PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توضیح راجع به پاسخ گویی به سوالات کاربران در تاپیک طرح ختم قرآن کریم در 365 روز

soham 313
1st May 2013, 08:19 AM
سلام به همه دوستان گل سایت علمی نخبگان جوان http://www.njavan.com/forum/images/smiliesnjavan/51.gif
حالتون چطوره؟
دوستان طبق تاپیک طرح ختم قرآن کریم در 365 روز
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?157404-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AE%D8%AA%D9%85-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D8%B1-365-%D8%B1%D9%88%D8%B2&highlight=
قول دادم که هر روز یک صفحه از آیات قرآن کریم به همراه ترجمه شون رو در سایت قرار بدم تا کاربران عزیز مطالعه کنند
و به دلیل اینکه کاربران بتونند هر روز به این تاپیک ها دعوت بشند من هر صفحه رو در تاپیک های جداگانه ایی قرار دادم

طبق دستور مدیر تالار مذهبی و با توجه به حرف ایشون که گفتند
"با توجه به اینکه منظور اصلی تون از اینکه صفحات قران رو بصورت جداگانه بگذارید این بودکه دوستان هم به صورت روزانه مطالعه کنند موضوعات صفحات گذشته ای که تا الان ارسال کردید با این موضوع ادغام شد: آیات قرآن کریم بصورت صفحه به صفحه. (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?157660-%D8%A2%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86-%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87) "

بنابراین قرار شده که من هر روز تاپیک ها رو به صورت جداگانه قرار بدم به طوری که 10 تاپیک پایانی از قرآن کریم به صورت جداگانه باشند و بقیه در یک تاپیک توسط مدیر تالار مذهبی جمع آوری بشند

اما به تازگی 2 نفر از کاربران اعتراض کردند که چرا به سوالات شون راجع به آیات پاسخ نمیدم
دوستان باید به خدمت تون عرض کنم که من 24 ساعته به اینترنت دسترسی ندارم که همون لحظه که شما سوال پرسیدید به سوالات تون بتونم جواب بدم !!!!!!!!!!!!!!
کلاس های ساعت 8 صبح در دانشگاه زنجان که حدودا 6 کیلومتر خارج از شهر هستند باعث میشه من از ساعت 5:30 یا 6 از خواب بیدار بشم و آماده بشم تا به موقع به کلاس ها برسم !!!!
و با توجه به اینکه امتحانات این ترم قراره از 1 خرداد شروع بشه و کلاس های دانشگاه تا 31 اردیبهشت ادامه داره و وقت فرجه برای مطالعه ی امتحانات نداند !!!!!!!!!
و با توجه به شرکت در مسابقات کن ست و رباتیک و .... باعث میشه من 24 ساعته به اینترنت دسترسی نداشته باشم !!!!!!!!!
و کاربران انتظار دارند که من به سرعت به سوالاتشون پاسخ بدم !!!!!!!!!!!!!

بنابراین از کابران عزیز تقاضا میکنم که از هر تاپیک که سوال دارند حداکثر 10 روز صبر کنند تا من سوالاتشون پاسخ بدم و اگر بیشتر از 10 روز طول کشید و من به سوالاتشون پاسخ ندادم شروع به اعتراض بکنند
از سایر کاربران هم تقاضا میشه اگر پاسخ به سوالات رو میدونند زودتر از من به این سوالات پاسخ بدند

برای اینکه کاربران به طور منظم و هر روز بتونند صفحات قرآن رو مطالعه کنند تفسیر نمیزارم تا احساس نکنن که حجم مطالب زیاده و تنبلی بکنند از خوندش
ان شاءالله اگه با استقبال کاربران همراه باشیم پس از اتمام این دوره ی 365 روز ختم قرآن یه دوره ی دیگه ایی شروع میکنیم که هم صوت تلاوت آیات رو میزارم و تفاسیرشون رو

باتشکر

عبدالله91
1st May 2013, 09:54 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

اما به تازگی 2 نفر از کاربران اعتراض کردند که چرا به سوالات شون راجع به آیات پاسخ نمیدم

به نظرم چند نفری را که میتونن جوابگو باشند رو توصیه کنین تا روزانه در اوقات مختلفی به تاپیک سر بزنن و ببینن که آیا سوالی هست یا نه.

بنده هر بار که سرزده ام سوالی ندیده ام. هر روز یه صفحه گذاشته میشه شاید عزیزان از صفحات روزهای قبل سوال کنند که در این صورت جوابگویی سخت میشه. یعنی متوجه نمیشیم که سوالی هست.

بنده تا اونجا که بتونم پاسخگو باشم درخدمتم. فقط کاربران عزیز سعی کنند هر روز سربزنند تا دچار مشکل نشیم. اگرهم چند روز دیر اومدن یه اشاره ای بکنند که سوال پرسیده شده اگه بلد باشیم جواب میدیم.اگه تو پروفایلی جایی لینک بدن راحت میتونیم به وجود سوال پی ببریم.کاش بجای اعتراض به دنبال جواب باشیم.

ممنون از همۀ عزیزان

k.ahmadi
2nd May 2013, 11:05 PM
این ایده ارسال قرآن خیلی عالیه.ممنون از بابت این زحمتتون[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد