PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زنانیکه رایگان نگاه میشوند!!

آسد مرتضي
25th September 2013, 09:41 AM
تقدیم می کنم این حدیث را به مردانی که همسرانشان را رایگان و مجانیمهمان نگاه شهوت آلود این و آن می کنند!!!

از امام حسن(ع) پرسید:آقا "پستى" چیست؟
فرمود: شخصی خودش را نگه دارد اما همسرش را رها سازد تا هر کار که خواست بکند...

مواعظ امامان علیهم السلام-ترجمه جلد هفدهم بحار، ص: 98
-----------------------------------------------------------------------------------

قابل توجه اونها که برهنگی را تمدن و حجاب را عقب ماندگی میدونن!!!
یکی از دوستان تعریف میکرد سر کلاس نورواناتومی استاد یه مطلب خیلی جالب را بیان کردن..
یکی از مهمترین تفاوت های مغز انسان با سایر موجودات در لوب اهیانه (پیشانی) مغزه, هرچه انسان متکاملتر شده لب اهیانه مغز هم رشد و تکامل بیشتری را داشته..
در این لب قسمتی بسیار تکامل یافته وجود داره که در فرد ایجاد حجب و حیا میکنه..
هنگامی که محققین برای درمان برخی بیماران مانند شیزوفرنی مجبور بودن قسمتهایی از لب اهیانه را تخریب کنن متوجه شدن فرد بعد از درمان تمایلی برای لباس پوشیدن نداره و ترجیح میده برهنه باشه!
با تحقیق و مطالعات بیشتر مشخص شد قسمت پیشرفته ای در این لوب وجود داره که باعث حجب و حیا در انسان میشود..
نتیجه: انسان هرچه از نظر مغزی متکاملتر باشه با حیاتر و باحجابترم هست!

1=1+1
25th September 2013, 09:47 AM
اره اینو قبول دارم

منم هر وقت راجب لباس پوشیدنم خوب فکر میکنم باحجاب تر میشم

ولی هروقت دنبال مد و خوشگلی و اینا میرم

حجابم کمتر میشه

zoh_reh
25th September 2013, 10:42 AM
حیا دو نقش دارد؛

یک نقش این است که مانع بروز و ظهور عیوب انسان است

و نقش دیگرش زیبایی خودش است که انسان را هم زیبا کرده و به او جلوه می دهد.

از علی(علیه‎السلام) آمده است که «الحیاءُ جمیلٌ» حیا خودش زیبا است.

طلیعه طلا
4th October 2013, 07:21 AM
پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله وسلم فرمودند:
هر مردی که همسرش با آرایش (بدحجاب) از خانه بیرون رود، بی غیرت است؛ و هرکس او را بی غیرت بخواند، گناهی نکرده است!

عصر خلافت امیر مؤمنان علی(علیه السلام) بود، به آن حضرت گزارش رسید که در مسیر راه ها بعضی از مردان و زنان رعایت حریم عفت را نمی کنند، بسیار ناراحت شد.

مردم کوفه را جمع کرد، در ضمن سخنرانی به آنها فرمود:

«نبّئت انّ نسائکم یدافعن الرّجال فی الطّریق، اما تستحیون؟ لعن اللّه من لایغار؛

به من خبر رسیده که زنان شما در مسیر راه ها به مردان تنه می زنند، آیا حیاء نمی کنید، خداوند لعنت کند کسی را که غیرت نمی ورزد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد