PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حلالیت خواستن

عبدالله91
30th March 2013, 08:51 PM
http://uc-njavan.ir/images/5vanua6qblqyfsw3rcm.gif

سلام خدمت همۀ عزیزان

با تبریک عید نوروز و تسلیت ایام فاطمیه

دوستان آغاز سال است انشاالله همه سال خوبی را شروع کرده باشیم و به خوبی به پایان برسانیم

هدف از این تاپیک حلالیت خواستن از عزیزانی است که خواسته و ناخواسته باعث رنجش آن عزیزان شدیم

هرکس عزیزی رو رنجونده همین جا بگه و اون عزیز هم خواهشا حلالش کنه

خواهشا تاپیک حفظ بشه هرچند تکراری یا ... باشه

عبدالله91
30th March 2013, 08:58 PM
بنده خودم شروع می کنم

بنده مدیران و همکاران بخش مذهبی رو خیلی رنجوندم و زیاده روی کرده ام

همین جا ازشون معذرت میخوام و امیدوارم حلالم کنند و همین جا میگم که دوستان عزیزم جنابان:

جناب کمان ابرو

جناب312

جناب آسدمرتضی

آبجی جوان ایرانی

آبجی طلیعۀ طلا

بعد هم:

جناب ریپورتر

آبجی نارون 1

جناب وحید-الهام

وهمۀ عزیزانی که اسمشون از قلم افتاده و ازبنده دلخور هستند

از همتون معذرت میخوام ،عمدی نبوده و ازتون عاجزانه میخوام که حلالم کنین تا بنده سال جدیدرو با رضای خدا و با آرامش شروع و با رضای خدا انشاالله به پایان برسانم

چشمم بی صبرانه دنبال حلالیت شماست

نارون1
30th March 2013, 09:20 PM
بنده خودم شروع می کنم

آبجی نارون 1

از همتون معذرت میخوام ،عمدی نبوده و ازتون عاجزانه میخوام که حلالم کنین تا بنده سال جدیدرو با رضای خدا و با آرامش شروع و با رضای خدا انشاالله به پایان برسانم

سلام

دیدم اسم منم بود ، گفتم بیـــــام [cheshmak]

خواهش میکنم آقاعبدالله ، شما منو حلال کنین اگه ناخواسته باعث رنجش شما شده باشم

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

عبدالله91
30th March 2013, 10:11 PM
سلام

دیدم اسم منم بود ، گفتم بیـــــام [cheshmak]

خواهش میکنم آقاعبدالله ، شما منو حلال کنین اگه ناخواسته باعث رنجش شما شده باشم

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

سلام

من حقیقتا جز خوبی چیزی از عزیزان این سایت ندیدم.ممنونم از همۀ عزیزان

fateme92
31st March 2013, 12:06 AM
منم دوست ندارم کسی از دستم ناراحت باشه...[labkhand]
اگه هست ، اول بگه ، بعدم حلال کنه[golrooz]

ساناز فرهیدوش
31st March 2013, 12:48 AM
سلام به بزرگواران دوستان قدیمی و جدیدی !!

مرسی از مهربونی و تاپیک خوبتون ما رو هم حالال کنیند

zoh_reh
31st March 2013, 12:54 AM
سلام
دوستان خوبی تو این سایت دارم ، خدایا دوستامو برام نگهدار و با ندانم کاریهام اونا رو از من نرنجان.

ممنون از دوستان خوبم[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

UniverCell
31st March 2013, 01:15 AM
سلام
من که ادم بسیار خوب و مفیدی برای این سایت بودم.پس فکر نکنم کسی از من رنجیده باشه .اما خودم همه کسانی رو که من رو رنجوندند حلال میکنم.[khande][khande]
شوخی کردم.از دوستان اگر کسی از بنده رنجیده خاطر شده من رو حلال کنه.

m@some
31st March 2013, 07:30 AM
سلام بچه ها اگه کسیو ناراحت کردم منوببخشه یادمه تویه تایپک من یه حرفی زدم nabaghe nashenas (http://www.njavan.com/forum/member.php?286806-nabaghe-nashenas)ازم ناراحت شده بود امیدوارم حلال کنه

بانوی خیال
31st March 2013, 09:06 AM
سلام
من که خیلی جدیدم و کسی رو نمیشناسم
اما با اقا میلاد چند بار شوخی کردم
امیدوارم ناراحتشون نکرده باشم.
اگه ناراحت شدن امیدوارم منو ببخشن.

المیرا70
31st March 2013, 09:23 AM
سلام دوستان
منم به نوبه ی خودم از همه حلالیت میطلبم امیدوارم اگر خدایی نکرده از من دلخور شدن به بزرگی خودشان منو ببخشند
من از تمام دوستان راضی هستم هیچ زمانی هم موجب رنجش من نشدند.ممنونم از همشون
ممنون از اینکه این پست مفید رو گذاشتید

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام دوستان
منم به نوبه ی خودم از همه حلالیت میطلبم امیدوارم اگر خدایی نکرده از من دلخور شدن به بزرگی خودشان منو ببخشند
من از تمام دوستان راضی هستم هیچ زمانی هم موجب رنجش من نشدند.ممنونم از همشون
ممنون از اینکه این پست مفید رو گذاشتید

هستی..
31st March 2013, 12:54 PM
دوستان نخبه ی محترم و گرامی هر کی از من بدی دیده مسلما حقش بوده چون من دوس ندارم حق کسی رو بخورم پس حقتون که خوردین نوش جونتون و اینکه هر کی خوبی دیده اشتباهی دیده دیگه خودش بدونه که اشتباه شده بوده خوبی از من دیده
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم بدی از من دیدید حلال کنید به برگواری خودتون خوبی هم از من دیدید که بعید میدونم دیده باشد نوش جونتون.این گل هم گل عذرخواهی به خاطر بدیهام[golrooz][golrooz]برای ابجی های گلم که ممکنه ازم رنجیده باشن بوس برای داداشای خوبم هم دیگه شرمنده بوس نمیشه فرستاد محرمی نامحرمی گفتن این گل واسه داداشای گل که رنجوندمشون[golrooz]

دوستان نخبه ی محترم و گرامی هر کی از من بدی دیده مسلما حقش بوده چون من دوس ندارم حق کسی رو بخورم پس حقتون که خوردین نوش جونتون و اینکه هر کی خوبی دیده اشتباهی دیده دیگه خودش بدونه که اشتباه شده بوده خوبی از من دیده
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم بدی از من دیدید حلال کنید به برگواری خودتون خوبی هم از من دیدید که بعید میدونم دیده باشد نوش جونتون.این گل هم گل عذرخواهی به خاطر بدیهام[golrooz][golrooz]برای ابجی های گلم که ممکنه ازم رنجیده باشن بوس برای داداشای خوبم هم دیگه شرمنده بوس نمیشه فرستاد محرمی نامحرمی گفتن این گل واسه داداشای گل که رنجوندمشون[golrooz]

Sa.n
31st March 2013, 01:35 PM
سلام به همه دوستای خوبم والا توی این 1 سالی که خدا توفیق دادکه کنار شما باشم با هم کلی خاطرات داشتیم و داریم
من واقعا دوست ندارم که کسی از حرفام یا از شوخی هام ناراحت شده باشه
ولی اگر کسی از دستم ناراحت شده تا الان حتما حتما بهم بگه
و از همه بچه های نخبگان جوان چه جدید چه قدیمی و از همه دوستای عزیزم توی ان جوان حلالیت می خوام
خدا رو چه دیدید یک هو ماشین زد له شدیم سکته کردیم ضربه مغزی چیزی در هر حال حلال کنید [nishkhand]
راستی من همه دوستای عزیزم رو حلال کردم و از دست هیچ کس ناراحت نبودم و تا الان جز خوبی از هیچ کس هیچی ندیدم
پـــــایـــــا ن وصیعت نامه

بلدرچین
31st March 2013, 09:49 PM
سلام.
دستت درد نکنه این پستو زدی.
منم خیلی هارو رنجوندم بیشتر ازاونی که فکر کنید.خیلی ها دلشونو برای هیچ چیز شکستمو و باعث شدم ک رابطه مون قطع بشه.
ازهمه بیشتر اقا میلاد (روبو میلاد) ، اقا حسین مت ، اقا مهدی که نمیدونم الان کجاست!،نازخاتون ، فاطیما،اجی فروغ ،یاس 90 ،نارون1 که خیلی خیلی اذیت شد از دستم... ، اقا عرفان عزیز، ونتون 74 ،بارووون،ارگان،مدیر عزیز بخش ادبیات،مازرون ،اقا مصطفی ،سونای و...
اگر زمانی لحظه ای حرفی زدم که دله ارومتونو لرزوندم و از دستم عصبی شدید و ناراحت واقعا معذرت میخوام.حلالم کنید.
بعضی اوقات هم به بچه های مخترع سایت و بعضی کاربرای سایت حسوودیم شد و دوست داشتم لحظه ای جای اونا باشم...ازاونها هم عذر میخوامو اگر میشه حلالم کنید.
یه حلالیت ویژه هم از اقا میلاد و حسین مت و اقا عرفان و اقا مهدی،رکسانا65،اجی ساغر میخوام چون باهام بودنو قدرشونو ندونستم و رنجوندمشونو...
[golrooz]

هستی..
31st March 2013, 11:03 PM
سلام.
منم خیلی هارو رنجوندم بیشتر ازاونی که فکر کنید.خیلی ها دلشونو برای هیچ چیز شکستمو و باعث شدم ک رابطه مون قطع بشه.
ازهمه بیشتر اقا میلاد (روبو میلاد) ، اقا حسین مت ، اقا مهدی که نمیدونم الان کجاست!،نازخاتون ، فاطیما،اجی فروغ ،یاس 90 ،نارون1 که خیلی خیلی اذیت شد از دستم... ، اقا عرفان عزیز، ونتون 74 ،بارووون،ارگان،مدیر عزیز بخش ادبیات،مازرون ،اقا مصطفی ،سونای و...
اگر زمانی لحظه ای حرفی زدم که دله ارومتونو لرزوندم و از دستم عصبی شدید و ناراحت واقعا معذرت میخوام.حلالم کنید.
بعضی اوقات هم به بچه های مخترع سایت و بعضی کاربرای سایت حسوودیم شد و دوست داشتم لحظه ای جای اونا باشم...ازاونها هم عذر میخوامو اگر میشه حلالم کنید.
یه حلالیت ویژه هم از اقا میلاد و حسین مت و اقا عرفان و اقا مهدی،رکسانا65،اجی ساغر میخوام چون باهام بودنو قدرشونو ندونستم و رنجوندمشونو...
[golrooz]
پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setayesh shb
1st April 2013, 12:58 AM
والا راستش من فکر کنم کل 50 تا دوستی که دارم رو باید بگم
ولی کسانی که بیشتر از همه اذیت کردم :
آقای عبدالله91
من یه بار خیلی باهاشون بعد حرف زدم
آقا میلاد صفری
انقدر باهاش شوخی کردم که حسابش از دستم در رفته
بعدش داداش گلم آقا وحید
بعدشم آقای اشکان که اسم کاربریش سخته نمینویسم
دیگه نمیدونم

عبدالله91
1st April 2013, 02:43 AM
ولی کسانی که بیشتر از همه اذیت کردم :
آقای عبدالله91

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

بنده رو میگین؟

من که یادم نمیاد چون جز خوبی چیزی واقعا از شما ندیدم/من یادم نمیاد این از بزرگواری شماست

setayesh shb
1st April 2013, 12:59 PM
این هم از لطف شماست

kamanabroo
3rd April 2013, 11:33 PM
بنده خودم شروع می کنم

همین جا ازشون معذرت میخوام و امیدوارم حلالم کنند و همین جا میگم که دوستان عزیزم جنابان:

جناب کمان ابرو

سلام جناب عبدالله خان [labkhand]

این چه حرفیه. انشاالله شما از ما به دل نگرفته باشی.

ماشاالله اول هم اسم من رو گذاشتی [nishkhand]

نه عزیز من خیالت راحت ما نه از کسی چیزی به دل می گیریم نه چیزی تو دلمونه، همه چیز هم میزونه ،

شما ما رو حلال کن اگر به هر طریقی از ما رنجیده شدی..

انشاالله که امسال از بهترین سالهای عمرت باشه که با موفقیت و خدایی طی بشه.

[golrooz]

وحید 0319
4th April 2013, 12:21 AM
بنده خودم شروع می کنم

جناب کمان ابرو

جناب312

جناب آسدمرتضی

آبجی جوان ایرانی

آبجی طلیعۀ طلا

بعد هم:

جناب ریپورتر

آبجی نارون 1

جناب وحید-الهام

وهمۀ عزیزانی که اسمشون از قلم افتاده و ازبنده دلخور هستند

سلام به شما

منم دیدم اسمم بود اومدم[cheshmak]

خواهش آقا این چه حرفیه ...شما باید مارو ببخشی و حلال کنی ....ماروهم حلال کنین[golrooz]خوبی بدی دیدین

وحید 0319
4th April 2013, 12:33 AM
با سلام حالاکه حلالیت خواستن هست

بد نیست و بجاهست که ماهم حلالیت بخایم

اول از همه از دوستای خوبم که همشونو واقعا از ته دلم دوست دارم

نارون1 ...ELINAAA خانم ....نارون2

آقا مهدی ها (مهدی 42...مبارز....آقا مهدی گل ریپورتر)

آبجی های گلم...(سونای ...SHINY....سونای 69....HOMEYRA.....BAAAROOON...)

داداشی عزیز....آقا عبدالله.....ماری مریم خانم.....زولفا خانم....باستان شناس ....نازخاتون خانم...مارشال رومل گل....

ساغرخانم....H1994....***WANTON74....HANA13 74...ANAEAL....KAMANABROO

در آخر از اقا مصطفی گل

بنده حقیر رو حلال کنین ...شرمسارو خجل و شرمنده خوبیهاتون هستم...

[golrooz]

داداشی عزیز....آقا عبدالله.....ماری مریم خانم.....زولفا خانم....باستان شناس ....نازخاتون خانم...مارشال رومل گل....

در آخر از اقا مصطفی گل

و همه دوستان و عزیزانی که اسمشون از قلم افتاد

[golrooz]

م.محسن
4th April 2013, 01:09 AM
سلام.
ازهمه بیشتر اقا میلاد (روبو میلاد) ، اقا حسین مت ، اقا مهدی که نمیدونم الان کجاست!،نازخاتون ، فاطیما،اجی فروغ ،یاس 90 ،نارون1 که خیلی خیلی اذیت شد از دستم... ، اقا عرفان عزیز، ونتون 74 ،بارووون،ارگان،مدیر عزیز بخش ادبیات،مازرون؟؟؟!!! ،اقا مصطفی ،سونای و...
[golrooz]

چرا بلدرچین جان

مگه کار بدی در حقم کردی که من خبر ندارم؟!!!

ولی از همینجا از تمام عزیزانی که ناخواسته موجب رنجش خاطرشون رو فراهم کردم میخوام که از سر تقصیرات من بگذرند

***wanton74***
4th April 2013, 01:22 AM

در آخر از اقا مصطفی گل

[golrooz]

در آخر از اقا مصطفی گل

[golrooz]

اي واي آقا وحيد من جز خوبي از شما چيزي نديدم اينو جدي ميگم من كلا از كسي تعريف نميكنم ولي حرف حقو هميشه ميزنم خدايي شما خيلي آقايين ايشالا هميشه موفق باشين[golrooz]

منم از همه ي دوستاي گل و مهربونم كه اسم نميبرم كه خدايي نكرده اسم يكي جا بمونه عذر خواهي ميكنم اگه جايي يا موقعي باعث رنجششون شدم واقعا شرمندم حلالم كنين[golrooz]

در آخر از اقا مصطفی گل

[golrooz]

در آخر از اقا مصطفی گل

[golrooz]

اي واي آقا وحيد من جز خوبي از شما چيزي نديدم اينو جدي ميگم من كلا از كسي تعريف نميكنم ولي حرف حقو هميشه ميزنم خدايي شما خيلي آقايين ايشالا هميشه موفق باشين[golrooz]

منم از همه ي دوستاي گل و مهربونم كه اسم نميبرم كه خدايي نكرده اسم يكي جا بمونه عذر خواهي ميكنم اگه جايي يا موقعي باعث رنجششون شدم واقعا شرمندم حلالم كنين[golrooz]

بلدرچین
4th April 2013, 09:30 PM
چرا بلدرچین جان

مگه کار بدی در حقم کردی که من خبر ندارم؟!!!

ولی از همینجا از تمام عزیزانی که ناخواسته موجب رنجش خاطرشون رو فراهم کردم میخوام که از سر تقصیرات من بگذرند

سلام اقا محمد.اره درست نوشتم.خوب بعضی وقتا زیاده روی کردم و ممکنه حرفی زده باشم که ناراحتتون کرده باشم.کار زبونه دیگه...

nkhoshdel
5th April 2013, 12:27 AM
مگه میشه تو سایت به این خوبی کسی بتونه دوستانشو برنجونه منکه تو این سایت جز همکاری و کمک به همدیگه چیز دیگه ای ندیدم از همه ممنونم[golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد