PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خداحافظ خداحافظ بی عدالتی

Capitan Totti
2nd September 2013, 01:20 AM
من به شددددت به بسته شدن تاپیک حسینیه ارشاد اعتراض دارم
و به دلیل بی عدالتی مطلق و عدم پذیرش مخالف
برای همیشه خداحافظی میکنم

خداحافظ

M@hdi42
2nd September 2013, 01:24 AM
با بسم لله شروع میکنم

سلام علیکم

خب دوستان عزیز شما برادر هستین. زشته اینجور بحث ها. نه این طرف کافر هستن نه اون طرف طالبان . گرچه شاید یکطرف بابنده از لحاظ اعتقادی (که خب طبیعیه)همفکر نباشن ولی خب اینجا یه انجمنه که اگه میخوایم توش باشیم باید حرمت ها رو حفظ کنیم. دلیلی نداره با هم درگیری بشیم. از هر لحاظی هم که موردی باشه. بنده در یک موضوع به یکی از دوستان(جناب 312) ناخواسته و از سر عصبانیت توهین کردم چند ماه پیش . هنوز که هنوزه شرمنده هستم وعذر هم میخوام ازشون وطلب حلالیت میکنم. نمیخوام این بحث ها به جدایی ختم بشه. کوتاه بیاین لطفا .قرار نیست کسی در این بحث برنده بشه. این بحثا باخت باخته اینو تضمین میکنم.

مدیر تالار مذهبی هم یه بحث بنده رو حذف کردن. به نظرم تو اون بحث من تند رفتم. دمش گرم. از طلیعه طلا هم عذر میخوام.مردانگیشو هم دارم عذر بخوام. من یک مردم

من لله توفیق

مدیر تالار مذهبی
2nd September 2013, 01:33 AM
من به شددددت به بسته شدن تاپیک حسینیه ارشاد اعتراض دارم
و به دلیل بی عدالتی مطلق و عدم پذیرش مخالف
برای همیشه خداحافظی میکنم

خداحافظ

این حرف شما یک طرفه پیش قاضی رفتن است

شما انتظار دارید هر جور که می خواهید رفتار کنید

و با هر کسی با هر ادبیاتی که میلتان می کشد حرف بزنید

و دیگران هم شما رو تایید کنند!

دلیل بسته شدن تاپیک حسینیه ارشاد هم تکراری بودن آن و موازی بودن آن و مخل بودن به نظم انجمن و بخش بود.

که به زودی حذف هم خواهد شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد