PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر بلایی که تماشای فیلم های مستهجن بر سر مهندس جوان آورد

golden3
4th November 2011, 09:02 PM
حوادث - روزنامه خراسان نوشت:

یک زن در باره مشکلات خود به رئیس یکی از شعب دادگاه در مشهد گفت:

افاده ازدواج با آقای مهندس در کمتر از چند ماه به نگرانی و دلواپسی شدید تبدیل شد و من با مشکلی در زندگی ام رو به رو شدم که خجالت می کشیدم در مورد آن چیزی به اطرافیان و خانواده ام بگویم.
به هر سختی که بود یازده ماه زندگی عذاب آور را زیر یک سقف با مردی تجربه کردم که به تماشای فیلم های مستهجن و غیراخلاقی اعتیاد دارد.
او مرا نیز با تهدید و توسل به زور وادار می کرد این فیلم های کثیف و شرم آور را ببینم و واقعا نمی دانستم این مشکل را چگونه برطرف کنم.

زن جوان افزود:
تماشای فیلم های مستهجن بالاخره کار دست شوهرم داد چون او از حدود 2 هفته قبل با دیدن تصویری که از طریق بلوتوث برایش ارسال شده دچار توهم شدید شده است.
متاسفانه شوهرم فکر می کند زنی که در این تصویر کثیف می بیند من هستم و به دلیل این توهم، دچار افسردگی شدید شده است.

او به سر کار نمی رود و مدام با نگاه کردن این تصاویر اشک می ریزد و گریه می کند. شوهرم که از نظر روحی و روانی به هم ریخته مرا به طرز بسیار وحشتناک و خشنی تهدید می کند و با وجود آن که نگران حالش هستم، خودم نیز احساس امنیت ندارم می ترسم مبادا بلایی به سرم بیاورد.

در پی اظهارات این زن جوان، به دستور دادیار پیش گیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، همسر شاکی پرونده احضار و با بررسی های به عمل آمده مشخص شد این فرد تصویر زنی را به جای شریک زندگی خود تصور می کند که حتی چهره اش نیز معلوم نیست و او دچار نوعی اختلال روانی شده است.
لذا اقدامات مشاوره ای لازم برای بررسی و رفع مشکل این زوج جوان به عمل آمد.

kamanabroo
4th November 2011, 09:37 PM
البته خدا رو شکر این توهمه
اما عواقب نگاه کردن فیلم های مستهجن اون هم با همسر به شدت خطرناک هست
که هیچ کانونی رو برای یک زندگی مشترک باقی نخواهد گذاشت...
با وجود این گاهی تو سوالاتی (شرعی) که میشه از این مسئله هم سوال میشه که زن و شوهر اشکالی داره که با هم فیلم ببین!
خوب حرام حرامه دیگه..

عرفان سلیم زاده
4th November 2011, 10:11 PM
خب اینکه طرف دیوونه شده یکم افراطه دیگه!
اما شنیدم که این طور افراد تو روابط زناشویی همه جوره مشکل دارند!
البته در مورد اون مردایی که زیاد دوست دختر عوض کردند هم شنیدم که اگه زنشون تو زندگی راضی شون نکنه خیلی راحت طلاقشون میدن و تا چند تا زن عوض نکنن سرشون به سنگ نمی خوره!

Mr.Geo22
4th November 2011, 10:42 PM
توهم اون آقا که ارتباطی با افراط در دیدن فیلم های مستهجن نداره!

یعنی همون مشکل ایشون از لحاظ روانی باعث این افراط شده و بعد هم خودش رو به صورت شدیدتری نشون داده
خیلی ها افراط میکنند ولی مشکلی براشون پیش نمیاد و از اون مهمتر این که هیچ تحقیقاتی ارتباطی رو نشون نداده!

در مورد دیدن فیلم ها با همسر الزاما باعث مشکل نمیشه ولی باید کاملا محتاط بود
نظر هردو طرف باید کاملا مساعد باشه و به زور واداشتن همسر به دیدن این فیلم هاست که منشا اصلی مشکله!!!

312
5th November 2011, 06:15 AM
نهايتا گناه لذيذ است و به آتش جهنمش شايد ميارزد[nadanestan]

Mr.Engineer
24th February 2012, 04:06 PM
دوستان این نوع فیلم که دیدنشون بسیار لذت بخشه
برمیگیرده به دوران بلوغ
که متاسفانه ما در خانواده هامون این سنین رو برای نوجوانان توضیح نداده و طرف خودش پی اینکار میره
خوب معلومه دیگه دوستان ناباب هم همیشه زیاده
و معتاد شدن به این نوع فیلم ها که دیگه واوی لاست
و ترک کردنشون از مواد مخدر هم کثیف تره
خوشبختانه من نه دوست دختر دارم و نه می تونم عوض کنم
و نه دلم به این فیلم ها خوش باشه
خوش بحالم
البته من چون دوست دختر ندارم نظر بر این نیست که بدبینم
فقط موندم عشق خودمو پیدا کنم و تنها از این دوست بازیا خوشم نمیاد و دوست ندارم هر ماه با یکی دوست باشم
البته من رفیق زیاد دارم که رفیق دختر و پسر باهم برابرن
هههههه
یه چیز دیگه در مورد این موضوع
ما تو جامعه همیشه عادت کردیم که تو سر هم دیگه بزنیم به جای اینکه به طرف بفهمونیم وطرف رو مجبور میکنیم که چیزیو نبینه
خدا به دادمون برسه[khande]

مرضیه پرهیزکار
28th February 2012, 10:17 PM
دین این فیلمها میل و اراده فرد به گناه زیاد می کنه چون روحش الوده میکنه واز همه بدتر مورد سلطه شیطان قرار می گیره.

hyper neo
28th February 2012, 10:44 PM
وقتی جنبشو نداره خوب نبینه[sootzadan]

بلدرچین
28th February 2012, 10:53 PM
واقعا جای تاسف داره خیلی خیلی برای اینگونه افراد متاسفم...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد