PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیر خر بخورید تا سالم بمانید!اين ديگه اخرش

"golbarg"
28th September 2013, 01:10 PM
http://www.roozeshadi.com/wp-content/uploads/2011/05/khar.jpg (http://www.roozeshadi.com/شیر-خر-بخورید-تا-سالم-بمانید/khar/)

محققان ایتالیایی دریافتند که شیر خر در کاهش وزن اضافه و نیز برای قلب بسیار مفید است.

این تحقیقات که توسط گروهی از دانشمندان دانشگاه ناپولی ایتالیا انجام شده است، نشان می دهد که شیر خر به دلیل داشتن مقدار زیادی امگا ۳ و کلسیوم که برای قلب انسان بسیار مفید هستند، در کاهش وزن انسان بسیار موثر است.
این بررسی ها نشان می دهد که مصرف روزانه این شیر باعث حفظ انرژی و در نتیجه آن نشاط انسان می شود.
اتحادیه کشاورزان ایتالیا در این باره گفت: یکی از جدیدترین مواد غذایی در صنعت تولید بستنی این کشور بستنی هایی از شیر خر است که تولید، عرضه و مصرف آن در مزارع این کشور به طور مستقیم انجام می شود.
در ادامه این گزارش آمده است که پیش بینی می شود مردم این کشور در سال جاری حدود ۲میلیارد یورو برای خرید این نوع بستنی هزینه کنند.
منبع: bornanews.ir

ریپورتر
28th September 2013, 01:15 PM
http://www.roozeshadi.com/wp-content/uploads/2011/05/khar.jpg (http://www.roozeshadi.com/شیر-خر-بخورید-تا-سالم-بمانید/khar/)

محققان ایتالیایی دریافتند که شیر خر در کاهش وزن اضافه و نیز برای قلب بسیار مفید است.

این تحقیقات که توسط گروهی از دانشمندان دانشگاه ناپولی ایتالیا انجام شده است، نشان می دهد که شیر خر به دلیل داشتن مقدار زیادی امگا ۳ و کلسیوم که برای قلب انسان بسیار مفید هستند، در کاهش وزن انسان بسیار موثر است.
این بررسی ها نشان می دهد که مصرف روزانه این شیر باعث حفظ انرژی و در نتیجه آن نشاط انسان می شود.
اتحادیه کشاورزان ایتالیا در این باره گفت: یکی از جدیدترین مواد غذایی در صنعت تولید بستنی این کشور بستنی هایی از شیر خر است که تولید، عرضه و مصرف آن در مزارع این کشور به طور مستقیم انجام می شود.
در ادامه این گزارش آمده است که پیش بینی می شود مردم این کشور در سال جاری حدود ۲میلیارد یورو برای خرید این نوع بستنی هزینه کنند.
منبع: bornanews.ir

خب به حمد الله این یکی کم بود باید برم از اطراف گیر بیارم[khande] هنوز شیر این دراز گوش رو نخوردم اینجور جفتک میزنم بخورم چی میشه فکر کنم کره ماه رو بزنم[khande][khande]

M@hdi42
28th September 2013, 01:48 PM
http://www.uc-njavan.ir/images/pbgudcngcyp56hxtots5.jpg (http://www.uc-njavan.ir/)

maryam kia
28th September 2013, 02:05 PM
شیر خر چه قیمته؟[nishkhand]
اگه ارزونه جایگزینه شیره گاو کنیم[khande]

ریپورتر
28th September 2013, 02:18 PM
بریم پس خر پروری زنیم سودش به نظر خیلی توپ باشه[khande]

امـیـر بـیـگـی
28th September 2013, 02:23 PM
بریم پس خر پروری زنیم سودش به نظر خیلی توپ باشه[khande]

گفته شده باهاش انرژه هسته ای میسازن[khande]

zina_a
28th September 2013, 02:24 PM
1.شیر خر دیر هضم است و مصلح ان نیز شکر است. 2.شیر خر شادی اور است.
3.شیر خر برای مرض سل مفید است.
4.شیر خر به قلب و دماغ نیرو میبخشد.
5.شیر خر بر طرف کننده ی لاغری است.
6.شیر خر جهت بر طرف نمودن سرفه مفید است.
7.شیر خر برای افرادی که مزاجی گرم دارند نافع است!

ریپورتر
28th September 2013, 02:24 PM
گفته شده باهاش انرژه هسته ای میسازن[khande]

اره دیگه خودش راکتور ذاتی هست[khande]

امـیـر بـیـگـی
28th September 2013, 02:28 PM
اره دیگه خودش راکتور ذاتی هست[khande]

به کسی نگیا 10تا نیسان خر بار کردم میخوام به آمریکا حمله کنم[khande]

m.g.s.t.r
28th September 2013, 02:53 PM
ازکجا شیر خر بیابیم؟؟؟؟؟؟؟؟[negaran]

yas-90
28th September 2013, 03:52 PM
البته در تکمیل نظرات دوستان باید بگم....شیر الاغ یا خر...خیلی سرد واسه این برا افراد گرم خوبه....میگن برای خواب خوب داشتن هم خیلی خوبه

یه جا خوندم پنیرش هم 4 میلیون تومنه.... نوش جون هر کسی خرید و خورد[sootzadan]

yas-90
28th September 2013, 03:53 PM
ازکجا شیر خر بیابیم؟؟؟؟؟؟؟؟[negaran]

سلام

از جایی که یه الاغ ماده داشته باشن که تازه هم وضع حمل کرده باشه[cheshmak]

M@hdi42
28th September 2013, 03:56 PM
البته در تکمیل نظرات دوستان باید بگم....شیر الاغ یا خر...خیلی سرد واسه این برا افراد گرم خوبه....میگن برای خواب خوب داشتن هم خیلی خوبه

یه جا خوندم پنیرش هم 4 میلیون تومنه.... نوش جون هر کسی خرید و خورد[sootzadan]

سلام

من قیمت کردم .خود خر ارزون تره. کل خر ماده رو بخوریم خواص شیرش هم به بدن می رسه؟[sootzadan]

امـیـر بـیـگـی
28th September 2013, 03:59 PM
سلام

من قیمت کردم .خود خر ارزون تره. کل خر ماده رو بخوریم خواص شیرش هم به بدن می رسه؟[sootzadan]

استاد فتوا هایی میدیا[khande][cheshmak]

yas-90
28th September 2013, 04:02 PM
سلام

سلام
البته نه هر خر ماده ای اونی که تازه وضع حمل کرده باشه[khanderiz] ...........خوردن گوشتش که مکروهه....البته شیرش هم مکروهه......ولی دیگه انتخاب با خودتونه چون حرام که نیست[nadanestan][nishkhand]

masoume.a.92
28th September 2013, 04:20 PM
1.
4.شیر خر به قلب و دماغ نیرو میبخشد.
!

عذر خواهی میکنم! دقیقا چوگونه به دماغ نیرو میبخشد؟ [nishkhand]

yas-90
28th September 2013, 04:57 PM

سلام گفته میشه اگر قبل از خواب یک قطره در بینی ریخته بشه خعلی خوبه......البته گفته میشه کی میگه نمیدونم[sootzadan]

راستی این دوستمون منظورش دَماغ به معنی بینی نبوده احتمالا منظورش د ِماغ به معنی مغز هست[cheshmak]

رضوس
28th September 2013, 05:02 PM
مکروهه
و کل مکروه حلال[khande]

masoume.a.92
28th September 2013, 05:12 PM
سلام گفته میشه اگر قبل از خواب یک قطره در بینی ریخته بشه خعلی خوبه......البته گفته میشه کی میگه نمیدونم[sootzadan]

راستی این دوستمون منظورش دَماغ به معنی بینی نبوده احتمالا منظورش دِماغ به معنی مغز هست[cheshmak]

سلام همکار گل. گفته نمیشه وقتی تو دماغ میریزن برا چی خعلی خوبه؟
مثلا رشد دماغ صرفا جهت افزایش ابهت؟
یا افزایش فضای داخلیه دماغ جهت فراغ بال برای فیلتراسیون؟ [nishkhand] [tahavoo]
افزایش تهویه ورودی دماغ؟ (!!!!)
یا افزایش حجم ترشحات ارزشمند به هنگام سرماخوردگی؟ [nishkhand]
([tahavoo])

m.g.s.t.r
28th September 2013, 05:13 PM
سلام

از جایی که یه الاغ ماده داشته باشن که تازه هم وضع حمل کرده باشه[cheshmak]

وا!! کارمون سختتر شد که!!!
اینطوریکه شرمنده کره اش میشیم!!!
چرا مثل گاو دست و دلباز نیست؟؟

سونای
28th September 2013, 05:15 PM
سلام دوستان
یه درد دل طولانی[nishkhand]

تاثیر تیتر این خبر ها یکم بیشتر از دستاورد های این تحقیقات هست!
خب کلسیم داره! و امگا3
کلسیم که اون شیر ها هم دارن!! این مقدار بیشتری داره!؟ خب بدن ما به مقدار بیشتر نیازی نداره!! اولا که همونقدر که نگران این کلسیم هستیم نگران ویتامین D هم باید باشیم! تا اون نباشه این جذب نمیشه!
و اینکه خیلی هم کلسیم نباید به بدن برسه! الانشم از سر خوردن این آبها واسفناج و رژیم غذایی نادرست و هجوم کلسیم! خیلیها دچار سنگ کلیه شدن... دیگه بیشتر از این بازم کلسیم میخوایم!!؟

امگا3 اگر داره خوبه! اما تاثیر چیزای دیگش بررسی شده!! ؟ تو این خبرهای جدید یکم باید محتاط عمل کرد!

مثلا اسفناج! تا اسمشو میشنویم یاد این میفتیم میگن آهن زیادی داره پس برا کم خونی خوبه!!! همین هفته پیش همسایمونو دیدم که کلییییییییییییییی خریده بودن! و میگفتن دکتر گفته!
بله آهن زیاد داره! اما اصلا جذب میشه؟؟ همون طور که آهن زیاد داره!! اسید اگزالیک و نیترات بسیار زیادی هم داره! که این نیترات در دمای پایین مث دمای یخچال تبدیل به نیتریت میشه! نیتریت هم هموگلوبین (در خودش آهن داره .یجورایی همون اهن) رو به مت هموگلوبین تبدیل میکنه نه تنها آهنی جذب نمیشه بلکه با این مت هموگلوبین در انتقال اکسیژن اختلال ایجاد میشه و فرد به کمبود اکسیژن خون هم دچار میشه
و تازه این نیتریت ترکیبات سرطان زا هم تولید میکنه!! که اگر مخصوصا غذاییی که اسفناج داره یا اسفناج پخته رو بذاریم تو یخچال!! همون /دمای پایینی که اشاره کردم نیترات رو به نیتریت تبدیل میکنه/ یا /عوامل میکروبی /باعث تولید همین مواد سمی و سرطان زا میشه میشه . خب وقتی از یخچال در بیاریم بخوریم مث این میمونه که تنها سم بخوریم!!!!

اگزالات و کلسیم بدن هم با هم ترکیب میشن و اگزالات کلسیم نامحلول رو تشکیل میدن که رسوب میکنه و اینم منجر به سنگ کلیه میشه!

پس چی شد!! آهن زیاد داشت توصیه میشد!!! اما از طرفی مواد دیگری هم بسیار زیاد! داشت که نه تنها این مواد نمیزاشتن اون اهن جذب شه! تازه کمش هم کردن و کلسیم بدنمون رو هم گرفتن تازه رسوب و سنگ کلیه هم دادن! مواد سرطان زا هم که وارد بدنمون کردن!!!
البته خوردن خود سبزیش به اندازه بد نیست برا روده و گوارش و دفع خوبه.... اما به اندازه...پخته شدش هم اگه میخواین بخورین فقط یبار .دیگه تو یخچال نره

چون نمیدونستم ترکیبات داخل این شیر چی هست این مثال رو زدم تا بدونیم بالا بودن یه ترکیب در چیزی دلیل خوب بودنش نیست!! باید همه ی جوانب سنجیده شه!!

اون دامداری خر و الاغ ( درست گفتم؟[nishkhand]) هم این شیر رو بدن دانشمندا ترکیباتش رو بیرون بیارن و اینجوری تبلیغاتیش کنن خب سود زیادی میکنن...[sootzadan]
درکل در مصرف هر کشف جدیدی باید محتاط بود....
اینکه یاسی گفت گوشتش مکروه هست، نمیدونم این یعنی شیرشم مکروهه؟؟ اگه شیرشم مکروه باشه پس به این چیزایی که گفتم مطمئنم!!! چون تا حالا هر چی این حرام و مکرو ه و اینا رو دیدم درست بوده...
اگه شیرشم مکروه باشه پس بجز این امگا 3 که خوبه یچی دیگه داره که در نهایت نخوردنش بهتره....

[golrooz]

سونای
28th September 2013, 05:30 PM
([tahavoo])

اذیت نکن شیطون[nishkhand] یاسی که گفت منظور مغز هست
برا همون امگا3 ای که داخلشه میگن مفیده

masoume.a.92
28th September 2013, 05:39 PM
سلام دوستان
یه درد دل طولانی[nishkhand]

تاثیر تیتر این خبر ها یکم بیشتر از دستاورد های این تحقیقات هست!
خب کلسیم داره! و امگا3
کلسیم که اون شیر ها هم دارن!! این مقدار بیشتری داره!؟ خب بدن ما به مقدار بیشتر نیازی نداره!! اولا که همونقدر که نگران این کلسیم هستیم نگران ویتامین D هم باید باشیم! تا اون نباشه این جذب نمیشه!
و اینکه خیلی هم کلسیم نباید به بدن برسه! الانشم از سر خوردن این آبها واسفناج و رژیم غذایی نادرست و هجوم کلسیم! خیلیها دچار سنگ کلیه شدن... دیگه بیشتر از این بازم کلسیم میخوایم!!؟

امگا3 اگر داره خوبه! اما تاثیر چیزای دیگش بررسی شده!! ؟ تو این خبرهای جدید یکم باید محتاط عمل کرد!

مثلا اسفناج! تا اسمشو میشنویم یاد این میفتیم میگن آهن زیادی داره پس برا کم خونی خوبه!!! همین هفته پیش همسایمونو دیدم که کلییییییییییییییی خریده بودن! و میگفتن دکتر گفته!
بله آهن زیاد داره! اما اصلا جذب میشه؟؟ همون طور که آهن زیاد داره!! اسید اگزالیک و نیترات بسیار زیادی هم داره! که این نیترات در دمای پایین مث دمای یخچال تبدیل به نیتریت میشه! نیتریت هم هموگلوبین (در خودش آهن داره .یجورایی همون اهن) رو به مت هموگلوبین تبدیل میکنه نه تنها آهنی جذب نمیشه بلکه با این مت هموگلوبین در انتقال اکسیژن اختلال ایجاد میشه و فرد به کمبود اکسیژن خون هم دچار میشه
و تازه این نیتریت ترکیبات سرطان زا هم تولید میکنه!! که اگر مخصوصا غذاییی که اسفناج داره یا اسفناج پخته رو بذاریم تو یخچال!! همون /دمای پایینی که اشاره کردم نیترات رو به نیتریت تبدیل میکنه/ یا /عوامل میکروبی /باعث تولید همین مواد سمی و سرطان زا میشه میشه . خب وقتی از یخچال در بیاریم بخوریم مث این میمونه که تنها سم بخوریم!!!!

اگزالات و کلسیم بدن هم با هم ترکیب میشن و اگزالات کلسیم نامحلول رو تشکیل میدن که رسوب میکنه و اینم منجر به سنگ کلیه میشه!

پس چی شد!! آهن زیاد داشت توصیه میشد!!! اما از طرفی مواد دیگری هم بسیار زیاد! داشت که نه تنها این مواد نمیزاشتن اون اهن جذب شه! تازه کمش هم کردن و کلسیم بدنمون رو هم گرفتن تازه رسوب و سنگ کلیه هم دادن! مواد سرطان زا هم که وارد بدنمون کردن!!!
البته خوردن خود سبزیش به اندازه بد نیست برا روده و گوارش و دفع خوبه.... اما به اندازه...پخته شدش هم اگه میخواین بخورین فقط یبار .دیگه تو یخچال نره

چون نمیدونستم ترکیبات داخل این شیر چی هست این مثال رو زدم تا بدونیم بالا بودن یه ترکیب در چیزی دلیل خوب بودنش نیست!! باید همه ی جوانب سنجیده شه!!

اون دامداری خر و الاغ ( درست گفتم؟[nishkhand]) هم این شیر رو بدن دانشمندا ترکیباتش رو بیرون بیارن و اینجوری تبلیغاتیش کنن خب سود زیادی میکنن...[sootzadan]
درکل در مصرف هر کشف جدیدی باید محتاط بود....
اینکه یاسی گفت گوشتش مکروه هست، نمیدونم این یعنی شیرشم مکروهه؟؟ اگه شیرشم مکروه باشه پس به این چیزایی که گفتم مطمئنم!!! چون تا حالا هر چی این حرام و مکرو ه و اینا رو دیدم درست بوده...
اگه شیرشم مکروه باشه پس بجز این امگا 3 که خوبه یچی دیگه داره که در نهایت نخوردنش بهتره....

[golrooz]

سلام مونا جون.
1.آبجی یه جا درد دل منم هست: من تحقیقات اثبات شده پزشکی و درمانی میذارم که توش روشای جدید درمانم هست اونوقت یه نفرم نمیخونه! یادمان باشد زین پس تحقیقات رو در حوزه خررررررر افزایش همی دهیم! [nishkhand]
2. عجب بیوشیمی درس دادیا؟ ما واحدای بیوشیمی مونو انقد توضیح ندادیم واسه استاد. پیشنهاد میدم یه تاپیک تدریس بزن منم حمایت امتیازیت میکنم... [cheshmak]
3.آبجی تو رو خدا یکم مختصر مفید تر بنویس... امواتمون اومدن جلو مانیتور انقد زل زدیم واسه خوندن [nishkhand] [cheshmak].
[golrooz][golrooz]

رضوس
28th September 2013, 05:42 PM

میشه یه مقاله یه کتابی چیزی معرفی کنی؟؟؟؟؟؟
بعید میدونمااااااااااا

وحتی گرفتگی عروق قلبی

رضوس
28th September 2013, 05:43 PM
گاو و گوسفند هم همینطورین فرقی نداره

m.g.s.t.r
28th September 2013, 05:46 PM
گاو و گوسفند هم همینطورین فرقی نداره

واقعا؟؟؟

سونای
28th September 2013, 05:47 PM
سلام مونا جون.
1.آبجی یه جا درد دل منم هست: من تحقیقات اثبات شده پزشکی و درمانی میذارم که توش روشای جدید درمانم هست اونوقت یه نفرم نمیخونه! یادمان باشد زین پس تحقیقات رو در حوزه خررررررر افزایش همی دهیم! [nishkhand]
2. عجب بیوشیمی درس دادیا؟ ما واحدای بیوشیمی مونو انقد توضیح ندادیم واسه استاد. پیشنهاد میدم یه تاپیک تدریس بزن منم حمایت امتیازیت میکنم... [cheshmak]
3.آبجی تو رو خدا یکم مختصر مفید تر بنویس... امواتمون اومدن جلو مانیتور انقد زل زدیم واسه خوندن [nishkhand] [cheshmak].
[golrooz][golrooz]

سلام عزیزم
مهمان ها میان میخونن ... یه نفر هم کافیه...[nishkhand]

اول که دقیق گفتم که بدونیم الکی نیست...
دوم برا سعید خان اینجوری نوشتم! الان میاد یقمو میگیره که ماده شو بگو ..اینجا غلط نوشتی.. اونجا اونجوری...
واسه همین تکمیل نوشتم[nishkhand]
هنو گیر سوال پیچای رضوس نیفتادی!! چندین بار ترکش سوالاش بهم گرفت دیگه یاد گرفتم دقیق بنویسم![sootzadan][bamazegi][nishkhand]
سوم میخواستم فونت رو بزرگ کنم اما ترسیدم مث دفعه قبل بگن که برای جلب توجه بزرگ کردم[nishkhand]
[golrooz]

رضوس
28th September 2013, 05:48 PM
واقعا؟؟؟
بله
چون تا مدتی بعد از وضع حمل این شیر دهی ادامه داره و بلافاصله بعد از یه مدت دوباره حاملگی جدید رخ میده این قطع شدگی یا دیده نمیشه یا محسوس نیست

yas-90
28th September 2013, 05:49 PM
سلام دوست خوبم

بابت توضیحات علمی و کاملت ممنون[golrooz].........درمورد مکروه بودن اگر گوشت حیوونی مکروه باشه شیرش هم مکروهه

راستی شیر خر یا الاغ چیزی نیست که جدیدا کشف شده باشه یا استفاده میشه....قدیما هم استفاده میشد....من دو سه سال پیش تو یه سمنار مقاله ای خوندم که تمام موارد سنتی مربوط به خوردن شیر الاغ و مو آتیش زدن و امثال اون رو توضیح داده بود الان هر چی گشتم پیداش نکردم.....ولی مطالب جالبی داشت

شیر الاغ در یکسری کشورهای اروپایی مصرف میشه و طرفدار هم داره....پنیرش هم که ماشالله از خودش گرونتره[khanderiz]

رضوس
28th September 2013, 05:49 PM
سلام عزیزم
مهمان ها میان میخونن ... یه نفر هم کافیه...[nishkhand]

اول که دقیق گفتم که بدونیم الکی نیست...
دوم برا سعید خان اینجوری نوشتم! الان میاد یقمو میگیره که ماده شو بگو ..اینجا غلط نوشتی.. اونجا اونجوری...
واسه همین تکمیل نوشتم[nishkhand]
هنو گیر سوال پیچای رضوس نیفتادی!! چندین بار ترکش سوالاش بهم گرفت دیگه یاد گرفتم دقیق بنویسم![sootzadan][bamazegi][nishkhand]
سوم میخواستم فونت رو بزرگ کنم اما ترسیدم مث دفعه قبل بگن که برای جلب توجه بزرگ کردم[nishkhand]
[golrooz]
حالا ترکیب دقیق و مقالشو خودت بگو و برو پیدا کن برام بدو[nishkhand]

yas-90
28th September 2013, 05:50 PM

همونی که آقا سعید گفت[cheshmak]

البته فکر نکنم با یکی دو تا پیاله ضرری به کره ش برسه

رضوس
28th September 2013, 05:51 PM
شیر الاغ در یکسری کشورهای اروپایی مصرف میشه و طرفدار هم داره....پنیرش هم که ماشالله از خودش گرونتره
الان ممد شوماخر بود تاسیس یک الاغداری رو طرحش رو میداد [khande]

yas-90
28th September 2013, 05:57 PM
([tahavoo])

درود همکار عزیز

گفته میشه باعث بهبود کیفیت خواب و افزایش عمق خواب میشه...بلـــــــه[cheshmak]

تازه شم برا دندون درد هم خوبه[shademan]

برای پوست هم خوبه.... ملکه های قدیم دوش شیر الاغ میگرفتن[cheshmak][khanderiz]

شیر خر بهترین جایگزین برای شیر انسان از نظر محتوای آن ( لاکتوز، پروتئین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب امگا 3 ) می باشد[cheshmak]

رضوس
28th September 2013, 05:58 PM
درود همکار عزیز

گفته میشه باعث بهبود کیفیت خواب و افزایش عمق خواب میشه...بلـــــــه[cheshmak]

تازه شم برا دندون درد هم خوبه[shademan]

برای پوست هم خوبه.... ملکه های قدیم دوش شیر الاغ میگرفتن[cheshmak][khanderiz]

شیر خر بهترین جایگزین برای شیر انسان از نظر محتوای آن ( لاکتوز، پروتئین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب امگا 3 ) می باشد[cheshmak]
سلام

این بنده خدا میگه تو دماغ چه کاربردی داره[nishkhand]

yas-90
28th September 2013, 06:01 PM
سلام

این بنده خدا میگه تو دماغ چه کاربردی داره[nishkhand]

سلام

من که گفتم برای بهبود کیفیت خواب و افزایش عمق خواب[cheshmak]

گفتم برا افزایش اطلاعات دو تا نکته دیگه هم اضافه کنم

حالا هم یکی دو تا نکته دیگه هم پیدا کردم اینجا میذارم....برای پیشگیری از تصلب شرایین خوبه ...یه ویژگی دیگه هم داشتن مواد ایمونولوژیک هست.

سونای
28th September 2013, 06:02 PM
سلام دوست خوبم

بابت توضیحات علمی و کاملت ممنون[golrooz].........درمورد مکروه بودن اگر گوشت حیوونی مکروه باشه شیرش هم مکروهه

راستی شیر خر یا الاغ چیزی نیست که جدیدا کشف شده باشه یا استفاده میشه....قدیما هم استفاده میشد....من دو سه سال پیش تو یه سمنار مقاله ای خوندم که تمام موارد سنتی مربوط به خوردن شیر الاغ و مو آتیش زدن و امثال اون رو توضیح داده بود الان هر چی گشتم پیداش نکردم.....ولی مطالب جالبی داشت

شیر الاغ در یکسری کشورهای اروپایی مصرف میشه و طرفدار هم داره....پنیرش هم که ماشالله از خودش گرونتره[khanderiz]

سلام یاسی جون
ممنونم برا توضیح مکروه! چون نمیدونستم چجوریه![khejalat]

بله یاسی اینکه استفاده میکنن درسته! این نوع خبر ها رو گفتم!!دقیقا مثل همین اسفناج و طرفداراش که توضیح دادم! تا خودموو مامانامون یادشونه برا این قضیه استفاده میشد! اما الان متوجه شدن که نه این ضرر ها رو هم داره! که اگه زیاد استفاده کنیم به این دلیل که برا اهن خوبه نه تنها خب نیست رابطه عکس و ضررهای دیگه ای هم داره!

حتی الانم یسری پزشکا که اطلاعاتشونو بروز نمیکنن هنوز این رو توصیه میکنن که اسفناج زیاد بخورید برا کم خونی!!
بعد ازون طرف میزنن یچی دیگه رو خراب میکنن... من خودمم نمیدونستم! یکی دو ترم پیش تو آزمایشگاه هماتولوژی استادمون( دکتر مدیری ) برامون شرح دادن!!!
البته گفتم برا روده و دفع و .. به اندازه و تازه مصرف کردنش خوبه

بله! قیمت میلیونی[nishkhand]
[golrooz]

سونای
28th September 2013, 06:07 PM
میشه یه مقاله یه کتابی چیزی معرفی کنی؟؟؟؟؟؟
بعید میدونمااااااااااا

وحتی گرفتگی عروق قلبی

نه دیگه ! مگه قرار نشد از فردا درس بخونیم![sootzadan][nishkhand]

باشه ما تو درس آزمایشگاه هماتولوژی خوندیم
این ترکیبات رو سرچ هم کنی فکر کنم به نتیجه برسی
باشه برم دانشگاه از استاد کتب میگیرم[nishkhand]
[golrooz]

masoume.a.92
28th September 2013, 06:13 PM
سلام

من که گفتم برای بهبود کیفیت خواب و افزایش عمق خواب[cheshmak]

گفتم برا افزایش اطلاعات دو تا نکته دیگه هم اضافه کنم

حالا هم یکی دو تا نکته دیگه هم پیدا کردم اینجا میذارم....برای پیشگیری از تصلب شرایین خوبه ...یه ویژگی دیگه هم داشتن مواد ایمونولوژیک هست.
خب اونو که از راه دهانم میشه به این فایده رسید من مدنظرم فایده اش برای خود شخص دماغ است! [nishkhand]

رضوس
28th September 2013, 06:15 PM
من که گفتم برای بهبود کیفیت خواب و افزایش عمق خواب

چطوری؟؟؟؟؟/[soal]

برای پیشگیری از تصلب شرایین خوبه
به علت وجود او مگا3؟؟؟؟؟

yas-90
28th September 2013, 06:19 PM
خب اونو که از راه دهانم میشه به این فایده رسید من مدنظرم فایده اش برای خود شخص دماغ است! [nishkhand]

امان از دست تو دختر[khanderiz]

برا خود بینی برای اونایی که خون دماغ میشن خوبه....ولی برای غیر از اونا فقط تنگ شدنم مجرای بینی و جلوگیری از تنفس رو بهمراه داره[khanderiz]
البته چون مواد ایمونولوژیکی داره طبق فتوای جدیدی که به مغزم خطور کرد احتمالا برا سینوزیت هم خوب باشه[tafakor] ..[nishkhand]

اگه منظورت بهبود انحراف بینی و خوشگل کردن اونه که باید بگم شرمنده باید راه اتاق عمل رو نشون بدم [sootzadan][bamazegi]

رضوس
28th September 2013, 06:19 PM
نه دیگه ! مگه قرار نشد از فردا درس بخونیم![sootzadan][nishkhand]

باشه ما تو درس آزمایشگاه هماتولوژی خوندیم
این ترکیبات رو سرچ هم کنی فکر کنم به نتیجه برسی
باشه برم دانشگاه از استاد کتب میگیرم[nishkhand]
[golrooz]
یه مقاله بده

کی حال داره بشینه کتب بخونه؟؟؟؟؟؟[nishkhand]
البته کتب رو بپرس بعدا میخونم

بعدشم تو که قرار نیست بخونی من قراره بخونم

رضوس
28th September 2013, 06:21 PM
البته چون مواد ایمونولوژیکی داره طبق فتوای جدیدی که به مغزم خطور کرد احتمالا برا سینوزیت هم خوب باشه ..

فتوا ندهههههههههههه
یکی استفاده میکنه حالا بیا جوابگو باش[nishkhand]

yas-90
28th September 2013, 06:32 PM
فتوا ندهههههههههههه
یکی استفاده میکنه حالا بیا جوابگو باش[nishkhand]

ااااا حالا یه چیزی به ذهن من رسید اگه گذاشتین خارجیا بیان منو ببرن اونور آب با کلیه امکانات و شغل و ...[daava]

درمورد اینکه چطور از راه بینی بر خواب تاثیر میذاره این یکمی قدیمی بود قدیمیها هم برای کاراشون به اعتبار علمی نیاز نداشتن[sootzadan] شاید مستقیم از راه شیارهای جمجمه میره وارد مغز میشه و تاثیر میذاره[bamazegi]....هر چند که بیشتر شبیه تلقین میمونه[tafakor]........شاید هم راه تنفسیشون باز میشده بعد راحت تر نفس میکشیدن و راحت تر میخوابیدن[cheshmak]

علت پیشگیری از تصلب شرایین احتمالا به این دلیل که یه وازودیلاتور قویه و همچنین دارای عوامل ضد میکروبی مؤثریه از طرف دیگه محصولات اون هم دارای خاصیت جلوگیری از تصلب شرایین رو دارن

رضوس
28th September 2013, 06:39 PM
درمورد اینکه چطور از راه بینی بر خواب تاثیر میذاره این یکمی قدیمی بود قدیمیها هم برای کاراشون به اعتبار علمی نیاز نداشتن شاید مستقیم از راه شیارهای جمجمه میره وارد مغز میشه و تاثیر میذاره....هر چند که بیشتر شبیه تلقین میمونه........شاید هم راه تنفسیشون باز میشده بعد راحت تر نفس میکشیدن و راحت تر میخوابیدن

مستقیم بره تو مغز؟؟؟؟؟[taajob]

ااااا حالا یه چیزی به ذهن من رسید اگه گذاشتین خارجیا بیان منو ببرن اونور آب با کلیه امکانات و شغل و ...

اونا طرحو ببینن میبرن ولی اگه یکی استفاده کرد خودت جوابگو خواهی بود؟؟؟؟؟

yas-90
28th September 2013, 06:42 PM
مستقیم بره تو مغز؟؟؟؟؟[taajob]

اونا طرحو ببینن میبرن ولی اگه یکی استفاده کرد خودت جوابگو خواهی بود؟؟؟؟؟

بازم خوبه من گفتم فتوای جدیدی که به مغزم خطور کردا اونموقع بیان استفاده کنن واقعا که[taajob]

اونو که شوخی کردم[khanderiz][sootzadan]

masoume.a.92
28th September 2013, 06:43 PM
ااااا حالا یه چیزی به ذهن من رسید اگه گذاشتین خارجیا بیان منو ببرن اونور آب با کلیه امکانات و شغل و ...[daava]

درمورد اینکه چطور از راه بینی بر خواب تاثیر میذاره این یکمی قدیمی بود قدیمیها هم برای کاراشون به اعتبار علمی نیاز نداشتن[sootzadan] شاید مستقیم از راه شیارهای جمجمه میره وارد مغز میشه و تاثیر میذاره[bamazegi]....هر چند که بیشتر شبیه تلقین میمونه[tafakor]........شاید هم راه تنفسیشون باز میشده بعد راحت تر نفس میکشیدن و راحت تر میخوابیدن[cheshmak]

علت پیشگیری از تصلب شرایین احتمالا به این دلیل که یه وازودیلاتور قویه و همچنین دارای عوامل ضد میکروبی مؤثریه از طرف دیگه محصولات اون هم دارای خاصیت جلوگیری از تصلب شرایین رو دارن
آبجی تو رو خدا بسه اگه همینجور واسش فایده های شوخی نام ببری ملت فک میکنن واقعا انقد خوب باشه میرن جای شیر گاو گوسفند اینو میخورن! [khande]

رضوس
28th September 2013, 06:43 PM
بازم خوبه من گفتم فتوای جدیدی که به مغزم خطور کردا اونموقع بیان استفاده کنن واقعا که

از بعضی از این دوستان بعید نیست[nishkhand]

yas-90
28th September 2013, 06:49 PM
آبجی تو رو خدا بسه اگه همینجور واسش فایده های شوخی نام ببری ملت فک میکنن واقعا انقد خوب باشه میرن جای شیر گاو گوسفند اینو میخورن! [khande]

[khanderiz] نه اون دو خط اولش شوخی بودن ولی تصلب شرایین راست بود

حالا اگر کسی دچار شک و دودلی شد که کدومو مصرف کنه بگه یکم از مزایای شیر گاو و گوسفند هم میذارم تا درست تصمیم بگیره[cheshmak][bamazegi]

yas-90
28th September 2013, 06:51 PM
از بعضی از این دوستان بعید نیست[nishkhand]

حالا این یعضی از دوستان باید همه حرفای گفته شده رو بیخیال شن بیان دقیقا همون خط فتوای منو بخونن[soal]....من از همین جا اعلام میکنم حرفای منو جدی نگیرید خوبه[nishkhand]

رضوس
28th September 2013, 06:52 PM
[khanderiz] نه اون دو خط اولش شوخی بودن ولی تصلب شرایین راست بود

حالا اگر کسی دچار شک و دودلی شد که کدومو مصرف کنه بگه یکم از مزایای شیر گاو و گوسفند هم میذارم تا درست تصمیم بگیره[cheshmak][bamazegi]
من میگم بریم تو کار معایب دیگه کسی شیر نخوره[khande][nishkhand]

- - - به روز رسانی شده - - -

حالا این یعضی از دوستان باید همه حرفای گفته شده رو بیخیال شن بیان دقیقا همون خط فتوای منو بخونن....من از همین جا اعلام میکنم حرفای منو جدی نگیرید خوبه
انشاالله که نگیرن

سونای
28th September 2013, 06:53 PM
چطوری؟؟؟؟؟/[soal]

به علت وجود او مگا3؟؟؟؟؟
بله بله
خب امگا3 خیلی....اووممم!!!!.مفیدات![negaran] [soal]مفیدی ها ..[soal]همون دیگه... خیلی برا چیزای زیادی مفیده از جمله همین جلوگیری از تصلب شراین
و .....
یاسی هم یسری اطلاعات درین زمینه داد بهمون

یه مقاله بده

کی حال داره بشینه کتب بخونه؟؟؟؟؟؟[nishkhand]
البته کتب رو بپرس بعدا میخونم

بعدشم تو که قرار نیست بخونی من قراره بخونم

عه! تنها تنها میخوای دانشگاه قبول شی!
مث اینکه منم کنکوری هستما!!!

باشه تو ذهنم همون سری مقالاتی بود که جلد کتابی میگیرن دورش! شبیه کتب میشه! گفتم کتب![nishkhand]
[golrooz]

رضوس
28th September 2013, 06:57 PM
بله بله
خب امگا3 خیلی....اووممم!!!!.مفیدات! مفیدی ها ..همون دیگه... خیلی برا چیزای زیادی مفیده از جمله همین جلوگیری از تصلب شراین
و .....
یاسی هم یسری اطلاعات درین زمینه داد بهمون
دست جفتتون درد نکنه

باشه تو ذهنم همون سری مقالاتی بود که جلد کتابی میگیرن دورش! شبیه کتب میشه! گفتم کتب!
[daava][sokoot]

zina_a
29th September 2013, 11:00 AM

[khande] دوست عزیز منظور دِماغ هست به معنای مغز نه دَماغ به معنای بینی

maryam kia
29th September 2013, 11:42 AM
نچ نچ تجزیه و تحلیلش کردن[nishkhand]
خدایی شیر خر میخورید اخه[nishkhand]
عجبا[bihes]

mamadshumakher
29th September 2013, 01:03 PM
شیر خر بخورید تا عمر طولانی داشته باشید [nishkhand]

شیر خر بر طرف کننده چروک صورت [khande]

طبق اخرین تحقیقات محققان افرادی که 3 سال متمادی از شیر خر استفاده کنند زیبایی 2چندانی پیدا میکنند[bamazegi]

برای تهیه شیر خر و اطلاعات بیشتر با شماره ............. تماس حاصل فرمایید.ارسال با پست دم درب خانه تحویل بگیرید.[nishkhand]

به قول رضوس بریم تو کار کسب و کارش [nishkhand]

ما نمیخوریم خارجیا که میخورن [tafakor]
ما بیشتر خر داریم یا اونا [khande]

maryam kia
29th September 2013, 01:19 PM
اینجا کسبو کارش میگیره.میلیاردر میشه ادم!!![bihes]

sr hesabi
29th September 2013, 01:26 PM
خر زیاد داریم
تازه خرمون هم میکنند ولی خداییش
مگه شیر خر چی از کرم حلزون کم داره
تازه صد در صد طبیعیه[nishkhand]
زیر نظر متخصصان داخلی با پیشرفته ترین دستگاه ها
و با خودکفایی در خر[nishkhand]

MILAD KHAN
29th September 2013, 02:27 PM
این که چیز جدیدی نیستش الان پنیر خر تو کشور های اروپایی کیلویی 5 میلیون تومنه بخدا.اصلا خر گیر نمیاداونجا.!![nishkhand] چندروز پیش مشهد بودم تو بازار روغن الاغ تبلیغ میکردن زیرشم نوشته بود دارای تاییدیه از وزارت علوم و بهداشت جمهوری اسلامی ایران مهر استانداردو مهر وزرات هم
روش بود.تازه عنبر نثارا(پهن خر)دود بدی بوخور کنی تمام امراضت برطرف میشه.فامیلمون امتحان کرده جواب داده واسه رماتیسمش.کلن خودمونیم ولی خرخیلی فایده داره از این به بعد فک کنم تو کتابای درسی به جای نوشتن انشا در مورد فواید بز گوسفندو گاو فواید خر رو بگن.[nishkhand]

maryam kia
29th September 2013, 02:30 PM
اگه گیر نمیاد تا ما صادر کنیم.
زیاد داریم[sootzadan]

امـیـر بـیـگـی
29th September 2013, 02:31 PM
پسر یعنی ایلات پولدار ترین های روی کره زمینن؟؟

m@some
29th September 2013, 02:36 PM
این دیگه چه مدلشه[tahavoo]

سجاد عابدی
29th September 2013, 04:14 PM
این که چیز جدیدی نیستش الان پنیر خر تو کشور های اروپایی کیلویی 5 میلیون تومنه بخدا.اصلا خر گیر نمیاداونجا.!![nishkhand] چندروز پیش مشهد بودم تو بازار روغن الاغ تبلیغ میکردن زیرشم نوشته بود دارای تاییدیه از وزارت علوم و بهداشت جمهوری اسلامی ایران مهر استانداردو مهر وزرات هم
روش بود.تازه عنبر نثارا(پهن خر)دود بدی بوخور کنی تمام امراضت برطرف میشه.فامیلمون امتحان کرده جواب داده واسه رماتیسمش.کلن خودمونیم ولی خرخیلی فایده داره از این به بعد فک کنم تو کتابای درسی به جای نوشتن انشا در مورد فواید بز گوسفندو گاو فواید خر رو بگن.[nishkhand]

ای بابا نرخ ها چه زود تعقیر میکنه تو چندتا پست قبلی 4میلیون بود الان شد 5میلیون
اگه میخواهد گران تر بشه بریم داخل بیزینس فراورده های خر[nadidan]

my dream
29th September 2013, 08:01 PM
خرم مگه شیر داره؟؟smilee_new2 (3)

nkhoshdel
29th September 2013, 08:11 PM
مامانم میگه شیر خر رو قدیمیا برای سیاه سرفه خیلی مفید میدونن

رضوس
30th September 2013, 09:04 AM
برای تهیه شیر خر و اطلاعات بیشتر با شماره ............. تماس حاصل فرمایید.ارسال با پست دم درب خانه تحویل بگیرید.

به قول رضوس بریم تو کار کسب و کارش

میخوای به سایت بگیم بجای تشکیل تیم بیاد تو این کار سرمایه گزاری کنه بعدش تیم تشکیل بده؟؟؟؟؟[nishkhand][khande]

این کارو خاصی بکنی باید طرحشو بخری ازم[khande]

"VICTOR"
30th September 2013, 09:11 AM

[khande][khandeshadid]

کجا دقیقاً ، ما بریم بګیریم برا شما بفرستیم ، از همین سایت صادرات رو رونق خواهیم بخشید [nishkhand]، از کدوم محله ؟

maryam kia
30th September 2013, 09:15 AM
میفروشم اینو کی میخرتش؟؟قیمتش 1میلیاردتومن چون گوشاشو تکون میده[nishkhand]
http://uploadtak.com/images/p4372_9004a0681a56f49d5553.gif
بدو بخر ضرر نکنیsh_omomi22

رضوس
30th September 2013, 09:17 AM
من اینجا رسمن اعلام میکنم هرگونه کار اقتصادی در حوزه خریجات[khande]
کلا باید با من هماهنگ بشه ولا غیر[nishkhand]

"VICTOR"
30th September 2013, 10:20 AM
من اینجا رسمن اعلام میکنم هرگونه کار اقتصادی در حوزه خریجات[khande]
کلا باید با من هماهنگ بشه ولا غیر[nishkhand]

از اونجا که شما ضمانت جانی ندارید نمیشه ، خودمون مستقلاً کارها رو پیش می بریم [khande]

رضوس
30th September 2013, 10:22 AM
از اونجا که شما ضمانت جانی ندارید نمیشه ، خودمون مستقلاً کارها رو پیش می بریم [khande]
این طرح مال من بوده اسنادش موجوده من شکایت میکنم[nishkhand]

"VICTOR"
30th September 2013, 10:25 AM
این طرح مال من بوده اسنادش موجوده من شکایت میکنم[nishkhand]

خخخخخخخخخخخخ

فعلاً که ما ساکن مشهدیم و محصولاتش پیش ماست[shademan]

رضوس
30th September 2013, 10:29 AM
خخخخخخخخخخخخ

فعلاً که ما ساکن مشهدیم و محصولاتش پیش ماست[shademan]

الان هواپیما رو میفرستم سراغت[khande][khanderiz]

تهمینه*
30th September 2013, 10:43 AM
سلام
بهتر بود این تاپیک به تالار طنز انتقال پیدا کنه منکه با خواندن نظرات دوستان فقط ....[khande]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد