PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه کسر خدمت فقط آقایون : )

ژوراسیک
1st February 2012, 07:34 PM
منظور از پروژه کسر خدمت که در حال حاضر خیلی بین دانشجویان متداول شده این هست که شما می تونید یک کار تحقیقاتی
برای یکی از ارگان های دولتی مربوطه انجام داده و به ازای اون چند ماه از خدمت سربازی تون کم بشهمن شنیدم که حتی ممکنه
که بسته به کیفیت پروژه کل سربازی بخشوده بشه (به غیر از آموزش)
برای این کار کافیه که شرکت های دولتی رو که به رشته کاریتون مربوط میشه پیدا کرده و بهشون سر بزنید ببینید که همچین پروژه ای دارند یا خیر.
البته بهتره که قبل از رفتن خودتون یک یا چند موضوع در ذهن داشته باشید و بدون دید اولیه اقدام نکنید.

- شرکت سپاسد که وابسته به سپاه است یکی از شرکتهایی است که در زمینه حفاری های زیرزمینی نیز فعالیت می کنه و پروژه مکانیک سنگی می گیره.
- قرب قائم قرارگاه خاتم الانبیاء که نزدیک میدان آزادیست هم فکر کنم از این دست پروژه ها تعریف کنه.
در واقع هرجایی که شما برای امریه اقدام می کنید به احتمال خیلی زیاد پروژه کسر خدمت هم می گیره.
- موسسه پدافند غیر عامل هم که واقع در تهرانپارس است پروژه می گیره. حتی از یکی از بچه ها شنیدم که یکی از پروژه هاش ترچمه یه کتاب بوده!!!!!!!!! خودم تا حالا به اونجا مراجعه نکردم چونکه تونستم از سپاسد پروژه بگیرم.
به ساکنان تهران توصیه می کنم که حضوری برای این پروژها برید و اقدام کنید.

تا اونجایی که من میدوم موضوعاتی که در زمینه مکانیک سنگ تعریف میشه عموما دینامیکیه. در واقع ممکنه که موضوع اصلا نظامی نباشه
(مثل تحلیل دینامیکی موج حاصل از آتشباری). موضوع پروژه خودم من تحلیل دینامیکی اثر انفجارهای سطحی و پرتابه نفوذی بر سازه های زیرزمینی است.
یکی از کارهای اداری که باید برای گرفتن پروژه بگیرید اینه که برید بنیاد نخبگان و اونجا تشکیل پرونده بدهید.
بنیاد نخبگان در پادگاه شهید خلیل زاده است و در اتوبان صیاد شیرازی، جنوب اتوبان رسالت است (اول تلفن بزنید ببینید چه مدارکی می خواد).

نکته مهم: در صورتی که پروژه کسر خدمت بگیرید اونوقت احتمالا دیگه نمی تونید برای امریه اقدام کنید. در واقع قانونی در این رابطه وجود نداره ولیکن
هر ارگان دولتی که سهمیه امریه داره اگر بدونه که شما کسر خدمت دارید اونوقت با توجه به این که بخشی از سهمیه اش هدر میره شما رو برای
امریه قبول نخواهد کرد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد