PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث دفتر حضور و غیاب بچه های هوا و فضا

امید عباسی
4th March 2009, 10:01 PM
سلام به همه ی مهندسان هوا و فضای عزیز

اینجا دفتر حضور و غیاب مهندسان هوا و فضا هست و هر مهندسی که میاد اینجا لطف کنه و یکی دو خطی از خودش و سوابقش و گرایشش بگه تا بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و در جهت پیشرفت بخش از همه کمک بگیریم

منتظر حضور همه دوستان هستیم@};-

N I M A
5th March 2009, 07:21 AM
نيما نويني
دانشجو سال سوم هوافضا دانشگاه علوم و تحقيقات
ممنون از تاپيك خوبي كه زديد

امید عباسی
5th March 2009, 08:13 AM
نيما نويني
دانشجو سال سوم هوافضا دانشگاه علوم و تحقيقات
ممنون از تاپيك خوبي كه زديد

خواهش میکنم....منتظر بقیه دوستان هم هستیم@};-

pooriarezai7
3rd April 2009, 03:25 PM
پوريا رضايي.سال اول دبيرستان!!

دبيرستان تيزهوشان كرج (شهيد سلطاتي)

گرايش هوافضا.ار تاپيك خوب ممنونم.اميدوارم بتونم كمكتون كنم

امید عباسی
3rd April 2009, 04:19 PM
پوريا رضايي.سال اول دبيرستان!!

دبيرستان تيزهوشان كرج (شهيد سلطاتي)

گرايش هوافضا.ار تاپيك خوب ممنونم.اميدوارم بتونم كمكتون كنم

بی صبرانه منتظر فعالیت های شما دوست عزیز هستیم

شاد و پیروز باشید...@};-

masoud91
23rd September 2009, 07:15 PM
سلام دوست عزیز!
من لیسانس هوافضا گرایش مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دارم. امسال به امید خدا می خوام کارشناسی ارشد هوافضا شرکت کنم. اگه خواستی می تونیم در مورد این رشته و آزمون بیشتر با هم بحث و تبادل نظر کنیم.{happy}
masoud_catc@yahoo.com

Lovely-Pilot
23rd September 2009, 08:14 PM
سلام ملت همیشه حاضر در صحنه نخبگان جوان
من درسم تموم شده
رشته اصلیم هوافضا نیست ولی یه جورایی هوافضا تو خونم جریان داره و
چیزایی می دونم
در کل خوشحال می شم پیش نخبگان عزیز
کاری کرده باشم...........{happy}

sayed mojtaba
6th April 2011, 10:44 PM
سلام
سید مجتبی هاشمی
ترم 2 هوافضا دانشگاه صنعتی مالک اشتر[khodahafezi]

vergil
15th July 2011, 09:51 AM
سلام
هیربد گردآفرید
سال دوم هوافضا دانشگاه صنعتی مالک اشتر

saadatpour
18th February 2012, 10:51 PM
سلام
زهرا سعادت پور دانشجوی ترم 4 رشته ی هوافضا (کارشناسی) . دانشگاه علوم تحقیقات درس میخوانم.
تجربه ی شرکت در مسابقات cansat را دارم ولی متاسفانه تیم ما مقام نیاورد. عضو نشریه ی دانشگاه و افتخار این را داشتم که با استادم کاپیتان شهبازی مصاحبه کنم.
z.saadatpouryahoo.com

sajjadrahimi
20th May 2012, 03:09 AM
سلام
سجاد رحیمی هستم
دانشحوی ترم 2 دانشگاه پيام نور شيراز
ما میخوایم شروع به ساختن ماهواره کنیم
ممنون میشم بهم ایمیل بزنید و راجبه مطالب زیر راهنماییم کنید که در موارد زیر به چه وسایل افراد و چه اطلاعاتی نیاز دارم و از کجا میتونم اطلاعاتی رو بدست بیارم

سیستم محموله

سیستم توان الکتریکی
سیستم کنترل وضعیت و موقعیت
سیستم کنترل دما
سیستم مخابرات و فرمان
سیستم بدنه

ایمیل : sajjad_rahimi70@yahoo.com
وبسایت : havafaza-spnu.blogfa.com
ممنون

sayed mojtaba
21st May 2012, 09:46 AM
سلام
شما ترکیب تیم رو اینطوری میتونید بچینید:
2.مهندی برق
2مهندس هوافضای ارشد
1مهندس اپتیک
1 مهندس مکانیک

sajjadrahimi
8th July 2012, 01:21 AM
دوستان اگه وقت کردن یه تالار گفتمان درست کنن راجبه اینکه چرا انقد همکاری بینه بچه ها کمه؟!
انگیزه ها بالا هست همه قفط به فکره خودشون هستن
در صورتی که با کار گروهی به خیلی چیزا میتونن برسن!

sayed mojtaba
8th July 2012, 10:37 AM
دوستان اگه وقت کردن یه تالار گفتمان درست کنن راجبه اینکه چرا انقد همکاری بینه بچه ها کمه؟!
سلام
تالار گفتمان طرح جالبیه اما درباره چی میخواهید بحث کنید؟ کمرنگ بودن همکاری بین بچه ها نیاز به بحث نداره نیاز به انگیزه و اعلام همکاری با بقیه دوستان داره.
در ضمن اگر طرحی برای همکاری و کار گروهی دارید اعلام کنید اگر قابل اجرا باشه سعی می کنیم به انجام برسونیمش
با تشکر

maryam kia
28th July 2013, 01:12 AM
سلام.احساس حقارت کردم[khejalat]منم دوست دارم هوافضا بخونم.ولی چیزه زیادی ازش نمیدونم.اما افرین به شماها[tashvigh]

hossien
28th July 2013, 11:22 PM
سلام.احساس حقارت کردم[khejalat]منم دوست دارم هوافضا بخونم.ولی چیزه زیادی ازش نمیدونم.اما افرین به شماها[tashvigh]

چرا چنین احساسی؟
شما با توجه به تلاش و کوشش خودتون می تونید به جاهای بالاتری برسین و یا رشته مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید.
هوافضا گرایش های مختلفی داره که در سایت تمام انها را توضیح داده است.

hossien
28th July 2013, 11:25 PM
سلام
سجاد رحیمی هستم
دانشحوی ترم 2 دانشگاه پيام نور شيراز
ما میخوایم شروع به ساختن ماهواره کنیم
ممنون میشم بهم ایمیل بزنید و راجبه مطالب زیر راهنماییم کنید که در موارد زیر به چه وسایل افراد و چه اطلاعاتی نیاز دارم و از کجا میتونم اطلاعاتی رو بدست بیارم

سیستم محموله

سیستم توان الکتریکی
سیستم کنترل وضعیت و موقعیت
سیستم کنترل دما
سیستم مخابرات و فرمان
سیستم بدنه

ایمیل : sajjad_rahimi70@yahoo.com
وبسایت : havafaza-spnu.blogfa.com
ممنون

سلام
دوست عزیز پیشنهاد می کنم سناد nasa به خصوص اسناد و کتاب های مهندسی سیستم در خصوص ماهواره ها را بخونید. البته اگر واقعا علاقه دارین کار کنید این اسناد شما را چند پله بالاتر می بره و سریع تر به هدف ساخت یا طراحی سامانه تان می رساند.

ab.bb
29th July 2013, 01:23 AM
کار گروهی احتیاج به آموزش داره، باید از دوران مدرسه به ما ها این کار رو یاد میدادن.داشتن یه گروه خیلی میتونه به آدم کمک کنه؛ تنهایی کار کردن خیلی سخته و خیلی آدم رو عقب میندازه.من خودمم خیلی به یه دانشجوی الکترونیک وارد بکار و با انگیزه احتیاج دارم؛ بعضی وقتا توی طرحام بخاطر نداشتن یه همچین کسی به بن بست میرسم.

Engineer Airospace
15th July 2014, 12:35 PM
سلام امیر عباس زاده دانشجوی کارشناسی رشته هوافضا هستم و 19 سالمه

میترا پوررحیم
21st August 2014, 02:35 PM
سلام امیدوارم حال همتون خوب باشه فکر کنم تو جمعتون من از همتون بزرگتر باشم من داستان پرفراز و نشیبی رو برا درسم تحمل کردم راستش هوافضا قبول نشدم یه رشته دیگه خوندم حالا هم دارم هوافضا ازاد نجف اباد میخونم بچه ها از همتون ممنون میشم راهنماییم کنید برا فوق لیسانس چی بخونم چه جوری بخونم خوشحال میشم از دوستای خوب هوافضایی پیغام داشته باشم [tashvigh]

ab.bb
21st August 2014, 03:01 PM
سلام امیدوارم حال همتون خوب باشه فکر کنم تو جمعتون من از همتون بزرگتر باشم من داستان پرفراز و نشیبی رو برا درسم تحمل کردم راستش هوافضا قبول نشدم یه رشته دیگه خوندم حالا هم دارم هوافضا ازاد نجف اباد میخونم بچه ها از همتون ممنون میشم راهنماییم کنید برا فوق لیسانس چی بخونم چه جوری بخونم خوشحال میشم از دوستای خوب هوافضایی پیغام داشته باشم ایمیل منmitrapourrahim@gmail.com [tashvigh]
گرایش های ارشد هوافضا رو اینجا (http://iranianpath.com/Master/Aerospace-Engineering/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%81%D8%B6%D8%A73703.html) مطالعه کنید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد