PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مغز انسان ها موسیقی پخش می کند

سونای69
22nd November 2012, 10:18 PM
محققان از موسسه ملی ناشنوایان و اختلالات ارتباطی دریافته های جدید خود نشان می دهند که در تصویربرداری از عکس مغز انسان ها ،مغز در کارکردهای مغناطیسی اشعار جالبی از خود پخش می کند.
به گزارش خبرنگار علمي باشگاه خبرنگاران: (http://akhjoonbazi.com/ads/179/http://yjc.ir/fa/services/7%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20% 20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20)به نقل از ساینس دیلی ،دانشمندان در سی تی اسکن وقتی مدارهای مغز را مورد بررسی قرار دادند متوجه شدند عملکردی منحصر به فرد در قشر مغز روی می دهد که می تواند فهمید شبکه عصبی مغز بسیار خلاق است و استعدادهای پیچیده ای دارد. بررسی ها نشان می دهد؛ مغز افراد جوان و نوجوان، بیشتر آهنگ های رپ و خشن از خود پخش می کند و مغز افراد سست و سالخورده بیشتر آهنگ های آرام و یک دست و دلنواز از خود به نمایش می گذارد.
دانشمندان معتقدند؛ در سی تی اسکن با ضبط موسیقی های مغز انسان عواطف و روحیات روانی انسان ها را می توان مورد بررسی قرار داد و خلق خوهای عصبی انسان ها را می توان از این طریق درمان کرد.
نتایج نشان می دهند، موسیقی مغز انسان ها می تواند دریچه ای برای کشف بیشتر اسرار و رازهای انسان باشد.

پیمان هادی فرکوش
22nd November 2012, 10:46 PM
محققان از موسسه ملی ناشنوایان و اختلالات ارتباطی دریافته های جدید خود نشان می دهند که در تصویربرداری از عکس مغز انسان ها ،مغز در کارکردهای مغناطیسی اشعار جالبی از خود پخش می کند..

ممنون از پست مفيدتان.....

يه سوال داشتم منظور از كاركردهاي مغناطيسي مغز چيست؟

سونای69
23rd November 2012, 04:06 PM
ممنون از پست مفيدتان.....

يه سوال داشتم منظور از كاركردهاي مغناطيسي مغز چيست؟

تا اونجایی که من متوجه شدم منظور اینه که :
مغز میدان های مغناطیسی از خودش متسع میکنه که با بررسی عملکرد این میدان های مغناطیسی (چگونگیش رو نمیدونم) تونستن به این اطلاعات دست یابند.

( این مطلب برای من جالب بود و چون منبع خبر نیز معتبر بود من این متن رو قرار دادم وگرنه اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارم .شاید پاسخ سوال رو اشتباه جواب دادم اگه کسی پاسخ مطمئن تری میدونه خوشحال میشم با من هم در میون بذاره.)

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد