PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه تمامي دانشجويان رشته هيا مهندسي مىيريت اقتصاى و رشته هاي مرتبء

محسن آزماینده
16th September 2011, 05:11 PM
به نظر شما مشكل اصلي صنايع كشور ما جيست؟

B a R a N
16th September 2011, 10:17 PM
نظر من تو گزینه ها نبود

فکر کنم بیشتر از همه عدم مسئولیت پذیری و درست کار نکردن افراد باشه، از مدیران ارشد گرفته تا کارکنان

باستان شناس
16th September 2011, 11:44 PM
نظر من تو گزینه ها نبود

فکر کنم بیشتر از همه عدم مسئولیت پذیری و درست کار نکردن افراد باشه، از مدیران ارشد گرفته تا کارکنان

دقیقا نظر منه همینه وقتی مسولیت رو به چشم یک کار دشوار ببینیم اخرش میشه سهل انگاری
و در واقع همون عدم مدیریت درست ....
روزگاری هست مشکل ایران همینه نقل از دیروز و امروز نیست !

مثلا صنعت نفت رو ببین .....
مدیریت درست که نداره..... اگر داشت مفت مفت نفت مجانی توی گلوی این مهاراجه های پولدار هندی نمی ریختن بعد میگن اقا نیست ؟ کی ؟ کجا ؟ ما نفت مجانی دادیم ....
بعدش که ماجرا رو شد تازه میخوان با یک فکر سازمان دهی شده پول پس بگیرن البته به صورت کالاهای جنسی مثل لباس و ....

F.PHYSICIST
17th September 2011, 11:17 AM
به نظر من اصل موضوع بی کفایتی و عدم اگاهی و تحصیلات پایین مسئولاست
یه مدیر خوب باید کاملا باسواد و از دانشگاه های معتبر باشه
حداقل باید دکترا داشته باشه و از هر دانشگاه هی نیومده باشه
قبلش هم تست سلامت عقل ازش بگیرن خوبه

محسن آزماینده
18th September 2011, 07:48 PM
با سلام/دوستان بابت اشكالي كه در تايپ متن وجود داره معذرت ميخوام/در صنعت ايران مشكلات كلي وجود دارد /همه موارد جزء مشكلات صنايع ايران هستند؟تجهيزات موجود در كارخانه هاي ايران بيشتر مربوط به دهه1970هستند و مديريت صحيحي بر صنايع وجود ندارد/از نظر مواد اوليه كشور ما از بيشتر مواد معدني غني است ولي برخي مواد صنعتي جنبي كه براي توليد محصول ضروري هستند در اختيار ساير كشور هاست و اين مواد صنعتي شامل تحريم هستند/البته برخي منابع ايران نيز كيفيت مطلوبي ندارند/ مشكل اصلي صنعت در ايران سياست گذاري غلط است/مثلا كشور ايران و قطر هر دو فاقد معادن بوكسيت هستند و اين معدن در كشور گينه بيشتر است/هر 2كشور در گينه معدن بوكسيت خريداري كردند .اين كار براي كشور قطر سود دهي دارد ولي براي ايران مقرون به صرفه نيست/چون معادني دور از اسكله خريداري كرده كه هزينه هنگفت حمل و نقل پروژه را از حالت اقتصادي خارج كرده است/نظر سنجي فوق براي اولويت دادن به نقطه ضعف هاي صنعت كشور بود/ممنون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد