدیما بود که همه رابطه های صمیمی و دوستی به س*ک*س میرسید الان که دیگه همه فرهنگ دارن و اون دوران تموم شده عصر عصر ارتباطاتته دیدتو بازتر کن آزادی یعنی باهرکسی خواستی باش مهم اینه دو طرف راضی باشن.
بی بندوبار که باشی ارزشت میره بالا و اگه کرامت خودت رو حفظ کنی جامونده از دنیایی...اینه تفکر روش فکرای ما !!
بخدا قسم روزی میاد که به ناموس خودشم خیانت میشه اونوقته دهنش تا آسمون وا میشه میزنه تو سر و میفهمه چه غلطی کرده .
آره دوست من تو روشن فکر نیستی ، تو اینجایی که یه روزی غیرت مرداش زبون زده عام و خاص بوده..
روشن فکر اونیه که ذهن مارو کنترل کرده(mind contorol) با دوتا فیلم صحنه دار اسپارتاکوس و دوتا سریال رواج دهنده رابطه ج*ن*س*ی و بارداری قبل ازدواج و خیانت بعد از ازدواج و ... به نام شبکه بین المللی من و تو و فارسی1 که بهتره اسمش رو بذاریم من و بی غیرتی تو که چند تا اسراییلی دارن اونو اداره میکنن.
تو یه جوونی با پتانسیل بالا و یه قول خودت باید جوونی کنی اما یادت نره با چند تا سرگرمی تمام تفکر و ذهن تورو مشغول و دارن مهندسی میکنن و از اونور دین و آزادی و انسانیت و شرافت و عقل و فرهنگتو ازت میگیرن .
دوست داری؟ لذت میبری از اینکه مورد سوءاستفاده قرار بگیری ؟
پسر باغیرت که کنار خواهرش نمیشینه جلو ماهواره و همچین سریال ها و شبکه هایی رو نگاه کنه ، مرد اگه دید خواهرش با تیپ بی حجاب و جلف رفت بیرون بجای اینکه خودش ببرتش سر قرار میزنه نمیذاره که بره .
بعضی مردا نه غیرت دارن نه عزت نه استقلال . نمیدونم فرشته ها این آخرزمان چرا کارهای تقلبی میدن بیرون باز قدیما شخصیت های بهتری رو روانه دنیا میکردن.
یارو میبینی مرد هست، کت و شلوار و ریش وسیبیل و اهن و تلوپ و صدای دورگه و اسم مذکر و با این همه قراءن مثبته و دلایل ذکوریت و رجولیتش ، قر و غمزه میکند ، ناز میکند ، زیر ابرو برمیدارد ، از عیالش در منزل کتک میخورد و از فرط ((نجابت)) هیچ عکس العملی نشان نمی دهد ، فقط میرود گوشه ای یواش یواش ، به طوری که شوهر مؤنثش متوجه نشود و باز کتکش نزد گریه می کند.

نه نو خودتو به اون راه زدی غیرتت بر باد نرفته خودت نمیخوای غیرت داشته باشی وگرنه کدوم مردی غیرتش اجازه میده به ناموس مردم تجاوز کنه یا به نام وسش تهرز بشه ؟ مگه میشه بعضیا غیرت و حیا رو بیه جا بخورن و یه ایوان آبم روش؟ آخه مگه قراره چند سال زندگی کنیم ؟ شایدم بعضیا انسان نیستن فقط نقاب انسانیت رو زدن یا شایدم فرشته ها خواستن واسه تنوع و تفریح یه وجود دیگه ای رو تو قالب مرد جا بدن و بهش بخندن.
تحمل داری این فاجعه رو گوش بدی؟ 40% دخترای 12 تا 16 سال بعضی کشورهای اروپایی توسط پدر یا پدر ناتنی یا یکی از اعضای خانواده و فامیل مورد تجاوز قرار میگیرن(قابل توجه دخترها که با بی ارزش کردن خودشون و تبدیل کردن خودشون به یه ابزار جنسی دارن کاری میکنن که این بلای غرب سر اونام بیاد تا بعضی ها آرزوی پاک موندن و آزادی رو به گور ببرن).
تو بعضی سایت های ایرانی که نویسنده هاش اکثرا پسرهای جوون ایرانی بین 18 تا 23 سال هستن رو نگاه کنید چیا دارن مینویسن . محتوای اکثر وب هاشون اینه : رابطه های من با دوست دخترم ، من و دخترهمسایه و ... که با نوشتن خضعبلات عاشقاته ای که به خورد دوست دخترشون دادن و بعدش چه جور شروع کردن به رابطه عاطفی و بعدش ج*ن*س*ی ، تو فضای وبشون سعی دارن مثه یه کاتالیزگر احساسات بقیه جوون هارو هم تحریک کنن و اونارو هم باتلاقی که خودشون دارن توش دست و پا میزنن بکشن !!! .
هرچی از ذهنشون تراوش پیدا میکنه رو مینویسن . آخه ذهن یه نویسنده دهن یه پسر هم سن و سال خودم (یا حتی بعضی دخترا ) تا چه حد میتونه فاسد و منحرف باشه.
فقط میخوام به پسرهای جامعم بگم (حتی دخترا) که هوس انتهایی نداره ، حیایی واسه آدم نمیذاره اگه از الان جلوش رو نگیریم ماهم کارمون میشه مثه همون غربی هایی که برای زیرشکمشون خدا و ناموس و بهشت و پرستش و عظمت و بزرگواری و آخرت و حق شناسی و محبت و همه چیز و همه کس رو فراموش میکنند حتی دختر خودشونو واسه لذتی چندثانیه ای... همونایی که هرچی بر خلاف خواسته هاشون باشه و اونا رو محدود کنه رو مسخره میکنن مثل غیرت جوونای ایرانی.
یعنی اینقدر پست بودن؟اینقدر حقارت؟ اینقدر بی ارزشی؟ اینقد اسیر نفس بودن؟؟اینقد بی خدا بودن؟ اینقدر نوکر حلقه به گوش بدن شدن؟ نوکر جسمی که هنرش تنها تولید کود هست و دیگرهیچ..
از حقیقت باید نوشت . حقیقتی که دیوار به دیوار مرگ انسانیت ، دیوار به دیوار مرگ وجدان هاست....
نه آبجی این دوستت دارم های تو کوچه بازار حقیقت نداره ، حقیقت فاجعه بی خداییه فاجعه همه چیز و همه کس و همه ارزشی رو زیر پا گذاشتن به تقلید یه مشت آدم غربی بی اصل و نسبه ، همونا که مثه سگ صبح تا شب پوزشون رو به خاک میمالند که دنیا رو بیشتر رو به فساد بکشند.
روح آسمانی خدارو تبدیل به پادوی چاپلوس و غلام حلقه به گوش بدن کردن..چه تنگنای تاریک و خفقان آوری !

نمیدونم؟شاید این حرفام به خط اتوی کراوات بعضی ها برخورده باشه یا روشن فکری بعضیا رو خدشه دار کرده باشه.
اما...
بیخیال شرایط جامعه و بی حیایی و بی حجابی بعضی دخترا و ...
میدونم خیلی حرفا تو دلته و واسه کارات دلیل داری اما خب اینا بهانس دلیل کافی نیست!

چه بهانه ای بالاتر از خدا ،ناموس ،عشق ،حیا ، حفظ ارزش مادر و خواهر ، بزرگواری ،آخرت و مردونگی؟؟؟
اگه قرار باشه بخاطر شرایط جامعه هرکاری کنیم پس اراده و اختیار چیشد؟سخته ولی پاکی و بهشت و عفت و .. رو به بهای اندکی نمیدن باید سختی کشید و آخرزمان هم جز همین نیست.
نذار واسه خودت این بهانه ها بشه حجت برای ادامه بی غیرتی و ناپاکی . کامنت دادی یا ندادی مهم نیست مهم اینه امشب یکم بیشتر باخودت فکر کنی..
نه فقط تو پسر حتی تو دختر که توهم نقش مهمی تو پاکی جامعه داری و میتونی با حجاب و حیاءت غیرت و مردونگی رو به مردای جامعمون برگردونی..

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد