PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی ماجرای برخورد درس‎آموز رهبرانقلاب با یک‎دختر و پسر

آسد مرتضي
18th February 2013, 06:22 PM
یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوههای اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.

آنها به یک باره در مقابل گروه ما قرار گرفتند و فرصت جمع و جور کردن و رسیدگی به وضع ظاهری خودشان نداشتند از رفتار آنها مشخص بود که خیلی ترسیده بودند واینگونه به نظر می رسید که آنها تصور می کردند که الآن آقا دستور دستگیری آنها را فورا صادر خواهد کرد. ولی برخلاف تصور آنها آقا با آنها سلام و علیک گرمی کرد و پرسید که شما زن و شوهر هستید؟(البته آقا می دانست)؛ آن پسر وقتی با خلق زیبای آقا مواحه شد، واقعیت را گفت؛ و جواب داد خیرمن و این دختر دوست هستیم.

آقا ابتدا در باره ورزش و مزایای آن با آنها صحبت کرد و بعد فرمود : بد نیست صیغه محرمیتی هم در میان شما برقرار شود و شما با هم ازدواج کنید. آقا به آنها پیشنهاد داد که اگر مایل بودید در فلان تاریخ بیائید، ومن هم آمادگی دارم که شخصا خطبه عقد شما را بخوانم. آن دو خدا حافظی کردند و طبق قرار همراه خانواده خود در همان تاریخ به محضر ایشان رسیدند .

آقا هم خطبه عقد آن دو را جاری کردند . با برخورد کریمانه ایشان این دو جوان مسیر زندگی خود را تغییر دادند آن دختر غیر محجبه به یک دختر محجبه و معنوی و آن پسر دانشجو هم به یک جوان مذهبی مبدل شدند.

منبع: نشریه ماه تمام، شماره 3،ص17

farzane*
18th February 2013, 07:41 PM
جالب بوود ممنون دوست عزیز [golrooz][golrooz][golrooz]
فقط یه چیزی این تغیــیر و تحولات فقط به خاطر همون برخورد با رهبر بوده؟؟ فقط یه برخورد این همه تغییـــــر ؟؟[tafakor]

MARYAM*77
18th February 2013, 08:10 PM
فقط یه چیزی این تغیــیر و تحولات فقط به خاطر همون برخورد با رهبر بوده؟؟ فقط یه برخورد این همه تغییـــــر ؟؟[tafakor]

سلام
فقط برخورد نیست که؛ اگه خدا بخاطر بعضی اخلاقهایی که ما داریم بخواد هدایتمان کنه با هر بهانه ای به راه خودش می کشونه. فقط کافی است خدا یه نظر کوچولو بکنه.همین دیگه برا دو دنیامون بسه
ممنون

kamanabroo
18th February 2013, 08:12 PM

مسلما در درون اون دختر و پسر خیلی اتفاق ها افتاده بعد از اینکه خیالشون راحت شده که می تونن با هم ازدواج کنن اون هم وقتی خود مقام معظم رهبری براشون عقد بخونه..

خیلی داشتیم از این اتفاق هایی که حتی با کمتر از این برخورد زندگی شخصی اونقدر متحول شده که باور کردنی نبوده

باید آدم تو شرایطش قرار بگیره...

این رو هم بگم که دلی که زمینه اش رو داشته باشه همیشه با یه تلنگر متحول میشه... این زمینه هم خیلی مهمه

[golrooz]

farzane*
18th February 2013, 08:18 PM
سلام
فقط برخورد نیست که؛ اگه خدا بخاطر بعضی اخلاقهایی که ما داریم بخواد هدایتمان کنه با هر بهانه ای به راه خودش می کشونه. فقط کافی است خدا یه نظر کوچولو بکنه.همین دیگه برا دو دنیامون بسه
ممنون

مسلما در درون اون دختر و پسر خیلی اتفاق ها افتاده بعد از اینکه خیالشون راحت شده که می تونن با هم ازدواج کنن اون هم وقتی خود مقام معظم رهبری براشون عقد بخونه..

خیلی داشتیم از این اتفاق هایی که حتی با کمتر از این برخورد زندگی شخصی اونقدر متحول شده که باور کردنی نبوده

باید آدم تو شرایطش قرار بگیره...

این رو هم بگم که دلی که زمینه اش رو داشته باشه همیشه با یه تلنگر متحول میشه... این زمینه هم خیلی مهمه

خیلی خیلی ممنون از توضیحاتتون دوستان عزیز [golrooz]
بله متوجه شدم همه چیز به ذات آدم برمیگرده . . . [cheshmak]
بازم ممنون

ab.bb
18th February 2013, 09:33 PM
کلا مملکت جالبی داریم؛ از طرفی گشت ارشاد ملت رو تو خیابون چک پیچ میکنه؛ از اون طرف رهبر مملکت یه همچین برخوردی داره.

zoh_reh
18th February 2013, 10:03 PM
کاش همه مسلمان بودن رو بلد بودیم!

مدیر تالار نیروی هوایی
18th February 2013, 11:47 PM
یعنی باور کنیم محافظان رهبری با اون حفاظت امنتیتی اینقدر بی خیالن که یکهو دو جوان اتفاقی که از اونجا ردمیشدن از راه برسن و اینهمه اتفاق بیفته.؟ بد نیست بدونین رهبر هر جا بره با توجه به مقام حساسی که داره تا چند کیلومتر اطراف باید پاکسازی بشه.الان یه لحظه فرض کنید به جای این جوونا دونفر اسلحه بدست ظاهرمیشدن.خب چه اتفاقی می افتاد؟ هزچیزی روباور نکنید. کاری به نیت صحبت ندارم اما این داستان ساختگیه.مطمئن باشید.مگه میشه شخصی با این مقام بالا بی گدار بره پیاده روی؟ میدونین چند کشور و چند گروه مزدور ارزوی قتل سران مملکت رو دارن؟

kamanabroo
19th February 2013, 01:50 AM
یعنی باور کنیم محافظان رهبری با اون حفاظت امنتیتی اینقدر بی خیالن که یکهو دو جوان اتفاقی که از اونجا ردمیشدن از راه برسن و اینهمه اتفاق بیفته.؟ بد نیست بدونین رهبر هر جا بره با توجه به مقام حساسی که داره تا چند کیلومتر اطراف باید پاکسازی بشه.الان یه لحظه فرض کنید به جای این جوونا دونفر اسلحه بدست ظاهرمیشدن.خب چه اتفاقی می افتاد؟ هزچیزی روباور نکنید. کاری به نیت صحبت ندارم اما این داستان ساختگیه.مطمئن باشید.مگه میشه شخصی با این مقام بالا بی گدار بره پیاده روی؟ میدونین چند کشور و چند گروه مزدور ارزوی قتل سران مملکت رو دارن؟

از نظر امنیتی حرف شما درسته
اما دلیل نمیشه که مردم عادی هم پاکسازی بشن! اتفاقا بنده در جریان کوهنوردی های آقا هستم . خیلی عادی و بی سرو صدا انجام میشه تا جایی که حتی اون اشخاصی که آقا رو می بینند باور نمی کنند که ایشون همون رهبر باشند!
این اتفاقهای اینجوری (مثل کوهنوردی های ناگهانی) بار اول نیست که می افته. تیم حفاظتی کار خودش رو بلده و منظور شما رو هم کامل گرفتم. مثلا در جریان زلزله بم که رهبری با لباس شخصی رفتند، اصلا کسانی که ایشون رو می دیدند باورشون نمیشد که رهبر اومده و داره باهاشون حرف می زنه و با همون وضع لباس بعد از زلزله و .. بودن و کسی هم به کارشون کاری نداشت. حضور ایشون در چادرها و خرابه ها بین مردم طوری بود که حتی نمی فهمیدند که ایشون داره میاد مگر بعد از اینکه یه عده فهمیدند و دور ایشون رو گرفتند که اینجا دیگه محافظین کارشون رو دقیق تر انجام میدادند . اینارو که دیگه خودمون دیدیم داداش. و مثل سفرهای قم و جمکرانی که اصلا در جریانش نیستین در حالی که به کرات داره اتفاق می افته...

اما اینکه بعد از دیدن ایشون اون اتفاقات افتاده باشه کاری به صحت و سقمش ندارم. همین اندازه که بنده در جریان هستم با وجود برنامه های امنیتی که می چینن در چنین اتفاقاتی (کوهنوردی) اونقدر ناگهانی (درظاهر) حرکت می کنند که آب از آب تکون نمی خوره.

و مسلما با وجود دشمنانی که قصدهای شوم دارند باز هم بی گدار به آب نمی زنند.

البته این رو هم بگم که در مواقعی که یک حرکتی می خواد انجام بشه و اعلام میشه حفاظت خیلی عجیب دقیق میشه و همونی میشه که شما گفتین...

5866
19th February 2013, 10:26 AM
تشکر این خبر موثق است و از تو سایتهای رسمی نقل شده
ضمنا ایشون غیر مترقبه رفته بودن و اینکه حلقه حفاظتی ایشون دختر و پسر رو
میبینن لولو که نبودن!! فقط شیطون بودن و...
محافظان میدونن کجا بوی خطر میاد مسلما حلقه های حفاظتی دوم و سوم دیده بودنشون
ولی دوستان این بهانه نشه همه برن کوه با.... که اقا ببیننشون و کارشون ردیف بشه...
زنده باد رهبر فرزانه انقلاب[tashvigh]

roziye
19th February 2013, 03:36 PM
بله جالب بود[nishkhand]

H37
19th February 2013, 08:14 PM
ببینم.اطمینان داری که داستان واقعی بود؟؟؟؟[soal][soal][soal]
من فکر کردم اقا دستور میده گردن هر دو رو بزنن[khande][khande]

آسد مرتضي
20th February 2013, 06:34 PM
قابل توجه شما دوست عزیز...
من یه عکس از این حفاظت کیلومتری دارم....البته اگه بخواییم قبول نکنیم بهونه ها زیادی میشه آورد مثلا فتوشاپه!!!!

http://uc-njavan.ir/images/6ftljzahz0mei39443z.jpg

عبدالله91
20th February 2013, 06:49 PM
قابل توجه شما دوست عزیز...
من یه عکس از این حفاظت کیلومتری دارم....البته اگه بخواییم قبول نکنیم بهونه ها زیادی میشه آورد مثلا فتوشاپه!!!!

http://uc-njavan.ir/images/6ftljzahz0mei39443z.jpg

سلام
نه دوست عزیز منظور دوستمون این بود که نمیذارن چنین صحنه هایی اون اطراف باشه قبل از رسیدن آقا صحنه های بدرو جم میکنن نه اینکه نمیذارن آدما باشن.منظورشون به نظر بنده پاک سازی چنین صحنه هایی است قبل از اینکه آقا به اونجا برسه . به نظر بنده هم صددرصد گشت میرن و موقعیت را میسنجند. حداقل از دور. واین جزو اصول است. بنده ماجرا رو رد نمیکنم چون خدا از هر راهی که بخواد بنده ای را هدایت میکنه و هیچ کسی نمیتونه بگه دروغه.

^*زهرا*^
22nd February 2013, 06:44 PM
حالا واقعا راهشونو درست کردن؟؟؟ یا ظاهری جلو رهبر اینکار و کردن؟؟

parsa_01
23rd February 2013, 04:26 PM
کاش من سر راه آقا بودم، خودش یه دختری رو برام انتخاب میکرد!!! و عقدمون هم میکرد

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد