PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرحی تحت عنوان ...

مجتبی گرامی نوقابی
27th August 2013, 06:39 PM
سلام
طرحی تحت عنوان پرسشنامه و ترسیم نمودارهای آن را در کاراموزی ام در کارخانه ای شروع کردم ، لذا از شما دوستان خواهشمند است ، پرسشنامه ی کامل یا سوالات خاصی دارید حتما برام بفرستید . ممنون
noughabiha@gmail.com

نو آور
28th August 2013, 09:54 PM
ببخشید، پرسش نامه دقیقا در چه زمینه ای؟

hossien
30th August 2013, 05:31 PM
سلام
طرحی تحت عنوان پرسشنامه و ترسیم نمودارهای آن را در کاراموزی ام در کارخانه ای شروع کردم ، لذا از شما دوستان خواهشمند است ، پرسشنامه ی کامل یا سوالات خاصی دارید حتما برام بفرستید . ممنون
noughabiha@gmail.com

سلام
اول بفرمایید کارخانه ای هستین در چه زمینه ای فعالیت می کنه؟

آیا طراحی محصول دارند؟
آیا طراحی فرآیند دارند؟

مجتبی گرامی نوقابی
31st August 2013, 10:25 AM
سلام
اول بفرمایید کارخانه ای هستین در چه زمینه ای فعالیت می کنه؟

آیا طراحی محصول دارند؟
آیا طراحی فرآیند دارند؟
سلام
کارخانه چینی تقدیس ، طراحی محصول و فرایند هم دارد ، سه نوه محصول چینی تقدیس ، پارمیس ، نفیس رو در واحد درجه بندی براساس آن دارند
منتظر تون هستم

مجتبی گرامی نوقابی
31st August 2013, 10:27 AM
ببخشید، پرسش نامه دقیقا در چه زمینه ای؟

سلام
در زمینه ی ارگونومی ، مشکلات کارگران و پرسنل و...
در یک کلام بیشتر در زمینه مهندسی صنایع بررسی شود
منتظرتون هستم

نو آور
2nd September 2013, 08:16 PM
خوب در پرسشنامه باید از نحوه تعامل با دستگاهها و نیز سخت افزارهای واسط انسان و ماشین پرسش نمائید به گونه ای که مشکلاتشان از این بابت در حین کار مشخص شود و ضمنا پیشنهادهای آنها نیز برای یافتن راه حل بهینه سازی سیستمها اخذ و جمع آوری شود.
همچنین مشکلاتشان در محیط کار، اعم از خستگیها، انگیزه کاری، رفتارهای متقابل با سرپرستان، مدیران و کارفرمایان کارگاه، مشکلاتشان با قوانین کار و بیمه رایج، بحث حقوق و دستمزد و ... را در پرسشنامه ها لحاظ کنید.[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد