PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسکن ویژه تهران رضایت مردم را تامین نمی کند

وحید 0319
25th September 2012, 02:07 PM
مسکن ویژه تهران رضایت مردم را تامین نمی کند
عضو کمیسیون عمران مجلس درباره مسکن ویژه تهران و معایب و مزیت‌های آن گفت: به مسکن ویژه تهران خوشبین نیستم و فکر نمی کنم که رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

عضو کمیسیون عمران مجلس درباره مسکن ویژه تهران و معایب و مزیت‌های آن گفت: به مسکن ویژه تهران خوشبین نیستم و فکر نمی کنم که رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

احمد جباری درگفت و گو باخانه ملت، افزود: مسکن ویژه تهران اگر درتهران بود نقش مهمی درکاهش قیمت ها ایفا می کرد اما درحاشیه تهران آن هم جایی که زیرساختها آماده نیست تاثیری درشکستن قیمتها و رضایتمندی متقاضیان مسکن ندارد.

نماینده مردم بندر لنگه وبستک و پارسیان درمجلس شورای اسلامی بابیان اینکه طرح مسکن ویژه تهران مبهم است و وزارت مسکن و شهرسازی درباره جزییات این طرح باید به کمیسیون عمران توضیح دهد گفت: با توجه به اینکه زیرساخت مسکن مهر درپرند و پردیس هنوز کامل نیست چطور می خواهند درجای دیگر مسکن بسازند؟

وی همچنین درباره وضع مالیات بر خانه های خالی و تاثیر آن بر قیمت مسکن اظهار داشت: فکر نمی کنم اخذ مالیات از خانه های خالی تاثیر چندانی درکاهش تقاضا و قیمت مسکن داشته باشد.

جباری با طرح این سوال که شاخص شناسایی خانه های خالی چیست؟ تصریح کرد: شناسایی خانه های خالی به راحتی ممکن نیست و فکر نمی کنم شناسایی آنها از طریق شاخص مصرف آب و برق هم درست باشد.

این عضو کمیسیون عمران مجلس درباره نقش مسکن مهر درکاهش تقاضا و قیمت مسکن افزود: مسکن مهر دست دلالان را در بازار مسکن کوتاه کرد وتاثیر خوبی درکاهش تقاضا و قیمت مسکن داشت.

نماینده مردم بندر لنگه وبستک و پارسیان درمجلس اظهارداشت: قیمت زمین و مسکن پیش از ساخت مسکن مهر به صورت کاذب افزایش داشت اما با ساخت مسکن مهر قیمتها شکسته شد و حباب قیمت مسکن از بین رفت.

این عضو کمیسیون عمران مجلس درباره مسکن ویژه تهران و معایب و مزایای آن گفت: به مسکن ویژه تهران خوشبین نیستم و فکر نمی کنم با توجه به آماده نبودن زیرساختها درنهایت به رضایت مندی مردم منجر شود.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد