PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظریه واحد انیشتین چی هست؟؟! :-[]

s.e.z
13th October 2012, 10:39 PM
باسلام
کسی در باب نظریه میدان واحدا نیشتین چیزی میدونه ؟
آیا عملی شده ؟

باتشکر

kahrupay
20th October 2012, 09:53 PM
من من من
من بگم!؟!؟!؟
عاشقشم!!!!
خوب ، نظریه میدان واحد انشتین نظریه ای که انشتین در نظر داشت در اواخر عمر به اون بپردازه و دو نیروی الکترومغناطیس و گرانش رو به صورت یک میدان واحد دربیاره. یعنی یک حوزه ی واحد، یعنی تغییر در یکی از اونها باعث تغییر در بقیه می شه.
این از این
حالا آزمایش مشهور فلادلفیا بر می گرده به همین که اگه تو قسمت جستجوی سایت به نام پروژه ی فلادلفیا بزنید فکر کنم بیاره می تونید بخونید.
چون زیاده و منم چشمام داره از کاسه در میاد نمی تونم بنویسم با عرض شرمندگی!!!!!!!!!!!!!![nishkhand]
صحت این آزمایش رو هم دوستان و بنده بررسی کردیم بخونید خیلی شیک مشرف می شید دیگه!! به هر حال!!
ولی بازم کمک خواستید بنده در خدمتم!!!

s.e.z
23rd October 2012, 01:58 AM
راستش من قبل از خوندن نظریه انیشتین وآزمایش های انجام شده دانشمندان این فکر به ذهنم خورد :
تجزیه بدن و سوار کردن آن روی یک سیگنال مغناطیسی وسپس بهم پیوستن کردن آن در نقطه ای دیگر

*تحقیقاتی روی کتب سری و بسیار قدیمی انجام دادم و متوجه شدم دانشمندان مسلمان هزارو خورده ای سال پیش به این امر دست پیدا کردند ، فورمولش را نیز پیدا کردم و موفق شدم و توانستم بدنم را از مکانی به مکانی دیگر در کمتر از ثانیه انتقال دهم ولی این کار بسیار بسیار بسیار سخت و نیاز به Root Access دارد

*سپس با علم الکترومغناطیس و نظریه انیشتین و پروژه های مختلف در این زمینه (مثل فلادلفیا ) آشنا شدم و خواستم و میخواهم که این فورمول را با علم الکترونیک و الکترومغناطیس به صورت یک اختراع (یک دستگاه) در بیاورم ولی بر اساس برآوردهایم بسیار بسیار پر هزینه هست و دخل من خالی .

از نظرت بسیار متشکرم[golrooz]

mamadshumakher
24th October 2012, 08:52 PM
*تحقیقاتی روی کتب سری و بسیار قدیمی انجام دادم و متوجه شدم دانشمندان مسلمان هزارو خورده ای سال پیش به این امر دست پیدا کردند ، فورمولش را نیز پیدا کردم و موفق شدم و توانستم بدنم را از مکانی به مکانی دیگر در کمتر از ثانیه انتقال دهم ولی این کار بسیار بسیار بسیار سخت و نیاز به Root Access دارد

*سپس با علم الکترومغناطیس و نظریه انیشتین و پروژه های مختلف در این زمینه (مثل فلادلفیا ) آشنا شدم و خواستم و میخواهم که این فورمول را با علم الکترونیک و الکترومغناطیس به صورت یک اختراع (یک دستگاه) در بیاورم ولی بر اساس برآوردهایم بسیار بسیار پر هزینه هست و دخل من خالی .

شما چه کار کردی؟

s.e.z
25th October 2012, 02:11 AM
در علوم غریبه این کار کار خیلی خاصی نیست
جوینده یابنده (البته اگر مصلحت باشه)

mamadshumakher
25th October 2012, 08:31 AM
در علوم غریبه این کار کار خیلی خاصی نیست
جوینده یابنده (البته اگر مصلحت باشه)
یکم توضیح نمیدید؟میگید فرمول پیدا کردید.یعنی به یک ترکیبی دست یافتید؟چون کتاب قدیمی بود پس باید توسط مواد خاصی این کار انجام میشد؟درسته؟

ATMS
21st April 2015, 08:44 PM
سلام
کدام دانشمند مسلمان تونسته به این فرمول عجیب دست پیدا کنه[taajob][tashvigh]

ATMS
22nd April 2015, 01:56 PM
ولی منطق می گه اگر شما بدنت را انتقال داده باشی اینجا اعلام نمی کردید و به سوالات دیگر کاربران پاسخ می دادید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد