PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوست داشتن به دله! به حجاب که نیست!!!

ارگان
5th May 2013, 04:16 PM
بهش گفتم: امام زمان (عج) رو دوست داری؟
گفت: آره ! خیلی دوسش دارم
گفتم: پس چرا کاری که آقا دوست داره رو انجام نمیدی و حجابتو رعایت نمیکنی؟
گفت: خب! دوست داشتن امام زمان به ظاهر نیست ، به دله
گفتم: ازین حرف که میگن به ظاهر نیست، به دله بدم میاد
گفت: چرا؟
گفتم : فرض کن یه نفر بهت خبر بده که شوهرت با یه دختر خانوم دوست شده و الان توی رستوران داره باهاش شام میخوره. توام سراسیمه میری و می بینی بله!!! آقا نشته و داره به دختره دل میده و قلوه میگره .عصبانی میشی و بهش میگی:
ای نامرد ! بهم خیانت کردی؟ بعد شوهرت بلند میشه و بهت میگه: عزیزم! من فقط تورو دوست دارم . بعدش تو بهش میگی:
اگه منو دوست داری این دختره کیه؟ چرا باهاش دوست شدی؟ چرا اوردیش رستوران؟ اونم برمیگرده میگه :عزیزم ظاهرو نبین!
مهم دلمه ! دوست داشتن به دله.
دیدم حالش عوض شده
بهش گفتم :تواین لحظه نمیگی : مرده شور دلت رو ببرن؟ تو نشستی با یه دختره عشقبازی میکنی بعد میگی من تو دلم تورو دوست دارم؟ حرف شوهرتو باور میکنی؟
گفت معلومه که نه ! دارم می بینم که خیانت میکنه، چطور باور کنم؟ معلومه که دروغ میگه
گفتم: پس حجابت؟
اشک تو چشماش جمع شده بود روسریش رو کشید جلو و با صدای لرزونش گفت: من جونم رو فدای امام زمانم میکنم حجاب که دیگه قابلشو نداره.

aty.a
5th May 2013, 04:44 PM
بسم الله الرحمان الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج
التماس دعا

علائدین
14th June 2013, 11:49 AM
واقعا زیبا و جالب بود ...

جون همه ی ما فدای آقا امام زمان (عج)...

پیشاهنگ
14th June 2013, 12:19 PM
السلام علیک یا مولانا یا صاحب الزمان ..... ارواحنا لتراب مقدمک الفدا .. عجل علی ظهورک...

امروز جمعست ... شاید امروز بیاید شاید.......

رضا66
14th June 2013, 01:16 PM
یه داستان جالب

چند وقت پیش داخل اتوبوس دختر بچه ای 4-5 ساله روسریشو محکم بسته بود وچادر ملی هم سرش بود...

یه خانم هم که دارای حجاب مناسب نبود هی به دختره نگاه می کرد

وقتی به ایستگاه مورد نظر رسید دختر بچه با مامانش ...خواست پیاده بشه ....
اون خانم بهش گفت : گرمت نمیشه ؟؟؟؟؟؟

دختر بچه روسریشو محکم تر کرد و گفت:

گرمای اینجا خیلی بهتر از اتیشه جهنمه....[golrooz][golrooz]

- - - به روز رسانی شده - - -

البته من نقل قول کرد جایی خونده بودم برام جالب بود

حاج صادق
14th June 2013, 03:39 PM
[tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh][tashvigh]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد